Noví členové

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Odpovědět
Uživatelský avatar
maRas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 09 pro 2007 22:09
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od maRas »

Tak uz to nekdo opravil, ale tohle forum je trochu zvlastni, vypada stejne, ale funguje trochu jinak nez ty ostatni. Od nekterych clenu mi tu taky nejdou fotky ... napise to jen : Obrazek :oops:
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Milhaus »

maRas píše:Tak uz to nekdo opravil, ale tohle forum je trochu zvlastni, vypada stejne, ale funguje trochu jinak nez ty ostatni. Od nekterych clenu mi tu taky nejdou fotky ... napise to jen : Obrazek :oops:
a já už tu po milionté říkám že je to kvůli doméně, jelikož některé fotky odkazujou na obrázky na doménu kterou jsme měli a teď čekáme až ji zas koupíme, pak to zas všechno pofrčí :roul: :roul:
To že se vám najednou objeví obrázky je kvůli tomu že to někdo přepsal odkaz z dobré vůle, není to tak že by se to naráz rozchodilo... ;-)
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
maRas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 09 pro 2007 22:09
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od maRas »

Uz jsem psal, ze to nekdo opravil, diky ;-) A ja nepsal nic o puvodni domene, psal jsem, ze me to neodkaze, myslim, ze to nema nic spolecneho, kdyz tu nekdo da uplne nove foto ( z noveho odkazu ), hodi sem odkaz imageshack, a ono to nic nezobrazi, prece ta fotka na puvodni domene jeste ani nebyla icon_eh
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Hanz »

jj taky sem si toho vsiml. zkuste vymazat buffer v prohlizeci nebo to proste parkrat zaktualizovat me se zatim obrazky zobrazili skoro vzdycky ;-)
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Milhaus »

to jsem spravil já, jelikož jsi to udělal špatně... Pokud chceš získat adresu obrázku tak musíš kliknout pravým na obrázek a dát kopírovat adresu obrázku, a ne to z imageshacku zkopírovat z příkazového řádku, teď to takhle udělám jak se to má správně dělat, dívej:
Tohle jsou tvé správné odkazy čistě jen na obrázek, tamto co jsi dával byl odkaz jen na stránku:
http://img168.imageshack.us/img168/3381/img0719ki1.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/153/img0749pw7.jpg
http://img175.imageshack.us/img175/7599/img0756kk0.jpg
http://img341.imageshack.us/img341/1884/dsc02884uo7.jpg

A tohle už jsou otagované odkazy:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Milhaus »

Hanz píše:jj taky sem si toho vsiml. zkuste vymazat buffer v prohlizeci nebo to proste parkrat zaktualizovat me se zatim obrazky zobrazili skoro vzdycky ;-)
blbost, všechno funguje, jen se to musí umět...ty zásahy tady dělám já...buď sem dávají špatné adresy nebo u těch starých se musí přepsat doména...když je to nutný nebo potřebný tak to občas dělám...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
maRas
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 09 pro 2007 22:09
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od maRas »

Jde o to, ze kdyz na jinych forech ( kde jsem uz nauceny ) zaradim do kolonky img odkaz img, tak se automaticky otevre fotka v tom prispevku, jelikoz jsem to takhle udelal a ono se nestalo ( pouze se ukazalo obrazek ), tak jsem se rad nechal poucit od tebe, jak to mate udelane tady vy ;-)
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Milhaus »

maRas píše:Jde o to, ze kdyz na jinych forech ( kde jsem uz nauceny ) zaradim do kolonky img odkaz img, tak se automaticky otevre fotka v tom prispevku, jelikoz jsem to takhle udelal a ono se nestalo ( pouze se ukazalo obrazek ), tak jsem se rad nechal poucit od tebe, jak to mate udelane tady vy ;-)
všude to funguje stejně, nic jinýho tu nemáme ;-) Si ty svoje odkazy zkus na jiných forech a uvidíš ;-)
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Hasis »

jeeee bouhous sem po dlouhe dobe zavital :cool: doufam, ze tu aspon neco napise :razz:
VTS powa
BOBO

Re:

Příspěvek od BOBO »

Ahoj všem,
taky jsem novým členem a tak se taky chci trochu představit.
Mám,nebo spíš měl jsem docela krásnou 205 GRD červenýho ďábla.Dřel jsem na ní jako kuň,povyměňoval všechny shnilý dveře,udělal nový čepy,výfuk, a všechny potřebný věci.Dokonce i něco navíc sportovní filtr a sportovní koncovku výfuku.205 mi sloužila do 5.3.2008 a vůbec jsem si na ní nestěžoval.I když se mi ve škole smáli že to je malá nákupní taška a že je to stará popelnice.jenže ta stará popelnice jak oni říkají jezdí za 5,5 litru.A zrovna totaky není líné vozítko.No ale jak jsem řekl osudného dne jsem ze svojí 205 sončil v 80Km/h v pangejtě v proti směru,tam jsem se krapet ještě otočil.škody:oba nárazníky,pření byl 2 dni novej i s lakem.Zadní mám naštěstí v garáži novej.No levý blatník,ramena,tyč řízení,dá se říct celá náprava odešla.Něco je i s výfukem u motoru.Tak nějak zvažuju jestli jí dám do hromady či nedám.Zatím jsem narazil na Seata Ibizu 1,2 Porsche system za pár kaček.Protože po Plzeňsku 205 vůbec nejsou a v naftě kort ne.Ale stejnak bych nejraději dal dohromady svojí 205 a Seatovy udělal pápá.Je to skvělý auto,který je k nezaplacení
Uživatelský avatar
Sonny
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 393
Registrován: 03 pro 2007 22:25
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Ondrej
Bydliště: Chlumec n. Cidlinou

