Nechce jet...

Motor, spojka, převodovka - identifikace, opravy, seřízení, výměna
Odpovědět
Djsatanek

Nechce jet...

Příspěvek od Djsatanek »

Zdrafím Gtičkáři,sice u Peugeotu nejsem nováček,ale u Gti ano,a mám probém...Zničeho nic,mi auto nechce chytnout,Elrktrika je v pořádku(jiskra jde)Palivové čerpadlo je taky v pořádku(1,9GTI peugeot 309 na něj normálně jede)A nejde mi palivo ze vstřiků do spalováku,to je jediné na co sem ppřišel....(tlak je tak 2,5 bar)čím to může být?Počítač?Dík za radu :(
ajsik_

Příspěvek od ajsik_ »

pokud mas tlak az v rampe a palivo ti nejde do spalovaci komory tak je problem v tom ze se neoteviraji vstrikovaci ventily a ty ovlada primo jednotka pres vykonove stupne ktere jsou jeji soucasti. Cili pokud je ma hypoteza spravna tak se neco deje prave s jednotkou, a nebo je v ceste mezi vstriky a ECU jeste nejaky zesilovac tech impulzu ale to z hlavy nevim.

taky mam kupu problemu s GTi, ktere o prubezne odstranuji a nedavno jsem meril prave vstriky na osciloskopu, neni to nic sloziteho piny jsou tusim 16,17 ale kamen urazu je ze bez osciloskopu nic nenameris, jsou to casy v radech jednotek milisekund
ajsik_

Příspěvek od ajsik_ »

ps. navali se ti doma nejake GTi na dily nebo nevis o nejakem, shanim plasty do interieru a pak nektere drobnosti jako uchyt nadrzky na servo kapalinu , plastik na vicko nadrze atd...

kdybys o necem vedel napis , ja jsem z Ostravy
Djsatanek

Příspěvek od Djsatanek »

Nějaké plasty by se možná našli,ale většinou je to z 309 tek,a to má známý,já bohužel ne,a to je právě to že osciloskop nemám,ale dík...
Odpovědět