Peugeot 205 Roland Garros

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hawk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 11 říj 2011 09:38
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 774465959
Bydliště: Smržov
Kontaktovat uživatele:

Peugeot 205 Roland Garros

Příspěvek od Hawk »

Tak jsem jednou na aukru zahlédl inzerát na Garrose a opravdu se mi zalíbil. Stačilo 3 dny počkat a za moc slušnou cenu 7800kč jsem si ho vydražil. Ihned o víkendu po škole jsem pro něj zajel, jel jsem třemi autobusy, ale nakonec jsem se do Zbraslavic, kde ho měl bývalý majitel na chatě, dostal. Autíčko bylo celkem v pořádku, 2 roky stálo a baterka byla dead, ale s tím jsem počítal. Majitel byl fajn, doklady měl připravené a za malou chvíli jsem již odjížděl směr Hradec Králové. Domů jsem to měl 130km a celou cestu jsem neměl jediný problém. Druhý den jsem auto celé umyl a začal zjišťovat co vše musím na autíčku udělat. Chybí vzduchový filtr, bylo málo oleje, málo nahuštěné gumy. Nemám STK takže mé současné veškeré snahy se uchylují i tomu, abych prošel STK. Fotky jsou po umytí. Průběžně budu přidávat info jak postupuji v "opravách" .
Přílohy
DSCN0214.JPG
DSCN0215.JPG
DSCN0218.JPG
DSCN0228.JPG
DSCN0226.JPG
DSCN0223.JPG
Uživatelský avatar
Hawk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 11 říj 2011 09:38
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 774465959
Bydliště: Smržov
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot 205 Roland Garros

Příspěvek od Hawk »

Tak dnes jsem konečně dovezl Garrose ze servisu, mám STK a vyměněnou kupu dílů. Na autě jsou udělané rozvody, vyměněný přední kotouče i destičky, vyměnen olej, nemrznoucí chlad. kapalina, vzduchovej filtr, svíčky a střední+ zadní díly výfuku. I s prací jsem v servise nechal asi 13tis... :cry: ale tak teď už snad budu dlouho jen jezdit :urg: . Teda ještě mi zbývá sehnat letní kola, ale to snad dopadne již zítra a potom "něco" co mi řekl mechanik, že neměnil, prý to stojí nový asi 4tis. Podle toho co mi vysvětloval, tak asi myslel krokový motorek, proto mi blbne volnoběh. Když nastartuji, tak má motor tendenci chcípnout, ale po pár metrech jízdy si drží už stabilně 2tis. otáček, což mě na volnoběh štve. Tímto chci poprosit jestli má někdo jinou teorii čím to bude, tak přijimám nápady. Pokud jde opravdu o ten motorek, tak by mě zajímalo jestli je fakt tak vysoká cena. Pokud by ho tu někdo měl a byl ochotnej prodat, tak rád koupím (motor 1,4 55kw). Díky
Uživatelský avatar
Hawk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 11 říj 2011 09:38
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 774465959
Bydliště: Smržov
Kontaktovat uživatele:

Na ND nebo prodej

Příspěvek od Hawk »

Tak Garros jde na díly, pište co chcete, klidně prodám i kastly s papírama. Možno prodat celé jako komplet.
Uživatelský avatar
Hawk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 11 říj 2011 09:38
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 774465959
Bydliště: Smržov
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot 205 Roland Garros

Příspěvek od Hawk »

Opět změna zatím ho nechám jak je a uvidí se. Třeba přežije a dám ho do kupy.
Uživatelský avatar
Hawk
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 11 říj 2011 09:38
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 774465959
Bydliště: Smržov
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot 205 Roland Garros

Příspěvek od Hawk »

Konečná, papíry jsou v depozitu a pokud nebude zájem o celkem na díly, tak rozprodávám pište co chcete, něco si nechám, ale většina věcí je k mání. V autě je 1.1 motor, který je v pořádku s dobrými tlaky, mám 2x vstřiky. Všechno kdo motoru je ze 1.4ky, takže i řídící jednotka.
Odpovědět