co to je?

Problémy s přední, nebo zadní nápravou, jejich repase, opravy a vylepšení
Odpovědět
pajas6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 23 bře 2015 17:04

co to je?

Příspěvek od pajas6 »

zdravim, neco mi hrozne mlati na predni naprave, ty spodni cepy to asi nebudou, vypadaj nove, prachovky ok, a kdyz sem to zkousel zapacit tak mi prislo ze drzej jak maj. mam podezreni na tohle, je v tom vule, kdyz sem mel auto zdvizeny za kastli, a nadzvedaval sem predni napravu, tak tohle slo o cca pul cm nahoru http://pajaseks.rajce.idnes.cz/pezot#cep.jpg netusite nekdo co to je za cep? nebo nejakej silentblok? nenasel jsem ani v manualu, ani v nahradnich dilech na ruznejch eshopech. a jeste jeden dotaz, muzou mlatit tlumice?
mam 1.9D xrd vf, r.v. 1990 . jeste mam nejaou vuli v prevodovce cca tak 2% otacky kola, ale to by podle me nemlatilo na dirach.
predem dik za rady
Uživatelský avatar
draken
Club admin
Club admin
Příspěvky: 7972
Registrován: 12 črc 2009 18:21
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 732440821
Bydliště: Hr. Králové, Nový Bydžov

Re: co to je?

Příspěvek od draken »

v tomhle jsem vůli nikdy neřešil, spíš zkontroluj uložení stabilizátoru, to dokáže mlátit a v převodovce je ta vůle normální
pajas6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 23 bře 2015 17:04

Re: co to je?

Příspěvek od pajas6 »

ty gumy u stabliku chci taky radeji vymenit, uz sem mel dokonce jednu vyndanou, ale koupil sem omylem zrovna tu drouhou oplechovanou a ta se tam neda vecpat, stablik to nebude, ten tam drzi to by ani nedokazalo takovy rany. myslis ze je teda na tom vule pul centaku normalni? heverem se mi nepodarilo nasimulovat tu ranu, ale lita to v tom ten pulcentak nahoru dolu, coz si myslim ze za jizdy muze klidne delat takovej bordel. vule na prvodovce je normalni? me prijde ze se to porad zhorsuje, snazim se jezdit tak aby to bylo +- porad v zaberu, ale mam z toho blbej pocit. nastesti mam jeste jednu prevodovku, ale nevim v jakym stavu. pootocim kolem cca 8cm na pneumatice nez se to chyti do zubu, asi diferencial.
pajas6
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 23 bře 2015 17:04

Re: co to je?

Příspěvek od pajas6 »

tak se mi to podarilo snad najit, doufam ze je to ono. http://www.profesionalni-autodily.cz/si ... 19429.html znas znacku sasic? je to kvalitka, nebo nejaky blato? bych tam klidne radeji koupil neco lepsiho, sasic jsem zatim kupoval jen hadici na vodu, a ta funguje :)
Odpovědět