original tuning 205 GTI

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Milhaus »

driver píše:
soudim že to je dimma protože sem ukazoval foto a pdf dimmy kámošovi a jeho tchán to má..takže to mi potvrdil prakticky on a všechno vim od něj.. a povidal že to je original všechno že tam nic nedával...takže to asi nebude nalepený..kolik se cca tak pohybujou?
no nalepený to bude...teda ne doslova...mám dojem že se to nýtovalo ale pokud to dělali teda profíci tak by to nemuselo být špatný... Jak se pohybujou ceny? No samotnej bodykit dimma stojí tuším 50 tis? A komplet autoje podle stavu...ale dimma je u nás téměř k nevidění...
Jo a podívej se taky na katalog Gutmann...ten bodykit je u nás už trošičku rozšířenější a někdo si to může plíst s dimou... ;-)
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
driver
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 10 srp 2008 22:21
Bydliště: Kutna Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od driver »

renm píše:
driver píše:
soudim že to je dimma protože sem ukazoval foto a pdf dimmy kámošovi a jeho tchán to má..takže to mi potvrdil prakticky on a všechno vim od něj.. a povidal že to je original všechno že tam nic nedával...takže to asi nebude nalepený..kolik se cca tak pohybujou?
no nalepený to bude...teda ne doslova...mám dojem že se to nýtovalo ale pokud to dělali teda profíci tak by to nemuselo být špatný... Jak se pohybujou ceny? No samotnej bodykit dimma stojí tuším 50 tis? A komplet autoje podle stavu...ale dimma je u nás téměř k nevidění...
Jo a podívej se taky na katalog Gutmann...ten bodykit je u nás už trošičku rozšířenější a někdo si to může plíst s dimou... ;-)
jasný no..to já sem mu ukazoval různý tipy....ale řek že to je tohle....ale uvidíme....brzo snad budu mít foto svezu se a koupim :D
a jak si řikal že to je téměř k nevidění u nás mám se bát schánění náhradních dílů? ten bodykit asi ne to mi je jasný ale jestli podvozek je stejnej s klacickym GTI?
jedine P 205 1.9GTI
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Milhaus »

driver píše: a jak si řikal že to je téměř k nevidění u nás mám se bát schánění náhradních dílů? ten bodykit asi ne to mi je jasný ale jestli podvozek je stejnej s klacickym GTI?
Je to jen nejspíš nalepený bodykit na obyč GTI a kola vytáhlé podložkama...prostě to nafoť a pak se uvidí jak je to řešený, jestli jsou tam jiné nápravy
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Gordy »

renm píše:
driver píše: a jak si řikal že to je téměř k nevidění u nás mám se bát schánění náhradních dílů? ten bodykit asi ne to mi je jasný ale jestli podvozek je stejnej s klacickym GTI?
Je to jen nejspíš nalepený bodykit na obyč GTI a kola vytáhlé podložkama...prostě to nafoť a pak se uvidí jak je to řešený, jestli jsou tam jiné nápravy
No ale bodykit Dimma neříká že musí být podvozek GTi.
Ten si přeci můžeš dát i na 1.1 look
Ale jak je řešen pak podvozek to tedy netuším,protože je to vlastné rozšíření karoserie o docela dost cm a dát třeba 5cm podložky na kola se mi zdá trochu moc.
Kvalitní Dimma bych usuzoval že má i ty správný kola,tedy která mají ohromný límec a podvozek takový jaký mělo i auto.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od WoMec »

nejde mi do hlavy jedna věc . pokud to je to r.v. 92 a má to najeto 00prd ... tak proč je měněná zadní náprava :myslim: ... pokud vim tak nová zadní náprava by mela vydržet min 150tis km... vážně by to chtelo nejaké fotky ... ;)
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
driver
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 10 srp 2008 22:21
Bydliště: Kutna Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od driver »

WoMec píše:nejde mi do hlavy jedna věc . pokud to je to r.v. 92 a má to najeto 00prd ... tak proč je měněná zadní náprava :myslim: ... pokud vim tak nová zadní náprava by mela vydržet min 150tis km... vážně by to chtelo nejaké fotky ... ;)
nevim kolik to má najeto ale bylo mi řečeno že to jezdilo víceméně jen na srazy... a co se týče výměny zadní nápravy tak to netušim proč byla měněna...a netvrdim že to je natutovku rv 92....brzo bych měl mít fotky tak snad mi někdo řekne více...

ale už asi jenom kdyby to byla obyč gti a nalepenej tam bodykit tak by to stálo za koupi....ale jak řikám tvrdí že to je všechno original (i hliníkáče)
jedine P 205 1.9GTI
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Hanz »

ukaz mi puga, kterymu vydrzela naprava 150 :D
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od WoMec »

Hanz píše:ukaz mi puga, kterymu vydrzela naprava 150 :D
moje ;) ... sice v nejbližší době bude nová ale jezdit se s ní dá ... nikde mi nic nedře, nevrže .. atd :)
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Hanz »

jak vis, ze ji pred tebou nekdo nemenil? (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
red.1
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: 26 kvě 2008 15:33
Rok narození: 1980
Skutečné jméno: Vaclav
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od red.1 »

moje náprava se dělala letos při 183 000km a auto mám 7let a jsem si naprosto jistý, že nápravu nikdo nedělal.. Potvrdil to i mechanik..
jo a jehlové ložiska by se měli měnit po 100 000km, když se to neudělá tak se mění i ramena a to je dražší..

Záleží také na tom, jak je ta náprava zatěžovaná. Jestli auto jezdí každou chvilku s naloženou károu tak to odejde samo sebou mnohem dříve..
Naposledy upravil(a) red.1 dne 12 srp 2008 12:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Milhaus »

:urg: STOP :vul:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
driver
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 10 srp 2008 22:21
Bydliště: Kutna Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od driver »

fotečky by měly bejt už povýkendu a to bych se stim měl i konečně projet....už se nemůžu dočkat...ono 88kw asi stim malim cvrčkem asi slušně hází co?kolik to váží? 900kg? to mi asi dlouho nevydržej gumy :roll:
jedine P 205 1.9GTI
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od Gordy »

driver píše:fotečky by měly bejt už povýkendu a to bych se stim měl i konečně projet....už se nemůžu dočkat...ono 88kw asi stim malim cvrčkem asi slušně hází co?kolik to váží? 900kg? to mi asi dlouho nevydržej gumy :roll:
Mělo by mít 950 Kg,ale s bodykytem nevím,ale tak plus mínus.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
driver
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 10 srp 2008 22:21
Bydliště: Kutna Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od driver »

tak na toho peugeotka stim bodykitem jsem se vykašlal,a koupil klasickou 205 1,9 GTI.musim říct že to je drak :D ted začnu s lehkym tuningem jako je výměna světel atd...jestli někdo vítě o dobrejch stránkách kde jsou hodně slušný cenny tak bych to uvítal.
jedine P 205 1.9GTI
Uživatelský avatar
maRas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 09 pro 2007 22:09
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: original tuning 205 GTI

Příspěvek od maRas »

A co technicky stav ? Jak je na tom motor, prevodovka, brzdy, predni-zadni naprava ? Kastli uz mas pozink ? Gti jsou obecne dost zanedbavane auta, zameril bych se na poradnou udrzbu, posleze na nejake to tuzeni ;-)
Odpovědět