Zbytky z GTIčka

Náhradní díly, kola, spoilery, audio
Uživatelský avatar
Nicker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 13 črc 2013 01:26
Skutečné jméno: Jiri
tel.:: 799509246
Bydliště: Vizovice

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Nicker »

První dvě fotky beru, toho jsem si opravdu nevšiml, takže se omlouvám.
Druhá fotka. Lepené to je a pokud vím, tak to drží - kde je teda problém?
Třetí fotka. Jednak je to vidět tady v inzerátu, jednak jsem ti posílal ještě detail, kde to bylo vidět daleko líp. Pokud nejsi schopný rozleštit lepidlo, tak jsi měl říct a já bych to udělal. Nemám s tím problém.
Kde jsou ty chybějící kovové držáky a ulomený plast? Takhle jak to je, tak to na autě normálně drželo a svítilo. Kde je fotka nesvítících diod a zapojení?

Veřejně mě tady urážíš a pak nejsi schopný dodat kompletní dokumentaci... Promiň, ale já si na hlavu srát nenechám. Pokud nedodáš zbytek fotek, tak nemám důvod vyzvedávat balík. Poštovné v tom máme oba. Bez zbytku fotek musím trvat na dohodě, kterou jsi odsouhlasil v chatu, tj. poslání balíku zpět a obdržení peněz na účet.
Přílohy
Bez názvu.png
Frankie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 úno 2014 11:47

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Frankie »

Nicker píše:
Veřejně mě tady urážíš a pak nejsi schopný dodat kompletní dokumentaci... Promiň, ale já si na hlavu srát nenechám. Pokud nedodáš zbytek fotek, tak nemám důvod vyzvedávat balík. Poštovné v tom máme oba. Bez zbytku fotek musím trvat na dohodě, kterou jsi odsouhlasil v chatu, tj. poslání balíku zpět a obdržení peněz na účet.
žádný detail skla sem nedostal, dostal jsem fotku co tam patří za žárovku, rozleštit něco co je vyleptané znatelně do hloubky sorry ale nejsem bůh, plechovej držák je součástí toho božního ulomeného je to zpevnující vzpěra která chybí na obou světlech.
Neurážím, konstatuji. K nesvítícím diodám: je to předělávané a svíté to jinak než nové což jsem hned nepostřehl a měl dojem že to nesvítí celé, skla byly někým odlepené a vnitřky předělané, viz ustříhané původní kabely v nyní nedržících gumových průchodkách a porovnání s původním novým světlem.
posílám zpět na dobírku za stejný prachy jako sem zaplatil a očekávám že to převezmeš, nevěřím že když to pošlu normálně že ještě někdy uvidím prachy
Problém je v tom, že kupuji něco o čem prodávající nenapíše že je to poškozené a neprofesiánalně opravené, radši koupím nové než něco co se může kdykoliv rozpadnout
Uživatelský avatar
Nicker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 13 črc 2013 01:26
Skutečné jméno: Jiri
tel.:: 799509246
Bydliště: Vizovice

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Nicker »

OK, chápu... Protože to na poskytnutých fotkách nejde vidět.
http://forum.205gti.org/download/file.p ... &mode=view
Nicméně dobře, pokud dojde balík za 2674 Kč, tak jsme vyřízení.
Otázkou je, v jakém stavu dojde jeho obsah, ale hádám, že ti prostě oplatím tvoji důvěru...
Frankie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 úno 2014 11:47

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Frankie »

Nicker píše:OK, chápu... Protože to na poskytnutých fotkách nejde vidět.
http://forum.205gti.org/download/file.p ... &mode=view
Nicméně dobře, pokud dojde balík za 2674 Kč, tak jsme vyřízení.
Otázkou je, v jakém stavu dojde jeho obsah, ale hádám, že ti prostě oplatím tvoji důvěru...
posílal mi odsud někdo zadní světla per huba, a peníze dostal na účet, já spolehlivej sem
Uživatelský avatar
Nicker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 13 črc 2013 01:26
Skutečné jméno: Jiri
tel.:: 799509246
Bydliště: Vizovice

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Nicker »

Frankie píše:
Nicker píše:OK, chápu... Protože to na poskytnutých fotkách nejde vidět.
http://forum.205gti.org/download/file.p ... &mode=view
Nicméně dobře, pokud dojde balík za 2674 Kč, tak jsme vyřízení.
Otázkou je, v jakém stavu dojde jeho obsah, ale hádám, že ti prostě oplatím tvoji důvěru...
posílal mi odsud někdo zadní světla per huba, a peníze dostal na účet, já spolehlivej sem
Já už u sebe pár lidí taky měl a nikdy nebyl problém, tak čím to, že mi nevěříš... Asi tolik k tvému oznámení :m:
Frankie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 úno 2014 11:47

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Frankie »

Nicker píše: Já už u sebe pár lidí taky měl a nikdy nebyl problém, tak čím to, že mi nevěříš... Asi tolik k tvému oznámení :m:
no já když něco prodávám a není tam něco košer, tak nejen že to napíšu do inzerátu, ale datailně nafotím daný problém a ještě na něj dodatečně upozorním každého zájemce o danou věc a to jsem od tebe opravdu nedostal, tedy celý prodej sem pochopil, a to radši už nebudu psát...
PS: prodávám auto a je k němu 140 fotek, dvoustránkový popis, vyjetá Cebie, komplet servisní záznamy za posledních 15 let, tak asi tak si představuji jak má prodej vypadat
Uživatelský avatar
Nicker
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 13 črc 2013 01:26
Skutečné jméno: Jiri
tel.:: 799509246
Bydliště: Vizovice

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Nicker »

Upozorňoval jsem na to, že jsou jeté. Fotky jsi si vyžádal jen ty na zjištění patice. Na autě ty světla držely a svítily a nikdy nebyl problém. Nové jsem v ruce v životě neměl, protože bych si osobně tohle na auto nikdy nedal, takže jsem opravdu neměl žádný nekalý záměr, když jsem je inzeroval, a činil jsem tak s naprosto klidným svědomím a vědomím toho, že prodávám jeté funkční xenony, které svoji službu odváděly a odvádět budou. To, že se tobě jejich stav nepozdává beru a nebýt toho, že mě tu veřejně nazýváš lhářem a tvrdíš, že úmyslně zatajuju vady abych se snad nějak obohatil na úkor ostatních členů, tak se ti slušně omluvím, domluvím se s tebou, že mi to pošleš jako balík, u kterého by poštovné stálo jen 100 Kč, a já ti pošlu 2674 Kč na účet... Ale očividně jsi zvyklý problémy řešit po svém.
Tímhle bych to asi ukončil a přeju hodně najetých kilometrů s 205.
Uživatelský avatar
Kiwlov
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: 01 říj 2015 14:08
Rok narození: 1981
Skutečné jméno: Tomas
Bydliště: Bratislava

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Kiwlov »

P 406 SW 2.0 HDI Daily car
P 205 1.8D GTI Mutant
P 205 1.6 GTI New Hope
P 205 1.9 GTI R.I.P.
Frankie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 úno 2014 11:47

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Frankie »

Kiwlov píše:@ Frankie
http://forum.205gti.org/viewtopic.php?f=53&t=17497

stale aktualne
Děkuju za nabídku, ale já už objednal nový..
Uživatelský avatar
Asi14
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 10 lis 2010 15:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Michal Jackanin
tel.:: 734832496
Bydliště: Žamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytky z GTIčka

Příspěvek od Asi14 »

dveře a blatníky oboje L+P s cenou?
Odpovědět