Re: Noví členové

Příspěvek od Sonny »

První vozítko bylo :gti: 94kW z 92 roku. Velice pěkné,Sportovní podvozek od Weitecu,po laku.Koupil jsem ho za 10 000,- s vadným motorem.Motor jsem koupil za 1000,- jinej a jezdí do dnes.Největší fór byl ten,když jsme to byli přihlásit a řekli nám že auto je kradené. :zin: ale na úředě mávli rukou a přihlásili to :m: Prodal jsem ho za 35 000,- a teď si hraju s 1.9 GTI 88kW :car: .Stále dost práce a starostí.Chubit se asi není zatím čím.Krasavec to zatím není.Pouze přední, zadní čirá, skořepiny, tříbodové pásy.Nic extra. :idea:
Peugeot 205 1.9 GTI
Peugeot 205 Dimma - Prodáno
Peugeot 205 1.8 GRD pracujicí kára - RIP
Peugeot 306 HDI
VW Passat Variant 125Kw Rodinné Vozítko
Peugeot 205 GTI - Vítej doma, po deseti letech
Uživatelský avatar
Tkelisovka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: 08 bře 2008 19:03
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Tomas
Bydliště: Mukařov, Nové Strašecí

Re: Noví členové

Příspěvek od Tkelisovka »

ahoj všem, jmenuju se Tomáš a před týdnem jsem si pořidil první 205-tku, r.v 1990 1,2 s motorem 1,4 puvodní majitel starej motor zadřel tak tam dal1,4. Táta mi ho sehnal jako auto pro manželku ale hned jak jsem ho uvidel tak jsem se zamiloval. na první pohled vypadala super za ty prachy 5,000kč ale musel jsem vyměnit oba přední blatníky a už mě čeká celková renovace :roll:
205 1,1 5dv. na ND
205 1,1 3dv.
Tarpp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2008 04:38
Skutečné jméno: Ondra
tel.:: 776226526
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Tarpp »

Čágo všem,
jelikož jsem tu jeden z nováčků ;-) , tak se lehce představim..
Jmenuju se Ondra Kováčik, jsem z Prahy a je mi 25 (už kurňa :lol: ). Jinak kolbenim jako geodet v MTS, což je v zimě pěknej vopruz.. Dál mě kapánek zajímaj počítače, drandim i na kole a na koni, ale to teď už málokdy. ;-) :cool:
Peugeotíčka (205 GTI-88kW,r.v.1989) jsem si koupil cca před 10 dny..takže jsem ještě vlastně peugeoťácký kuře. :lol:
Sehnal jsem ho od dědy mýho kamaráda, tzn. svátečního řidiče, kterej za 7 let co ho vlastnil s nim najel tak 10tis.kiláku. A jak závodník s nim taky nelítal, což se v 80ti letech neni vlastně ani čemu divit.. ;-)
Celkově má 123 tisíc nalítáno (plus mínus), a žádnej vrak to taky neni, takže poho. Myslím, a hlavně doufám, že mě nebude moc zlobit ;-)
Nicméně od věčnýho zevlování v garáži byla přirezlá zadní náprava, takže 20 kilometrová jízda domů, byla vážně úžasná. :lol: Potom jsem Peugeotka odvezl k doktorovi, ještě navíc na pár dalších věcí, a nemít známýho flinka (přivez včera rozvoďák o 1 zoubek delší) :evil: , tak už drandim. ale to už je jen detail. ;-)
Fotečku, dělanou na rychlo, sem dám. A až bude autíko doma, a nandám letňáky, tak budou fotky lepší.
Jinak se mi tady u vás v klubu líbí, pár témat jsem si už přečetl a doufám, že nějakym rozumem budu moct taky přispět.
Šmarjá, sem se rozepsal.. :lol: ..ahoj, a díky za pozornost (jestli ste dočetli až sem) ;-)
Přílohy
205_4a.JPG
205_4a.JPG (194.01 KiB) Zobrazeno 3635 x
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od hugo boss »

hooodně pěkný GTi :m: , vítej...
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Tarpp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 04 bře 2008 04:38
Skutečné jméno: Ondra
tel.:: 776226526
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Noví členové

Příspěvek od Tarpp »

:Merci: :lol: Njo, se musí kapánek "probrat". ;-) :cool:
Odpovědět