Audio v autě

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

V GTIčku jěště rádio nemám,v druhým autě mám radio Alpina s cedečkem a repráky ani nevím značku-možná že i původní.Nijak to neřeším hlavně že to hraje.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Jepík píše:V GTIčku jěště rádio nemám,v druhým autě mám radio Alpina s cedečkem a repráky ani nevím značku-možná že i původní.Nijak to neřeším hlavně že to hraje.
Také názor.A není rozhodně špatný.Já také nechci nic brutálního jen chci mít poslech v celém autě souměrný a vyvážený :lol: :lol: Ale díky za názor :P :P TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Egy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 28 kvě 2011 07:06

Příspěvek od Egy »

Čus, bus, autobus! Tak já mam v autě docela naložíno, ale předem říkám je to trochu fatalita a hlavně do kufříku nic. Ve předu to začíná radiem od Panasoniku MP3 4x50 dále je to všechno až dozadu rozvedený pořádnou kabeláží s velkou odolností a samozřejmě jsou ty kabely průhledné.....potom v předu jsou dva malý repro od Magnátu (nevim Watíky), pak se tedy rovnou vrhneme do kufru: Začíná to zesikem který je 800 Watový magor s různou nastavitelností, který živý dva velké ovály od Magnátu (opět teď netušim W.) a následně subwoofer, který jsem dnes naistaloval a jeho výkon činí 800 W. Musím říci, že můj výfuk který vede od svodů středem ven se dvěma rezonátory je teď neslyšitelný ani náhodou!!! :lol: :lol: :lol: Jo a poprvý co jsem to pustil mi to málem utrhlo zadní okno, takže si teď dávam majzla. Musím tedy konstatovat, že je to fajn mít jenže samozřejmě je to na jiný úkor že??? Jenže já svůj vůz MILUJI :P !!! :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

To ti moc rád věřím že svůj vůz moc miluješ ale jak jsi na tom se sluchem???Máš ho taky rád??? :lol: :lol: :D :D Ps.Ale pěkná zástavba ve stylu Fást end Fjůriouz že kua. :lol: :wink: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Egy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 28 kvě 2011 07:06

Příspěvek od Egy »

No celkem se to dá 8) Musíš stát ale venku tak 10 m od toho jinak to nevydržíš!!!:lol: :lol: :lol: Né ba ne dá se to i zeslabovat....FAKT :P
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Egy píše:No celkem se to dá 8) Musíš stát ale venku tak 10 m od toho jinak to nevydržíš!!!:lol: :lol: :lol: Né ba ne dá se to i zeslabovat....FAKT :P
Fakt nevěřím dokud se nepřesvědčím. :lol: :lol: Podle mě u těhlech sestav existuje buď nic a nebo max. a nic mezitím nebo by to nemělo cenu :lol: :lol: :D :D TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Egy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 28 kvě 2011 07:06

Příspěvek od Egy »

Je pravda, že to zatim hulim, ale né na plno mam strach, že by mi vypadlo zadní okno :shock: Myslím, že na nějakým srazu to zkusim ještě vohulit, jenže by byl potřeba ještě kapacitor, aby mi to zmákla elektronika voe jako napětí kua :D
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Egy píše:Je pravda, že to zatim hulim, ale né na plno mam strach, že by mi vypadlo zadní okno :shock: Myslím, že na nějakým srazu to zkusim ještě vohulit, jenže by byl potřeba ještě kapacitor, aby mi to zmákla elektronika voe jako napětí kua :D


Kašli na elektriku kua co jsi to za pořádnýho tunera voe ten musí být hluchý,slepý a pořádně rozlepaný a vyklepaný :lol: :lol: voe jako ti Fást end Fjůriouz že kua. :wink: :lol: :lol: :D TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Egy
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 50
Registrován: 28 kvě 2011 07:06

Příspěvek od Egy »

Jasný kua!
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Jasně voe :wink: :lol: :lol: TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Egy,tak sem hod náký fotky tý aparatury :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Crack píše:Egy,tak sem hod náký fotky tý aparatury :wink:
Egy je ma ve svym profilu ve clenech na hlavni strance....
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

tak to sem nevěděl se kouknu
Marda106 píše:
Crack píše:Egy,tak sem hod náký fotky tý aparatury :wink:
Egy je ma ve svym profilu ve clenech na hlavni strance....
:oops:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
M.a.R.i

Příspěvek od M.a.R.i »

Egy píše:Čus, bus, autobus! Tak já mam v autě docela naložíno, ale předem říkám je to trochu fatalita a hlavně do kufříku nic. Ve předu to začíná radiem od Panasoniku MP3 4x50 dále je to všechno až dozadu rozvedený pořádnou kabeláží s velkou odolností a samozřejmě jsou ty kabely průhledné.....potom v předu jsou dva malý repro od Magnátu (nevim Watíky), pak se tedy rovnou vrhneme do kufru: Začíná to zesikem který je 800 Watový magor s různou nastavitelností, který živý dva velké ovály od Magnátu (opět teď netušim W.) a následně subwoofer, který jsem dnes naistaloval a jeho výkon činí 800 W. Musím říci, že můj výfuk který vede od svodů středem ven se dvěma rezonátory je teď neslyšitelný ani náhodou!!! :lol: :lol: :lol: Jo a poprvý co jsem to pustil mi to málem utrhlo zadní okno, takže si teď dávam majzla. Musím tedy konstatovat, že je to fajn mít jenže samozřejmě je to na jiný úkor že??? Jenže já svůj vůz MILUJI :P !!! :twisted: :twisted: :twisted:

Milý Egy, ale nejsou waty jako waty, co například píšeš o tom subwoofru,že výkon je 800W,tak to se jedná o maximální výkon, kterej je ti na dvě věci. Ten tvůj subwoofer má výkon 280-380W RMS, podle toho co je to za typ. A taky hodně záleží na tom,čím ho krmíš. Ale věřím,že to může hrát pěkně.
M.a.R.i

Příspěvek od M.a.R.i »

Pokuď by měl tich 800W jak píšeš a byl pořádně krmenej,tak ti to bude hrát nějak takhle http://videos.streetfire.net/hottestvid ... D73E4F.htm :lol:
Odpovědět