Mimoň

Tuning a jiné soukromé srazy
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Ááááá Dušan se nám probudil.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tak kdo teda všechno jedete,nebo nejedete?
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Jepík píše:Ááááá Dušan se nám probudil.
No ano prebudil,je vela roboty a zacala kopcova a zrazova sezona,tak na navstevu Peugot webu je cim dalej tym menej cas.V Mimoni sme boli,ale len Saxikom a P106/1.3rally.205 ka je od prveho kopca v Nasedlovicich u lekara :D praskol kanalik v hlave a voda sa dostala do oleja,hotova bude cca 16-18.05.2005.
Inac v Mimoni som zazrel par peknych 205GTi,ale nikoho som nepoznal tak som sa ani nesnazil o kontakt.Skusme sa nejako dohodnut na dalsiu Mimon,ze si vykolikujeme miesto a postavime si tam 205 ky,dame gril a spozname sa a pokecame
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Dusan píše:
Jepík píše:Ááááá Dušan se nám probudil.
No ano prebudil,je vela roboty a zacala kopcova a zrazova sezona,tak na navstevu Peugot webu je cim dalej tym menej cas.V Mimoni sme boli,ale len Saxikom a P106/1.3rally.205 ka je od prveho kopca v Nasedlovicich u lekara :D praskol kanalik v hlave a voda sa dostala do oleja,hotova bude cca 16-18.05.2005.
Inac v Mimoni som zazrel par peknych 205GTi,ale nikoho som nepoznal tak som sa ani nesnazil o kontakt.Skusme sa nejako dohodnut na dalsiu Mimon,ze si vykolikujeme miesto a postavime si tam 205 ky,dame gril a spozname sa a pokecame
V Mimoni jsem byl a opět jsem měl 20 míst k dyspozici ale příště už na to kašlu když nemáte zájem.To nechce bejt línej Dušane a zeptat se,stáli jsme s kámošem na asfaltový poše takže jsme nebyli nepřehlídnutelný.
Jedině Peugeot 205
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Jepík píše:
Dusan píše:
Jepík píše:Ááááá Dušan se nám probudil.
No ano prebudil,je vela roboty a zacala kopcova a zrazova sezona,tak na navstevu Peugot webu je cim dalej tym menej cas.V Mimoni sme boli,ale len Saxikom a P106/1.3rally.205 ka je od prveho kopca v Nasedlovicich u lekara :D praskol kanalik v hlave a voda sa dostala do oleja,hotova bude cca 16-18.05.2005.
Inac v Mimoni som zazrel par peknych 205GTi,ale nikoho som nepoznal tak som sa ani nesnazil o kontakt.Skusme sa nejako dohodnut na dalsiu Mimon,ze si vykolikujeme miesto a postavime si tam 205 ky,dame gril a spozname sa a pokecame
V Mimoni jsem byl a opět jsem měl 20 míst k dyspozici ale příště už na to kašlu když nemáte zájem.To nechce bejt línej Dušane a zeptat se,stáli jsme s kámošem na asfaltový poše takže jsme nebyli nepřehlídnutelný.
Nebol som linej,ale prisiel som za sera,nasraty,lebo pred Boleslavou som dostal defekt a fakt som si nevsimol v tom sere 205 ku niekde na ploch zaparkovanu.No a v sobotu rano som uz bol v jednom kole,prezuvat auta a odskusat na sprinte,no a po pravde,s toho chaosu ma bolela hlava,ze som si musel dat tabletku,a to nehovorim,ked som si spomenul ze ma domou caka 620km :shock:
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

No tak příště si musíme vzít na sebe telefoní čísla ať se můžeme na místě domluvit.
Jedině Peugeot 205
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Jepík píše:No tak příště si musíme vzít na sebe telefoní čísla ať se můžeme na místě domluvit.
Jasne,telefon,lebo v tom mravenisti je tazke sa najst,ale na buducich valkach sme tam aj s P205GTi ako na koni :D
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Já tě zdravil v modrý 205 a tys mě ani nepozdravil,seděl si tam jako šáfář
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To je možný že jsem Tě neviděl ale na druhou stranu jsi mohl přijít a pokecali by jsme.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Anonymous píše:To je možný že jsem Tě neviděl ale na druhou stranu jsi mohl přijít a pokecali by jsme.
to sem nemoh když sme se potkali na cestě
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Ajak jsem Tě měl poznat když jsem tě nikdy neviděl. :shock:
Jedině Peugeot 205
Odpovědět