Pro nováčky

Nevíte, jak číst příspěvky na diskuzním fóru? Nevíte, jak přispívat? Tak vstupte
Miloš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2010 21:10
tel.:: 732871378

Pro nováčky

Příspěvek od Miloš »

Tak já Vás tady všechny zdravím, vážení majitelé těchto vozítek. Jsem tady nový, jmenuji se Miloš a před nedávnem jsem zakoupil tento dokonalý vůz Peugeot 205, třídvířko s benzínovou stříkací jednačtyřkou. No, a protože vzhledem k roku výroby lze tu a tam předpokládat nějaké ty mechanické potíže, tak jsem usoudil, že by nebylo na škodu mít možnost aspoň takhle elektronicky podebatovat se šťastnými majiteli dvěstěpětek. Ono stejně bezprostředně po nákupu šlo auto do garáže na špalky, páč jsem hned dělal těsnění pod hlavou, potom pár drobností, jako spodní ramena, horní axiální ložiska nad phersony atd., ale to nestojí za řeč. Teď akorát v klídku vyndavám špajzku, protože spojka nějak moc extra nespojkuje. Spíš bych potřeboval poradit, co se tady na těchto stránkách dá dělat, když jsem to tady otevřel, tak jsem někde četl, že tady má být nějaký profil, nebo co, ale co tady mám kde zmáčknout, to je mi záhada. Bylo tady napsaný to Pro nováčky, tak jsem to zkusil něco sem vyblábolit. Jestli se to bude dát přečíst, ví pámbu. Nakonec, tu registraci sem bych už podruhý taky nemusel, to bych radši tu hlavu sundal ještě jednou. Jo, ty strakatý obludičky, co se tady vedle připitoměle uchechtávají, škrábou se na hlavě a dělají vopičky, ty jsou jako na co? Tak se mějte fajn a ať Vám ty dvěstěpětky hltají kilometry, jako za mlada. Ježíšmarjá, teď to tady chce po mně nějaký předmět, když jsem dal odeslat. Co já vím. Něco tam napíšu.
Uživatelský avatar
draken
Club admin
Club admin
Příspěvky: 7972
Registrován: 12 črc 2009 18:21
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 732440821
Bydliště: Hr. Králové, Nový Bydžov

Re: Pro nováčky

Příspěvek od draken »

vítej mezi námi, chod fóra časem postřehneš, můžeš si založit téma v sekci "členové" a vkládat tam fotky a debatovat s ostatními o autě. ty obludičky jsou tzv. "smajlíci" tím v textu vyjadřuješ náladu nebo výraz, ale není nutnost je používat
Uživatelský avatar
Kenny
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3474
Registrován: 01 črc 2008 21:41
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Petr
tel.:: 773557950
Bydliště: Unkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nováčky

Příspěvek od Kenny »

Vitej a at ti to jezdi a co nejmin poruch ;-)

vodpáleno z mýho founa Xperia díky apce ťapaťalk pičovole :-D
Nissan Terrano 2.7TDI Dříč a mezek pro stavbu a les
Citroen C5X7 Tourer 2.0HDi daily car ženy
Miloš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2010 21:10
tel.:: 732871378

Re: Pro nováčky

Příspěvek od Miloš »

Tak jsem po týdnu zase tady. Dneska je taková kosa, že při představě, že ležím pod autem a pokračuju na tom vyndavání špajzky, se mi udělalo nevolno. Na gauči je líp. Tohle je asi věčné dilema majitelů těch obyčejných řadových Prefa garáží, ve kterých je buď zima nebo vedro, mezi tím nic. I když pro panelákovýho člověka je to kolikrát boží dar, spravovat něco na autě na ulici, a dělat celýmu sídlišti kašpara je fakt na.... (no, jak se to řekne slušně).Tak sem aspoň něco napíšu. Heleďte, jakou máte kdo obranu, nebo argumenty proti takovým těm kecům typu "panebože, co to máš za střep, tohle už má bejt dávno na šroťáku" a pod. Někdy se tomu dá zasmát, ale někdo s tím dokáže být dost otravnej. Tak zdravím.
Uživatelský avatar
draken
Club admin
Club admin
Příspěvky: 7972
Registrován: 12 črc 2009 18:21
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 732440821
Bydliště: Hr. Králové, Nový Bydžov

