205 GTi a ostrá vačka

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomGTI »

Ajsiku já si opravdu nepotřebuju nic dokazovat ale jen jsem chtěl napsat svoji zkušenost s touto úpravou a nechtělo se mi věřit že po problémech co jsi s tím měl to bylo tím autem.Ale jak se potvrdilo bylo to úpravcem který toto prováděl.A to byla firma GX Tuning.Jen jsem chtěl vědět co mi k tomu ještě mužeš říct a taky kde jsi sehnal všechno originál Gutmann jak uvádíš v diskuzi a ve svém profilu.A jestli máš tedy něco uloženo na disku rád bych se na to podíval jestli mi to můžeš poslat na email.Další věc je že já osobně kdybych zaplatil tolik pěněz za úpravu motoru tak bych chtěl vidět výsledek ale pozitivní a přimněřený co se výkonu týče.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Jepík píše:
ajsikcz píše:mam stazeny obsah EPROM na disku.

nebudu se tady s Tebou prit o vecech ktere nemaji smysl. Pokud si tim chces neco dokazat, treba to ze jsi to zvladl tak ja s tim problem nemam, jsem rad ze se ti to podarilo. Ja mel proste spatny motor a to byl cely problem, o kterem sem nevedel.
No prodávat auto s motorem o kterým nic nevím,jak tvrdíš a ještě za takoví hříšný peníze je prostě sviňárna,a navíc když ses k tomu nechtěl hlásit.Já být Mardou tak bych Ti to auto vrátil-ze zákona je na to nárok a nebo bych ti to dal optavit na Tvoje náklady.Je evidentní že ses chtěl auta rychle zbavil,moc dobře si o tom motoru věděl to mi nevykládej a Mardu lituji že se nechal takhle napálit.
Ajsiku nechci se do toho srát, ale co jsem tad vyslechnul tak si na kamaráda Mardu udělal pěknej podraz... a přesto že se ti Marda pak ozval že s tím je problém, vůbec si neměl snahu s tím něco udělat, takže tady nekydej cinty ju :wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomGTI »

Pro pana Tupého:Slyšíte to poprvé že jste sfušovali auto?že jste dělali několik GTi a nebyl problém?A co další vaše dílo Mi-16-JEHLIK.Nechci aby se na mě bývalý majitel zlobil že řeším jeho věci po kterých mi nic není ale argumentuji jen na předešlý příspěvek pana z GX Tuningu.Tak co už si vzpomínáte já myslím že jste tehdy měli velký problém který ještě nezkončil.Auto bylo zase totálně rozhádaná a vy jste si už nevěděli rady.To píši hlavně proto že jsem uvažoval o úpravě jednotky také u GX Tuningu ale potom co jsem slyšel a přečetl jsem si to rozmyslel a radši nechám jednotku napokoji nebo by se mi taky mohlo stát že radost z auta kterou mám by mohla velice rychle zmizet a nastali by velké problémy protože bych nechal do auta vrtat GX Tuning.Píši to pro ty kteří uvažují taky o úpravě své 205 aby nenaletěli jako někteří členové.Vše co jsem napsal je jen můj osobní názor.
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Marda106 píše:Ja se tu nechci hadat jen jsem napsal co mi rekl automechanik ja motory neopravuju. Tudiz koncim timhle dohadovani a uz se k nicemu nevyjadruju.
Dvaja rozny ludia,maju dva rozne pohlady na danu vec,v tomto pripade na motor.
Zoberte urobene hlavu k druhemu majstrovy,a garantujem Vam,ze on povie ze je na hovno spravena,ze on by hu spravil lepsie.
Uvediem nazorny priklad,predal som P 106/1.3rally po pol roku ho chlap zavaril,ked dal dole hlavu,tak vyhlasil,ze tesnenie je na hovno spravene a ze chip je tiez na hovno,pritom viem dokladovat,ze software je kupovane od Peugeot Motorsport a taktiez tesnenie je original kupovane v Peugeote Motorsport,a teraz kto ma pravdu.
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomGTI »

Neřešme čí hlava je na hovno,ale vaše úpravy. Jehlik byl docela nešťastný z vašich úprav,jednou řeknete tohle podruhé řeknete úplný opak.Vyvraťte co jsem napsal že NEODBORNĚ OPRAVUJETE AUTA (MOTORY)A SLIBUJETE MAJITELŮM JAKÝ BUDOU MÍT VÝKON A EJHLE VÝKON NIKDE A VÝSLEDEK TOTÁLNĚ ROZLADĚNÉ AUTO ZA NEHORÁZNÉ PENÍZE.MAJITELÉ SE POTÉ RADŠI AUTA RYCHLE ZBAVÍ PROTOŽE UŽ JE UNAVUJE VAŠE VYSVĚTLOVÁNÍ A DALŠÍ A DALŠÍ POKUSY O DOLADĚNÍ. Ale dost nebudu se srát do jinejch věcí.Napíšu sem o téhle věci až z vlastní zkušenosti.Nechám si upravit jednotku softwarem "Gutmann" a uvidíme co to z funkčním a bezproblémovým autem udělá.
ajsikcz

