205 cabrio

Specifické problémy vozidel s "plátěnou" střechou
Tomik

Příspěvek od Tomik »

děkuji za rady...ale ted ho kupovat nebudu....pokud tam vydrží přes zimu a budu na něj mít peníze, budu o něm znova přemýšlet....ted ale nemám peníze na dvě auta a taky mi ho zatím všici se kterejma se mluvil, známý, kamarádi vymlouvaj at ho nekupuju, že je to nepraktický, snadno ukradnutelný....a spoustu dalšího...a myslím že maj v něčom pravdu....ale i kvuli těm pěnezum..dal bych 30 za garose a zimu bych musel jezdit v nějaký starý šáde...takže ted ještě pár dní počkám zda se nenajde moje ukradená 205, a pak začnu řešit jiný auto. zas bych rád zustal u 205ky a ted tal trochu přemýšlím o gti..ale ještě uvidím. Jinak jsem byl ještě jednou se na toho Garose podívat, viděl sem i motor a slyšel o něm nějaký info od prodávajícího...
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Příspěvek od Hroche »

jinak ty střechy šije Zdenda Dubský z Kladna kontak:205cabrio@seznam.cz je to náš člen
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

akorát si myslím, že na jaře mu zvednou cenu, bude před sezonou
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Uživatelský avatar
p!nk p!ggy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 03 črc 2007 21:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od p!nk p!ggy »

ja si sebou bral taky cloveka co jsem MYSLEL ze rozumi autum..a prd ho a auto jsme poridili ale tak s nadsazkou 8tisic..no co se da delat no..takze jsem do toho nastrkal dalsich 25-30tisic no..bohuzel jsem si vzal spatnyho cloveka..
Peugeot 205, 1,8D, modrej smoula - prodano
Opel Astra F
Uživatelský avatar
Linkisek
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1062
Registrován: 15 čer 2007 18:33
tel.:: 0
Bydliště: 3nec

Re:

Příspěvek od Linkisek »

p!nk p!ggy píše:ja si sebou bral taky cloveka co jsem MYSLEL ze rozumi autum..a prd ho a auto jsme poridili ale tak s nadsazkou 8tisic..no co se da delat no..takze jsem do toho nastrkal dalsich 25-30tisic no..bohuzel jsem si vzal spatnyho cloveka..
Byly všechny investice opravdu nutné :myslim: ...
Peugeot 205 1.4 55 kw 1998 Sport na prodej
Peugeot 205 1.8 44 kw 1998 Black Magic Pearl
Odpovědět