Sklo

Vše co se týká "plechařiny", hlavního skeletu, nárazníků a ostatních vnějších plastů a laku
Uživatelský avatar
LeeKey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 143
Registrován: 24 pro 2008 06:37
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Leos
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sklo

Příspěvek od LeeKey »

a pak ho klidně mužeš vymněnit za otvíratelný, máš tam na to připravený díry... já to řešil nedávno, páč se mi tam před vánocema vloupal nějakej chudák.. .asi neměl co malýmu na vánoce... no tak mi pomoch s vyndáním zadního okýnka... akorád mam teď střepy všude po autě... :roul:
Pegy 205 Blackline 1,4 - ekologicky zlikvidováno

Citroen Xsara I 2,0TD

Nezáleží na tom co máš za auto... ale na tom, kerej vůl ho řídí:-B
Uživatelský avatar
Linkisek
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1062
Registrován: 15 čer 2007 18:33
tel.:: 0
Bydliště: 3nec

Re: Sklo

Příspěvek od Linkisek »

V knížce "Jak na to Peugeot 205" je to popsáno takhle : Z vnitřku vozu uvolníme pryžový jazýček zasklívacího profilu, který postupně přehrnujeme přes hranu okenního otvoru. Použijeme "stahovač těsnění", nebo starý nůž ;-) . Tak snad mi to čelní okno nepukne až ho budu nohama vytlačovat zapřený zády v sedačce jak je zde taky popsáno :sweat: .
Peugeot 205 1.4 55 kw 1998 Sport na prodej
Peugeot 205 1.8 44 kw 1998 Black Magic Pearl
Uživatelský avatar
Hroche
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3504
Registrován: 28 pro 2006 19:59
Skutečné jméno: Tom

Re: Sklo

Příspěvek od Hroche »

Linkisek píše:V knížce "Jak na to Peugeot 205" je to popsáno takhle : Z vnitřku vozu uvolníme pryžový jazýček zasklívacího profilu, který postupně přehrnujeme přes hranu okenního otvoru. Použijeme "stahovač těsnění", nebo starý nůž ;-) . Tak snad mi to čelní okno nepukne až ho budu nohama vytlačovat zapřený zády v sedačce jak je zde taky popsáno :sweat: .
taky to tak děláme s tátou
Odpovědět