Příspěvek od ajsikcz »

Jepík píše:
ajsikcz píše:mam stazeny obsah EPROM na disku.

nebudu se tady s Tebou prit o vecech ktere nemaji smysl. Pokud si tim chces neco dokazat, treba to ze jsi to zvladl tak ja s tim problem nemam, jsem rad ze se ti to podarilo. Ja mel proste spatny motor a to byl cely problem, o kterem sem nevedel.
No prodávat auto s motorem o kterým nic nevím,jak tvrdíš a ještě za takoví hříšný peníze je prostě sviňárna,a navíc když ses k tomu nechtěl hlásit.Já být Mardou tak bych Ti to auto vrátil-ze zákona je na to nárok a nebo bych ti to dal optavit na Tvoje náklady.Je evidentní že ses chtěl auta rychle zbavil,moc dobře si o tom motoru věděl to mi nevykládej a Mardu lituji že se nechal takhle napálit.
Ja sem rekl co se na motoru vse delalo, tj. ze ma nove rozvody, pumpu, olejovou pumpu a ze se tam dala gutmann vacka (takze se delaly ventilove vule - 2x kdyz se pak menila za seriovou), nerikal jsem ze jsem menil gufera a nebo jine veci, popripade tesneni pod hlavou. Menila se vaha vzduchu za repasovanou, lambda sonda, chladic, termostat a cidlo teploty. Auto najelo za pul roku 5000km a nikdy se neprehrivalo ani nezralo vodu ci olej tak ja nevim co vice jsem mel o tom motoru vedet. Jen blbnul volnobeh a mel jsem za to ze je to problem v elektrice.

hugo boss píše: Ajsiku nechci se do toho srát, ale co jsem tad vyslechnul tak si na kamaráda Mardu udělal pěknej podraz... a přesto že se ti Marda pak ozval že s tím je problém, vůbec si neměl snahu s tím něco udělat, takže tady nekydej cinty ju :wink:
marda mi jednou zavolal ze to dava do servisu ze se ten volnobeh zhorsil a ze ma nejakeho profika, od te doby uz ne, pak jsem s nim na ICQ mluvil a napsal ze byly na hovno svicky (probijely) a neco povolene a ze to uz jede bez problemu, od te doby me nijak nekontaktoval ani po ICQ ani po telefonu.
Dusan

Příspěvek od Dusan »

TomGTI píše:Neřešme čí hlava je na hovno,ale vaše úpravy. Jehlik byl docela nešťastný z vašich úprav,jednou řeknete tohle podruhé řeknete úplný opak.Vyvraťte co jsem napsal že NEODBORNĚ OPRAVUJETE AUTA (MOTORY)A SLIBUJETE MAJITELŮM JAKÝ BUDOU MÍT VÝKON A EJHLE VÝKON NIKDE A VÝSLEDEK TOTÁLNĚ ROZLADĚNÉ AUTO ZA NEHORÁZNÉ PENÍZE.MAJITELÉ SE POTÉ RADŠI AUTA RYCHLE ZBAVÍ PROTOŽE UŽ JE UNAVUJE VAŠE VYSVĚTLOVÁNÍ A DALŠÍ A DALŠÍ POKUSY O DOLADĚNÍ. Ale dost nebudu se srát do jinejch věcí.Napíšu sem o téhle věci až z vlastní zkušenosti.Nechám si upravit jednotku softwarem "Gutmann" a uvidíme co to z funkčním a bezproblémovým autem udělá.
Myslim si,ze keby si bol posla spravu cez ICQ,ze je taky a taky problem,tak nevidim dovod,preco by sme sa na to nepozreli v ramci slusneho jednania zo zakaznikom a samozrejme ze bezplatne.Opakujem sa,dvaja mechanici maju dva rozne pohlady na danu vec,uz som to zazil x krat.
Ked je problem,tak ho treba riesit,a riesit na urovni.
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomGTI »

Zprávu po ICQ bych klidně poslat mohl taky jsem poslal ale nedostal jsem žádnou odpověď buď to úplně vypnete nebo děláte mrtvého brouka.
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

No myslím, že už ste se tady dohádali dost a s tématem to moc společného nemá. Dořešte si to přes icq. LOCK
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

:roll:
Zamčeno