Výhřev okna - pozice v pojistkovce

Vše co se týka problémů a zapojení elektriky, el. obvodů, vnitřní el. výbavy apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kpt.Lipánek
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 17 čer 2012 23:14
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Alex
tel.:: 773450225
Bydliště: okres Hodonín/Vyškov

Výhřev okna - pozice v pojistkovce

Příspěvek od kpt.Lipánek »

Měl bych dotaz na zkušený dráteníky. Potřeboval bych vědět kde v pojistkovce najdu kabel od relé k zadnímu oknu.
Doufám že sem to podal pochopitelně, ale pokud ne, tak bych chtěl na stávající okruh zapojit místo zadního okna saharu :fran: . Předpokládám, že moje dekukce jsou správný. Najdu kabel, odpojím, napojím jinačí a ten natáhnu k větráku. Pak to zapnu a bude to foukat...he?

Za případný rady mnohokrát děkuju.
red pocket rocket 205
babetta 210 chrome edition
extreme machine aprilia rally
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Výhřev okna - pozice v pojistkovce

Příspěvek od vinorak »

tak schéma ti můžu najít.... si to odpoj u zadního okna a dotáhni dopředu, budeš mít jistotu že to bude fungovat :smich: já bych se na to vyprd to takhle předělávat.... u xsary jsem od vrtule natáh paralelně 2 dráty, jeden na plus u baterky přes pojistku a druhej k relátku, relátko je napájený ze stejnýho místa jako vrtule. relátko jsem ukostřil na kostry za světlem a ten poslední drátek jsem protáh do kabyny a přes vypínač ukostřuju.... ;-)

jinak je to drát číslo 107 a jde na pojistkovce z deseti pinovýho konektoru na druhý pozici... je to vlevo nahoře
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Odpovědět