zdar lidičky

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Odpovědět
Frankie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 úno 2014 11:47

zdar lidičky

Příspěvek od Frankie »

Sem tu novej
Doma mám jednu stařičkou před smrtí 1.9D, 3dv, s podvozkem GTI a ta půjde na renovaci.
Jednu rozebranou a rozřezanou 1.8D, 3dv která se použije nan renovaci té nahoře.
A minulý týden sem koupil 1.8D, 5dv, r.v. 11/97 už s EGR (hned ho vyřadím) v skoro super stavu za 9k, bohužel po ráně na předek, kterou sice opravili dobře ale blbě ošetřili, takže předek čeká výměna.
Aktuálně se chystám na prvotní větší servis, rep. základ jako rozvody je už za mnou, nyní automatika světel, denní světla, mlhovky a vše do automatiky, prostě ať se zapínaj samy. Pak přestavba ovládání oken, nebaví mně držet tlačítko, jen kliknout ať jede samo. Okna taky na dálku, otevírat zavírat ať můžu větrat před jízdou a nemusím k tomu běhat. Levnej alarm kterej nejdříve,rozeberu, předělám vnitřní zapojení a systém blokování, přidám nejmenovanou vychytávku na jediné možné znepojízdnění starého diesla diesla a ještě uvažuju o monitoringu přes android, jen si napsat nebo upravit nějakou utilitku, případně i ovládání přes android.
Co ale nemám a neskutečně mně to sere, je kaplička na vypínače na středovém tunelu pro pět vypínačů, mám pochopitelně pro tři, tak kdyby se někomu doma válela sem sní prosím.
Taky bych zkousnul hliníkáče v 13" klidně lehce vylezlý ale tak aby se nemuselo sahat do lemů a podběhů.
Na to třídvířko pak asi zkusím sehnat kapličku na kapotu pro přídavný dálky, vím je to hnus, ale jak jinak je přidělat aby to nějak vypadalo.
Z toho co čtete vám může dojít že jsem krom šílence i autoelektrikář, nemám problém poradit pokud budu vědět. Klidně i udělám, sem drahej, ale puntíčkář a detailista.
A ještě dotaz, na tom novém mám elektrické servo, jaká je s tím zkušenost? Sere se to?
Odpovědět