Centrál + odskoky

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Odpovědět
duke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 16 srp 2006 09:55
Bydliště: střídavě Frenštát, Kopřivnice, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Centrál + odskoky

Příspěvek od duke »

(opět já a mé nekonečné otázky)

chci instalovat magnetické odskoky do dveří a nevím, co k tomu budu všechno potřebovat a co mě čeká. Pokud někdo má své foto, tak na duke007@seznam.cz
205 I GTI 1600 741A/C 1984.12
BMW E36 316i 75/102 M43B16
Aprilia Futura AF1 kit polini
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrál + odskoky

Příspěvek od Červený Tom »

duke píše:(opět já a mé nekonečné otázky)

chci instalovat magnetické odskoky do dveří a nevím, co k tomu budu všechno potřebovat a co mě čeká. Pokud někdo má své foto, tak na duke007@seznam.cz
Také se připojuji k této prozbě.Pokud to máte na autě mohli by jste sem na forum hodit své rady,doporučení či fotodokumentaci či napsat o nějakých úskalích a problémech po montáži :wink: :wink: Děkuji předem moc :wink: :wink:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ja to sice nemam ale taky se na to chystam...kamaradi to maji, tak nafotim a pridam info...jo ale pozor na svestky maji kuli tomu blby kecy a davaj flastry :evil:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Já bych si to dal max na kufr,proti tomu by policajti snad nic mít neměli.
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Taky bych to dal jen na kufr,vypadá to pak líp,na dveřích je to k ničemu,nejen že po tom jdou flojdi,pomalu to upadá z mody(dávaj se ted spíš jiný kliky) ale nejhorší je když to člověk někam šoupne a nikdo nemůže otevřít dveře,protože tam chybí klika!!!Navíc to stojí dost peněz,nejvíc lak :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

Crack píše:Taky bych to dal jen na kufr,vypadá to pak líp,na dveřích je to k ničemu,nejen že po tom jdou flojdi,pomalu to upadá z mody(dávaj se ted spíš jiný kliky) ale nejhorší je když to člověk někam šoupne a nikdo nemůže otevřít dveře,protože tam chybí klika!!!Navíc to stojí dost peněz,nejvíc lak :wink:
nevim jak ty, ale ja si neupravuju auto aby se libylo nekomu jinymu nez me. Jinak je jasny, ze kdyz si delas jakykoliv dvere na odskok, tak ze mas nekde svuj cudlik nebo packu o ktery vis jen ty ktera ti to v pripade nouze otevre :wink:a kdyz si zajdes do prodejny barev tak ti tam plechovku nebo sprej za 200 udelaji ve stejny barve jak mas ty
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
zoby
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 784
Registrován: 07 dub 2006 10:06
Rok narození: 1983
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zoby »

já mám odskok jen na kufru. dělal jsem ho sám a použil jsem na to originál motorek od centrálního zamykání.
jen mě na tom vadí jedna věc - že když chci jít do kufru, musím otevřít auto, vlézt dovnitř, zmáčknout vypínač kterým se to ovládá, vylézt z auta, zamknout auto a pak až jít do kufru.

ale to vyřeší dálkové ovládání se 3 funkcema (1.dveře odemknout, 2. dveře zamknout a 3. kufr)
Peugeot 205 1,9 GTD turbo ex

Peugeot 505 V6 Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

mno ja to mam udelany tak, ze kdyz odemknu auto tak se mi automaticky otevre i kufr centralem ... chce to jen trosku posefovat (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Hanz píše:
Crack píše:quote]nevim jak ty, ale ja si neupravuju auto aby se libylo nekomu jinymu nez me. Jinak je jasny, ze kdyz si delas jakykoliv dvere na odskok, tak ze mas nekde svuj cudlik nebo packu o ktery vis jen ty ktera ti to v pripade nouze otevre :wink:a kdyz si zajdes do prodejny barev tak ti tam plechovku nebo sprej za 200 udelaji ve stejny barve jak mas ty
Já dělám auto aby se líbilo mě a nikdo si ze mě nedál srandu že sem tuzer a tak :wink: jinak s tou tajnou páčkou sem moc nepochopil jak si to myslel :?:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

no mas proste nekde packu nebo cudlik, ktery ti to otevre bez centralu kdyz zklame (technicka chyba, mraz atd.)
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
leggatstreetcars
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 23 lis 2006 20:13
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leggatstreetcars »

Si to dejte ne dvoukanalovej central - NE? :roll:
205 -cult, ale stojim na zemi
http://www.leggatstreetcars.cz
tel.: 739933992
Odpovědět