Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás

Kolik vlastníte aut?

1
10
34%
2
12
41%
3 a vice
7
24%
 
Celkem hlasů: 29
Uživatelský avatar
Mitja
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4659
Registrován: 27 lis 2007 19:05
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Ondra
tel.:: 0
Bydliště: Studénka-Butovice
Kontaktovat uživatele:

Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Mitja »

Chtel bych se zeptat hlave tech, co maji 2 a vice aut.. jak je vyuzivate a proc jich mate vice? Jestli si treba rano reknete dneska pojedu tady s tim : )), nebo je mate jen jako zalozni, nebo cokoli jineho.

Za chvili totiz prijde doba, kdy budu tohle taky resit.. Peugeota se urcite nevzdam, zatim mi bude slouzit pres skolni rok v Brne (pak se muzu nekdy zastavit Wome). Ale bojim se aby nebyl chudak nevyuzity, treba v lete jak nebude skola je mi ho lito jen tak odstavit a nechat smutne sedet na dvorku :sweat:. Premyslel jsem ze bych zase naucil mamu ridit, ale zaprve by to byl pro ni zbytecne velky stres za volantem (je stastnejsi kdyz jezdi autobusem a muze si precist knizku) a za druhe jeste bych se o ni bal.

A jeste dotazek na zaver, jak dlouho muze auto jen tak stat aniz by se mu neco motoricky stalo? V kastli se drzi voda jak se nejezdi tak tomu rozumim, ale snad to nebude tak hrozne.. baterka se muze vybit to je mi jedno, ale aby tam nebyl nejaky problem treba vlkost nebo tak, ze po mesici prijdu a nenastartuju.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 - na vikendy
Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 - hlavni auto
Peugeot 306 sedan, 1.6i (65kw), '95 - na dojezdeni
CPI Popcorn, 50 ccm, '03 - ceka na opravu
Škoda Fabia II 1.4 TDI (59kw), '06 - prace/Misa
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Bartik333 »

Zkusim se tedy pridat jako prvni.
Mame dve auta. Ja mam sveho Sporika a nasi si koupili novou Dacii Sandero.
S mym jezdim uz jenom ja a nasi maji take svoje, ale kdyz je potreba, tak si vezmu jejich a naopak.
Jinak kdyz ted mame dve auta, tak planuju, ze svoje si pekne v lete rozeberu a opravim vsechny zabady co najdu, protoze bude druhe auto a tak budu mit na vse cas.
To by bylo asi tak k tomu.

Jinak Mito, uz jsem vydel hodnekrat, ze auto stalo rok i vic a pak prisel majitel nandal novou baterku, nalil novou naftu, nasedl dvakrat nazhavil, dvakrat nastartoval a auto jelo. JAko myslim si, ze u dieselu, to az tak zase nevadi. Horsi to mozna bude u benzinu, protoze benzim zvodnati precijenom drive nez nafta. Jinak co je klasika, tak ti to tacne na nekterych mistech reznout.
Osobne bych doporucil auto pekne prikryt plachtou. Plus, kdyz bude dlouho stat, tak vymet olej, palivak atd...
Jinak asi nejaky moc velky problem nebude.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
BoB
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 12 říj 2008 18:42
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od BoB »

Tak tohle je opravdu dobré téma - sám sem se zamyslel nad tím proč máme tolik aut :myslim: prostě jsem takovej, že když to auto nejede, tak si ho opravím, než abych se ho zbavil. Když vezmu všechny auta v baráku, tak my jsme jen na Peugeoty a na Fordy. Naši mají Ford Focus, ségra má Ford Fiesta a já mám Peugeot 205 1,9GTi - to mám na léto a na srazy (ale věčně stejně stojí v garáži a něco se na něm dělá). Proto mám druhou 205 1,8diesel - to mám na všechny možný couračky, no a teď hledám auto na cestování, protože v létě jezdím po evropě, tak si za 14dní jedu pro Ford Mondeo. Občas se stane, že se ani všichni nevejdeme zaparkovat :m:
Uživatelský avatar
ppmajko
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 435
Registrován: 09 úno 2008 15:27
Bydliště: Poprad

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od ppmajko »

tak ja sa pridam
nebudem tu pisat auta v rodine bolo by toho viac :up: a nechcem to tu zbytocne zasierat ,,,napisem len svoje :)
Peugeot 205 1,9 GTi cabrio- auto pre potesenie,,a hlavne na leto :lol:
Ford Puma 1,7VCT - povodne hracka na leto,,teraz na tom jazdi priatelk,,,inak je na predaj ak by niektop mal zaujem :myslim:
Peugeot 205 1,9 GTi -najskor urceny na prerabku,,ale pre nedostatok casu je len ako darca organov
VW GOLF IV 1,4 16V - kazdodenny sluzobnik,,,a musim povedat ze velmi dobry,,,darmo nemec je nemec
Peugeot 205 GTi cabrio
BMW e60 LCI
BMW e92 330xd Mpacket
BMW e87 118d
VW POLO 6R
Audi A2 1,4 Tdi
ROZPREDAM BMW e90 e91 e92 e60 e61 F10 F01 F02 F07 G11
pampalini
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 214
Registrován: 26 črc 2008 16:39

