P 205 kaplička

Náhradní díly, kola, spoilery, audio
Odpovědět
DenisH
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2020 12:52

P 205 kaplička

Příspěvek od DenisH »

Zdravim klubáci, jsem tu nový. Nemá někdo na prodej tuhle kapličku s mincovníkem i se spodními kryty v dobrém stavu? :shock:
kaplička.jpg
kaplička.jpg (90.88 KiB) Zobrazeno 5644 x
kryty_spínačka.png
kryty_spínačka.png (251.57 KiB) Zobrazeno 5644 x
Uživatelský avatar
Aloush
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 374
Registrován: 13 črc 2015 20:17
Rok narození: 1995
Skutečné jméno: Ales Dopita
tel.:: 735888182
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: P 205 kaplička

Příspěvek od Aloush »

Vítám tě,
po těchto kapličkách je celkem sháňka, v dobrém stavu těžko sehnatelné.. kryt kolem volantu by snad nemusel být tak tragický.
Mě zaujaly budíky.. jsou jak GTI bez tlaku oleje :myslim: (podsvícený zespoda.. XS jsem viděl jen ty nasvícené zvrchu, co se jim ohýbají ručičky :m: ) Jen ze zvědavosti co je to za 205ku?
DenisH
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09 bře 2020 12:52

Re: P 205 kaplička

Příspěvek od DenisH »

Tohle není moje fotka, použil jsem ji ilustračně z minulého příspěvku kde pán sháněl taky kapličku. Já mám tuhle, 1.7D 44kW koupil jsem ji na podzim za cenu ekosviňárny. Zároveň jsem nedávno koupil motor 1.8TD a chci ho tam na podzim nebo v zimě dát jelikož pojedu
v létě takovou poloorientační rally do Rumunska a rád bych to odjel na normálním dieslu protože bych nerad řešil něco s turbem kdyby mi náhodou kleklo tak daleko. Sice vůle nemá ale dlouho stálo... Tak raději nebudu riskovat ;-) a jelikož tam byly budíky jak říkáš z XS jsou nasvícené z vrchu a ta kaplička tam byla polepená všema druhy lepení... Tak sháním druhou co je vpohodě. Koupil jsem to od fajn chlapa pokecali jsme, jak jsme to přepsali tak mi dokonce dal triko od Peugeotu, jsem s nim v kontaktu posílám mu fotky z renovace, protože to byla jeho láska celých 13 let co ji měl. Poslední rok to měl bohužel jeden jeho kamarád který tomu trochu dal no... Ale to si poléčim. Jinak mám ještě jednu 205ku už od svých 12ti let se kterou jezdil dříve bratr, potom mamka a teď ji mam já kolem domu, ideální pomocník do lesa s vozíkem a na projížďky po polňačkách... Dokonce nepropadly papíry v depozitu tak mi jednou zas rupne v palici a ještě to dám nakonec dohromady polepim a udělám na ní technickou. A jelikož jsem už skoro vyučený zemědělec tak taky sleduju pole co se kde hne... :twisted:
IMG_20200204_102149551.jpg
Odpovědět