Re: Pro nováčky

Příspěvek od draken »

takovýhle kecy už dávno přehlížim, nejlepší je dokokázat tomu dotyčnýmu opak :up:
Miloš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2010 21:10
tel.:: 732871378

Re: Pro nováčky

Příspěvek od Miloš »

Ahoj Drakene, nebo Honzo, nebo jak je tady zvykem se oslovovat? Abych zapadl do kolektivu. Dal bych sem třeba fotku toho mýho pažoutka, ale až ho vyfotím, i když to není žádný vytuněný krasavec, spíš takový pracant, a hlavně na zimní období. Jak se to dělá? A ten profil, jak se na to dostanu? Koukal jsem, že jsi už dvakrát odpověděl, tak se na Tebe s důvěrou obracím.
Uživatelský avatar
draken
Club admin
Club admin
Příspěvky: 7972
Registrován: 12 črc 2009 18:21
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 732440821
Bydliště: Hr. Králové, Nový Bydžov

Re: Pro nováčky

Příspěvek od draken »

oslovuj jak chceš, předzdívkou nic nezkazíš. jinak obrázek vložíš při odpovídání, když sjedeš níž. Je tam tlačítko procházet, tím vybereš fotku a potom přiložit, tím ji nahraješ. Jinak většina lidí tu má 205ku jako koníčka či pracanta, to není žádná ostuda, jen to dokazuje co to auto vydrží
Uživatelský avatar
pichy
Prudič
Prudič
Příspěvky: 4510
Registrován: 27 kvě 2008 12:35
Skutečné jméno: Lukiiino
tel.:: 777844991
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro nováčky

Příspěvek od pichy »

milošku, nejlíp zapadneš do kolektivu, když přijedeš na některý sraz a vypiješ si s námi :fran:
_____________
Peugeot 205 1.9 rallye (1990) - voiture mythique
Subaru Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-Tec (2005)

ex:
Hrozně moc Subaru :-)
Saab 9-5 Aero 2,3 Turbo SportCombi (2005)
Peugeot 205 1.9 CTi (1991)
Citroen ZX Break 1.9 TD (1997)
Peugeot 205 1.1 (1992)
Peugeot 205 1.1 (1990)
Peugeot 205 1.1 (1987)
Uživatelský avatar
Maverick
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 07 led 2009 17:14
Skutečné jméno: Martin
tel.:: 606260531
Bydliště: Hradec Kralove, Olomouc

Re: Pro nováčky

Příspěvek od Maverick »

přesně tak..třeba na ten, co bude další víkend v Jedovnici.. :up:
Peugeot 205 Color line...už konečně 1.8TD..374 000 Km
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Pro nováčky

Příspěvek od vinorak »

a po srazu se většinou přestávají používat přezdívky a oslovujeme se jménem :smich:
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Miloš
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2010 21:10
tel.:: 732871378

Re: Pro nováčky

Příspěvek od Miloš »

Tož welcome, chlapi, jak se vydařil ten sraz v Jedovnici? Takový sraz, to není špatný nápad, pokud tam lze předpokládat výskyt piva a vepřového, tak jednou určitě přijedu. Teď to fakt nešlo, jednak auto je pořád na špalkách, s vyndanou převodovkou by se asi jelo dost blbě, ale co je horší, od čtvrtka mám pochroumanou nožku v gypsu. Jó, to je tak, když si místo autem vyjedete na motorce. Tak zdravím, a dávejte na sebe bacha.
Odpovědět