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od pampalini »

fabia, G3, B5, B5.5
allroad c7
Uživatelský avatar
Phate
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1235
Registrován: 11 dub 2008 11:27
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: David
Bydliště: Králův Dvůr u Berouna, momentálně UH

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Phate »

Perugeot 205 1.8 XRD
Suzuki Samurai 1.3
ObrázekPeugeot :205: 1,8 XRD
Obrázek
ObrázekSuzuki Samurai SJ413------Konečně na SPZ se zeleným písmenem "V"
31.3.2010 - má první pokuta - 500,- za nekompletní doklady...
Uživatelský avatar
Kenny
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3474
Registrován: 01 črc 2008 21:41
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Petr
tel.:: 773557950
Bydliště: Unkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Kenny »

Mám 2 205tky :fran: jednu využívá přítelkyně a druhou mám jen tak na popojíždění ale většinou stojí a ještě firemní Ducato tak převážně jezdím stím
Nissan Terrano 2.7TDI Dříč a mezek pro stavbu a les
Citroen C5X7 Tourer 2.0HDi daily car ženy
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Gordy »

Tak já tedy také:
Peugeot 205 1.1. winner
na jezdění a abych se nebál s nim v zimě,když se občas někam zapadne, od jara ho bude mít mamina já si vezmu Garrose
Peugeot 205 1.4 Roland Garros
původně koupeno mamině na ježdění od jara přestavba na Garros GTi motor nejspíše 1.6 na ježdění přes nezimní měsíce,na podzim půjde zase k mámě do garáže,ona stejně v zimě nejezdí,bojí se.
Peugeot 205 1.9 GTi
původně měla začít přestavba na Mi 16 již loni na jaře,ale ani letos se k tomu nedostane,možná v létě
bude pro zábavu a rychlé přesuny
Peugeot 205 GTi
na díly a do budoucna na pasování laminátů
Peugeot 205 GTi
na díly,na jaře rozřezat a do šrotu

A když se povede,tak na jaře přibude
Peugeot 205 1.4 Roland Garros French Open
pro radost a krásné slunečné výkendy
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od vinorak »

tak já toho mám taky trochu víc :m:

205 1.1 5d moje auto na ježdění do práce a tak všemožně
přítelkyně 205 1.1 3d občas s nim taky lítám
no a pak gti griffe na to letní poježdění :m:
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Milhaus »

auto jedno, kolo jedno, přítelkyně jedna,práce jedna, postel jedna, zahrada jedna, barák jeden...já jsem prostě nenáročnej :fran:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Klobe
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2474
Registrován: 18 srp 2008 16:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Klobe »

no mame doma 4 auta....
rodinne-citroen xantia
bratr 1-citroen saxo vts
bratr 2-suzuki swift gti
a ja sem mel 205 1.4 XS
Peugeot 405 SRDT r.v. 94 . EX
Mazda 323f 1.5 16v rok 98
Uživatelský avatar
Mef
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 24 úno 2008 12:45
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Martin
tel.:: 0
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Mef »

Mám toho taky trošku víc než je zdrávo icon_eh

Peugeot 405 GL - Chlupáč
Obyčejná šestnáctistovka, kterou požívám hlavně na popojíždění po městě a v dobách, kdy je Mi16 nepojízdná, protože tohle je prostě nezničitelnej stroj, kterej mě nikdy nikde nenechal a kdykoli jsem potřebaval, vždycky dojel

Peugeot 405 Mi16 - Bestie
Černá potvora, kterou jsem koupil před dvěma rokama s tim, že si ji dám dohromady. Jenže když už jsem opravil všechny neduhy elektroinstalace, začaly se objevovat jiné závady a k tomu jsem za celý dva roky nepřišel na to, proč kolísá volnoběh, auto se po sešlápnutí plynu hádá, nejede a žere jak krokodýl. Pak jsem našel jinou Mi16 a tuhle odstavil a zatím se rozhoduju, jestli se ještě budu snažit ji zprovoznit a nebo ji rozeberu.

Peugeot 405 Mi16 - Mičule
Vínová kráska po starších majitelých, kteří si jí vážili, nezkoušeli žádnej tuning a dodneška se zachovala víceméně v originálním stavu. Narazil jsem na ni v říjnu na stránkách annonce. Furt jsem si říkal, už jednu Mi16 doma máš, je to potvora a nenasytnej žrout peněz. Takže jsem ji ze začátku vlastně ani koupit nechtěl. Jenže zvědavost ve mě zvítězila a tak jsem s kámošem sedl do auta a jeli jsme se na auto podívat. Stálo v jednom bazaru kousek za Berounem. Když jsem ji uviděl, byla to láska na porví pohled. Auto bylo prostě nádherný a vypadalo ještě líp než na fotkách. Projel jsem se s ním a začal přemejšlet, jestli jo a nebo ne. Nakonec uběhli asi čtyři dny a já si jel pro svou novou lásku. Teď mě ještě čeká pár drobných oprav, protože uniká olej se serva a pravděpodobně je utrženej silenblok na zaní nápravě. Ale to jsou drobnosti, který se snad brzo vyřeší.

