Peugeot 205 XS - Le Chat Noir

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
LionXS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 17 zář 2013 18:48
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Daniel
Bydliště: Praha 5,Košíře + Semily

Re: Peugeot 205 XS - Le Chat Noir

Příspěvek od LionXS »

Tak mě za poslední dva dny 2x vykradli káru... :( Blbec sem nechal navigaci v tom kastliku pod radiem.Myslel sem si,že když nebude vidět,tak tam nikdo nepoleze.Byl to omyl...
V druhý kole si přišli ještě pro šroubovák...Takovej pěknej byl...Estě sem si ho ani pořádně neužil... :cry:
Nevím jestli nemám vyndat i ten kazeták,když tedka letí to RETRO :m:Aby je to nelákalo tam furt lézt. Nemám rád když mi někdo pořád leze do auta... :bas:
Jinak snad všechno s autem v pořádku.Jednotka už vyblikává stále jen lambdu.Tu sem tedka v tejdnu prostřík kontaktem 60 společně s konektorem krokovího motorku.Ten je bud zatuhlej,nebo je tam nakej špatnej kontakt.Někdy fachá,někdy ne...Lambdu ještě proměřím,ale mám pocit,že mi tedka motor pracuje takovím hladším způsobem...Tak už je možná v pohodě...
Ještě k tomu vykrádání.Mám u řidiče trochu porubanou vložku.Chybí tam ta kovová záslepka s dírkou pro klíček.To jim to asi trochu usnadnuje,co?Dneska to vypadalo že se chtěli dostat do kufru,ale tam jim to nešlo,protože tam je zámek ok.Každopádně mě fakt nebaví po nich uklízet ten bordel.Náká rada?Zámky by to asi chtělo noví,co?
Uživatelský avatar
Stuntbiker
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 684
Registrován: 22 kvě 2012 18:07
tel.:: 915615553

Re: Peugeot 205 XS - Le Chat Noir

Příspěvek od Stuntbiker »

to musel byt fakt profi srobovak ked sa nebal a este sa pon vratil :D
!!!XRD XRD XRD!!!
Dáda
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 103
Registrován: 27 kvě 2013 18:24
Rok narození: 1992
Skutečné jméno: Dalibor
Bydliště: Dvůr králové n/L

Re: Peugeot 205 XS - Le Chat Noir

Příspěvek od Dáda »

a nebylo by lepší si tam dát dalkač a zamky odpojit z těch plastů? a to sem si myslel že se 205ky nevykrádaj :/
Uživatelský avatar
s0vet
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 749
Registrován: 18 pro 2012 20:18
Rok narození: 1988

Re: Peugeot 205 XS - Le Chat Noir

Příspěvek od s0vet »

Když se tam nedostane přes zámek, tak ti rozmlátí sklo. Čtyři roky jsem bydlel poblíž Stodolní v Ostravě a tolik fetek, které byly schopné rozmlátit ti přední i zadní okno jen kvůli tomu, aby ti pak ukradli lékárničku, to jste neviděli :roul: :toon:
Peugeot 205 CTI 75kW 1993 - červená leštěnka
Škoda Fabia Combi 2.0 MPI 85kW 2007 - černá krasavice z Rajchu
ex:
Škoda Forman 1.3 40kW 1994 - pro nedostatek času prodán do muzea v Třinci u dealera Karireal - čeká ho druhý život
Škoda Fabia Combi 1.9 SDI 47kW 2003 - ve 440t km sešrotována u Milaty v Dobré, sloužila spolehlivě až do konce
LionXS
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 56
Registrován: 17 zář 2013 18:48
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Daniel
Bydliště: Praha 5,Košíře + Semily

Re: Peugeot 205 XS - Le Chat Noir

Příspěvek od LionXS »

Tak pánové,moc mě to mrzí,ale jak mi všichni slibovali,svoje první auto sem zrušil... :cry: Jelikož v dohledné době neplánuju koupi dalšího(bohužel :( ),tak věci které mi zbyly budu postupně dávat do Díly-prodám...Bylo mi ctí,ale musím přiznat,že moje 200prdka stejně vyžadovala vic péče než sem jí byl schopný se svým skromným zázemím a prostředky dát...
Odpovědět