Pežo 1.9D ♥

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Uživatelský avatar
yvan
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 10 srp 2010 14:33
Bydliště: Brno, Kyjov

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od yvan »

Čelní sklo vyndat jde. Ale jestli chceš mít jistotu, že to nerozbiješ, kup novou gumu (tušim 400,- stála) a to sklo vyřízni i s gumou.
Peugeot 205 1.9 Rallye, 1991, 75kW - Life&History
Uživatelský avatar
soty2
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 494
Registrován: 15 bře 2012 20:16

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od soty2 »

Zadní sklo jsem sundal kladivem ale ve dvou se dá vyříznout strunou ( i lankem na kolo) . přední řízni gumu a kup novou nestojí moc :up:
Peugeot 205 1,9 GTI 88 kw ve fázi renovace . :)))) http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=12&t=12272
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

dakujem
gumu okolo okien kupim nejako univerzalnu alebo budem musiet ist do peugeotu ?
Zajtra mam teda co robit :m:
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
soty2
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 494
Registrován: 15 bře 2012 20:16

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od soty2 »

v autokelly jí mají
Peugeot 205 1,9 GTI 88 kw ve fázi renovace . :)))) http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=12&t=12272
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

Obrázek
xud9te 8-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
veci do interieru s tej najtmavsej farby este mam polku v aute dufam ze mi to nepredaju ...
a nejake veci do zbirky ktore som prv chcel predat ale nastastie som dostal rozum
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

skoda ze zadne tapeeci su v tej najtmavsej farbe su troska poskodne teda lavy ach ,,,, :(
inac na motore mam prevodovku co funguje opacne odtlaca sa je dobra nieje viac poruchova ? Preco je to tak ? Ked to doteraz fungovalo obyc. Dakujem Vam za odpovede
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

Obrázek
Obrázek
:Merci: za navod ako vybrat sklo nakoniec by to skoro aj prezila guma sla pekne vybrat az na jednom mieste sa zasekla a povolila inac slo to velmi pekne
zadne kufrove dvere co mam na aute su nepouzitelne tresnute ohnute a hrdzave na bazosi som nasiel ( hore na foto ) tieto cervene po telefone sluboval top stav ale ...
na dne boli trocha chytene pre istotu som to prevaril origos boli biele su len narychlo streknute do cervenej asi koli papierom najhorsie je to ze karosarsky tmel dookola bol nanic tak som ho zlupal zatial je to dookola v zaklade zajtra dam karosarsky tmel zadok dveri je uz vybruseny 500 vodnym tak sme pripraveny na plnic predok este nejaku tu chvilku prace potrebuje ...
tak isto mame pripravenu prednu kapotu kde sa ale bude rezat tak sa nebde davat ani do plnicu na lakovanie auta sa caka koli pocasiu zacalo prsat :cry:
Obrázek
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

Obrázek
sme v garazi velmi to urychlilo prace a aj skvalitnilo ...
Obrázek
2xzaklad nanovo
Obrázek
srob sedacky ktory tam bol davany a namazany vazelinou A00 sa zajebal aj tak nechapem ako sa uz obranit tomu :|
Obrázek
interier von
Obrázek
celne sklo demontaz neprezilo .... nech je mu zem lahka
Obrázek

Obrázek
Novy matros
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

Obrázek
TD budiky s citrona
az by mal niekto zaujem o stitky nech da vediet

Obrázek
Konecne
sirka 55

Obrázek
Obrázek
a tak....
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Dlavka
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 24 bře 2011 20:46
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: David
Bydliště: Zašová
Kontaktovat uživatele:

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Dlavka »

S těma zrcátkama to nemysíš vážně, že ne? :smich:
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

:m: :m:
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

Obrázek
zakladna epoxid
Obrázek
Obrázek
done
Obrázek
motorovy priestor po laku farba je origos peugeotacka od firmy glasurit este prebehnut dutiny voskom
Obrázek
tieto si uz naozaj neham :m:
Obrázek
pred celolakom respektivne plnicom
Obrázek
a sme tam je to nasa td klasika vybrana z citronu combi teraz neviem ci bx ci zx
Obrázek
drziak alternatoru s alternatorom akurat ze bez serva ten drziak hore je na servopumpu ? Zmestilo sa to tam len tak tak preto sa pytam
teraz este naist spravny remen zo zobyho clanku si pametam ze prehadzoval na alternatore remenicu lenze ta moja remenica z 205D ma len 4 vnky kde to tato TD ich ma 5 je to o poznanie sirsie
co sa tyka pol os ja blbec som predal salky polos co idu do motora takze mam doma len casti od lozisiek ku kolesu pri kupe som si ale zobral jednu dlhu s tdcka ktoru napojim na moju Dizlacku v tedy to bude sediet a dalsia kratsia by mala sadnut cela origo 205aspon podla udajov na autokelly konce sa musia prehodit koli zubkom v tehliciach
az som to dobre pochopil este zriesit lanko zo stareho modelu mam prevodovku ktora sa odtlaca draken mi poradil za co mu opet dakujem ze mam pouzit lanko zo stareho modelu az by niekto mal na predaj nech mi napise :Merci:

najblizsie sa vycisti motor sfkuncny kasna strekne do laku a potom vetky tie prkotinky vecer nahram viac foto
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

Obrázek
Prahy hotove jedna preliacenina je vytlacena na lavom prahu dalej sme dali 2x nitro zaklad a na to biely asfalt a neskor sa to strekne
Obrázek
vnutro v asfalte a plnici
Obrázek
vnutro v laku ci farbe ? :D
Obrázek
detail
Obrázek
chladic a palivovy filter
Obrázek
skuska a je to dost natesno k alternatoru nastastie som nasiel 1 potrebny centimeter a zazehnal som to aby sa uz nedotykal :fran:
Obrázek
predne blatniky v laku
Obrázek
bratranec zapozoval :D
musi sa ale na laku co to opravit stekanec po laku a casom zalestit az nezleniviem dovtedy
Obrázek
dnes som si dokoncil brzdove trubky bola to narocna cesta ale podarilo sa
pertlovacia sada strajkovala jedna ked sa na matrici zlomil kolik ale vyreklamovali ju a skusil som druhu ta uz facha a s matricou triumph to ide krasne
momentalne cakam na polosy nech auto vytiahnem na dvor a tam streknem ostatok pretoze v garazi to proste nejde
!!!XRD XRD XRD!!!
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Pežo 1.9D ♥

Příspěvek od Stuntbiker »

RIP
!!!XRD XRD XRD!!!
Odpovědět