Technická kontrola

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Tomas cerveny píše:Tak chlapy držtě mě prosím palce za 3 týdny jdu na technickou tak ať mě to vyjde :roll: :roll: :( :( TOM Ps.Jehlíku už jí máš taky hotovou????? :shock: :shock:

mě to čeka až v zimě po novem roce,ja bych to tak černě neviděl.

Holt není nad to mit auto v serii jako já a mit ho ve 100% stavu :?

ne važně ,mam steho taky trochu lufta ale vždy se najdou lidé kterym voní peníze a kteří jsou na ně zvyklí a jak se řiká ,kdo jednou zkusí už nikdy nechce jinak :twisted: jen to chce trošku hledat
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

není nad sériofku :lol: :lol: :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Tak jsem byl na technické všechno ve špičkovém stavu až jsem myslel že se mě tam ten technik chválou rozpustí ale nakonec mě dal STK jen na měsíc :x :x Prý že na motoru chybí evidenční číslo motoru a je tam jen typové číslo motoru a které je prý jiné než mám v techničáku a nenechal si vysvětlit že to auto už prošlo cca 3 STK s tímto motorem a že motor je stejný 1.8D stejného obsahu a výkonu akorád že označení je 161A a má tam být podle něho 1CV09.Co se na to dá říci.Tak dnes jdu na dopravák si to dát papírově do pořádku ale naštvalo mě to :x :x TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tomas cerveny píše:Tak jsem byl na technické všechno ve špičkovém stavu až jsem myslel že se mě tam ten technik chválou rozpustí ale nakonec mě dal STK jen na měsíc :x :x Prý že na motoru chybí evidenční číslo motoru a je tam jen typové číslo motoru a které je prý jiné než mám v techničáku a nenechal si vysvětlit že to auto už prošlo cca 3 STK s tímto motorem a že motor je stejný 1.8D stejného obsahu a výkonu akorád že označení je 161A a má tam být podle něho 1CV09.Co se na to dá říci.Tak dnes jdu na dopravák si to dát papírově do pořádku ale naštvalo mě to :x :x TOM
jsem slyšel něco o tom že prej chtěj vyhnat ropy ze silnice,tak jestli už nezačali :D ?!jinak si zajdi někam kde dělaj reklamy a ty ti na druhou stranu štítku natisknou to co máš v TP a máš to za 50kč,taky sem to tak dál :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

[/quote]jsem slyšel něco o tom že prej chtěj vyhnat ropy ze silnice,tak jestli už nezačali :D ?!jinak si zajdi někam kde dělaj reklamy a ty ti na druhou stranu štítku natisknou to co máš v TP a máš to za 50kč,taky sem to tak dál :wink:[/quote]

Tak už jsem to vyřešil.Volal jsem do Peugeota do Prahy a ty mě odkázali na jednoho ze svých zastoupení a tyk tam v pondělí pojedu na prohlídku vozidla a napíše se to jako prohlídka motoru a oni mě vydají prohlášení pro dopravní inspektorát a pak to bude už legální a v pořádku a já si už jen zajedu na STK a dostanu to na celý 2roky :lol: :lol: :wink: :wink: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

[/quote]jsem slyšel něco o tom že prej chtěj vyhnat ropy ze silnice,tak jestli už nezačali :D ?!jinak si zajdi někam kde dělaj reklamy a ty ti na druhou stranu štítku natisknou to co máš v TP a máš to za 50kč,taky sem to tak dál :wink:[/quote]

Já však zase slyšel e chtějí ze silnic stáhnout všechny zběsilé travní sekačky ala trabant a jím podobné :wink: :wink: :D :D A prý už taky začali :lol: :lol: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tomas cerveny píše:
jsem slyšel něco o tom že prej chtěj vyhnat ropy ze silnice,tak jestli už nezačali :D ?!jinak si zajdi někam kde dělaj reklamy a ty ti na druhou stranu štítku natisknou to co máš v TP a máš to za 50kč,taky sem to tak dál :wink:[/quote]

Já však zase slyšel e chtějí ze silnic stáhnout všechny zběsilé travní sekačky ala trabant a jím podobné :wink: :wink: :D :D A prý už taky začali :lol: :lol: TOM[/quote]Jo trabanty,škodovky,warany,žiguly a hlavně ropy :lol:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Crack píše:S mím bejvalým tam ted taky byli,prošlo a ještě jim to pochválili 8)
No jen si tu veverku pochval....... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Bohouš 205 GTI píše:
Crack píše:S mím bejvalým tam ted taky byli,prošlo a ještě jim to pochválili 8)
No jen si tu veverku pochval....... :lol: :lol:
a proč bych si to taky nepochválil že,když to bylo v super stavu a ani mě nehnili zadní blatníky :lol:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Tak jsem dneska absolvoval úspěšně technickou.Musel jsem si sice připlatit,protože tam nemám katalyzátor,ale mám zase na 2 roky pokoj :)
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Michal píše:Tak jsem dneska absolvoval úspěšně technickou.Musel jsem si sice připlatit,protože tam nemám katalyzátor,ale mám zase na 2 roky pokoj :)
a to se vyplatí :D :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

No mám to už v pořádku,Stálo mě to menší honičku.4 návštěvy místního dealera Peugeotu ty mě za 200,- udělali prohlídku motoru vydali dobrozdání. Avšak úředníci nevěděli co roupama dělat tak mě tam ještě třikrát poslali aby na ten paírek napsali vždy další větičku neco ve smyslu podle podle zákona toho a toho,podle paragrafu toho a toho,a nařízení toho a toho mě to schválili a zapsali do techničáku vzali si další korunky a poslali mě na STK at si udělám tu opakovanou a mám klid jen jsem caa o 600,- lehčí a to nepočítám tu naftu spálenou.Ještě že to tak málo žere :cry: :cry: :D :D
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Tkelisovka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: 08 bře 2008 19:03
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Tomas
Bydliště: Mukařov, Nové Strašecí

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Tkelisovka »

dneska jsem šel na technickou, auto sice vyhovuje, ale emise neee :cry: :cry: :cry:
sice nerad ale bude muset proběhnout menší uplateček
205 1,1 5dv. na ND
205 1,1 3dv.
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Technická kontrola

Příspěvek od vinorak »

Tkelisovka píše:dneska jsem šel na technickou, auto sice vyhovuje, ale emise neee :cry: :cry: :cry:
sice nerad ale bude muset proběhnout menší uplateček
nic si z toho nedělej já sem stejný případ :m: Technická ok ale emisím se musí trochu jít naproti :fran: no jo tak Lambda a kat je za ty roky a km v hájí :roll:
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Příspěvek od Bartik333 »

No abych rekl pravdu, tak jsem na technicke kazdy tyden minimalne 3x a to uz je tam vsechny znate, takze pohoda. Jak emise, tak STK mam v pohode, akorad to VIN se nejak muselo obejid. :fran: :blbl:
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Odpovědět