Co chysta-Je....

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Odpovědět
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

pohoda, me se to nedotklo... :D :D Jen nemam rad kolo no :D :D
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

chyba...skvelej zpusob jak vybit energii (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

znam lepsi...treba kamos prijede dodavkou a v ni ma kawu kx 250, jede se na trat a tam politame tak 2 hodky. A ver mi ze sem hotovej cejel vejkend :D :D Teda pokud to nesetris :D :D Skoda ze namam svoji motorku no :D :D ale casem...az zacnu makat... 8) 8)
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

darci organu (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Michal píše:Jee, to se mi líbí, taky uvažuju o nějakym kole, ale moc se v tom nevyznám, stačilo by mi asi tohle http://www.nejlepsiceny.cz/horska-kola/ ... flite.html
Začneš jezdit freeride?

Takove s trochou štěstí seženeš do 10 000kč z inzeratu.
Chce to hledat ,je volovina vysypat do noveho takovej balik.

Jj už se těšim jak dorazí zrepasovanej tlumič a frčim hned na sjezdovky v okoli jich tu mame hned několik.
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Marcell píše:znam lepsi...treba kamos prijede dodavkou a v ni ma kawu kx 250, jede se na trat a tam politame tak 2 hodky. A ver mi ze sem hotovej cejel vejkend :D :D Teda pokud to nesetris :D :D Skoda ze namam svoji motorku no :D :D ale casem...az zacnu makat... 8) 8)

Nj,ale každej metr vas tojí peníze (benzin,olej atd...)

Ja momentalně šetřim bud na Yamahu R6 a nebo si postavím 200sx ,rozhodnu se až ty peníze budou pohromadě (160000kč).

Jelikož potřebuju něco na vyblbnutí s ohledem na finance a naskytl se mi tento vyhodnej kup tak jsem nevahal a šel do toho.
Navíc udělam něco pro tělo.

Momentalně se mi přiči myšlenka pořidit si jakoukoliv pokladničku v podobě auta či čehokoliv jineho.
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

ale jo, takovyhle kolo je trochu neco jinyho nez naky trekingovy (nebo jak se to pise), na tom akorat dupes, ses splavenej a boli te zadek ze sedla a zadnej adrenalin. Kamos ze tridy ma GT moto a taky sem na tom letel z jednoho kopce v lese jak prase...to je docela adrenalin...ale slapej si to nahoru :D :D Zas motorka neni nejlevsi zalezitost no...poste kazdy ma svoje pro a proti :D :D
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

Ja ted prave resim par otazek:
Prodat auto a koupit motorku, a kdyz motorku tak nevim jestli silnici nebo krosku. A taky kdybych kupoval motorku, tak si musel vypujcit od taty mrte penez a musel bych u nej makat jak cernej kdy mi rekne :cry:
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Marcell píše:Ja ted prave resim par otazek:
Prodat auto a koupit motorku, a kdyz motorku tak nevim jestli silnici nebo krosku. A taky kdybych kupoval motorku, tak si musel vypujcit od taty mrte penez a musel bych u nej makat jak cernej kdy mi rekne :cry:
Každa sranda něco stojí a u silniční motorky to platí dvojnasob (provozovat supersporta není jen tak!)Každej ojeb jak na gumach tak na oblečení či čimkoliv jinem tě muže přijit hodně draze...
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

No prave :cry: :cry: Zatim to necham jak to je, a treba se pres prazky nak rozhodnu :D No a treba se nakonec potkame nekdy nekde na srazu :D :D :D :D
Odpovědět