Peugeot 205 RG - Garrosek
Koupil jsem ho v květnu od LivingLegend, kterej ho rozstřelil na předek o octavii. Říkal jsem si, má to prd najeto (110tis) motor šlape jak má, je po rozvodech a nezbytné údržbe, prd to žere, do města prostě ideál. Plechařina se nějak dá dohromady a bude to. Takže jsem koupil díly, porovnal kastli, auto nastrojil a začal jezdit. Proti 405GL sice trochu trakař, ale to se zas vykompenzovalo jeho živostí a tý srandy co jsem si snim užil. Lítal jak postřelenej a navíc s poloviční spotřebou proti Chlupáčovi. Co na tom, že to bylo barevný jak pastelky. Bral jsem ho ze začátku pouze a jen jako spotřební materiál, kterej až dojezdí půjde do šrotu. Ale když jsem viděl jeho možnosti, rozhodl jsem se, že ho zkusim dát dohromady. Mezitím si udělal řidičák brácha a neměl čím jezdit. Říkal jsem si, než aby mi zrušil 405ku, tak ať se radši naučí jezdit s timhle. Stejně to bylo poskládaný z dílů co byly po ruce, takže by mě ani nějak nemrzelo, že to někde odře apod. Nikdy o to auto neměl zájem a prohlašoval, že je to vrak. Ale pak následovalo něco s čím jsem prostě nepočítal. Do auto se zamiloval a rozhodl se si ho dát dohromady. Já tou dobou už měl druhou Mi16 a na garrose jsem prostě neměl čas ani finance, takže jsem bráchovi podal klíčky a řekl "Je tvoje, tak se snaž a ne že ho někde rozmlátíš" Momentálně je auto rozebraný a dorovnává se kastle, kterou jsem já jen poklepal, aby vše drželo na svám místě, ale vše bylo uděláno stylem centimetr žádná míra :lol: Bohužel nejsem klempíř a nikdy se mi to nepodaří srovnat úplně do rovinky, protože po dvou ránách na předek, je auto na levý straně "zlomený" a předek je o cca 1cm níž než na pravý straně. To jsem dohonil podložkama pod blatník a malou úpravou příčky. Teď se auto lakuje a počítám, že tak za 1 - 2 měsíce by mohlo znovu vyrazit na silnici. Jen už s novým majitelem, kterej jak doufám ho už nenaboří...

To je asi tak vše. Jen dodám, že ač jsem 205 nikdy nechtěl, rozhodl jsem se, že až bude místo a budou zbytečný finance, dotáhnu si domu 205GTi jan tak na řádění. Nikdy jsem si nemyslel, že to někdy řeknu, ale prostě 205 FOREVER ;-)
Peugeot 405 RFY Mi16 - Vínovka
Peugeot 405 DFW Mi16 - Green Inferno
Peugeot 406 RFV Coupé - Christine
Peugeot 406 RFV Coupé Automatique - Banán
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od hugo boss »

tak momentálně mám...

Peugeot 106 1.1 - jezdí s ním bývalá přítelka než si sežene jiný povoz... Pak ho poladim nejspíš na díly..

VW New Beetle - víkendovka

Škoda Octavia 1.9tdi 97kw - pracovní stíhačka s kterou najezdim 10tis. km měsíčně

Honda CBR 600F - no prostě dvoukolá stíhačka se kterou lítám v létě
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Hanz »

no rodice si koupili golfa IV 1.6, mamine jsem koupil na litani po mese polo uz to novejsi taky 1.6, pritulce jsem koupil BMW E36 1.6 a pro sebe mam BMW E30 jen na hrani, ted mi ukradli e46 33OD, tak cekam co pojistovna a koupim asi to sami
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Hanča
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 590
Registrován: 09 lis 2007 11:15
Skutečné jméno: Hanka
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik vlastníte aut a na co je využíváte?

Příspěvek od Hanča »

Hanz píše:no rodice si koupili golfa IV 1.6, mamine jsem koupil na litani po mese polo uz to novejsi taky 1.6, pritulce jsem koupil BMW E36 1.6 a pro sebe mam BMW E30 jen na hrani, ted mi ukradli e46 33OD, tak cekam co pojistovna a koupim asi to sami
Sakra ty jsi ale štědrej, nenašlo by se tam autíčko navíc i pro mě? :m:
Peugeot 205 1,1 44 kW - prodáno
Škoda Fabia 1,9 SDI 47 kW
Peugeot 205 1,4 GT
Obrázek
Odpovědět