zavzdušňovanie

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
milan_
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2017 14:30

zavzdušňovanie

Příspěvek od milan_ »

Ahoj, prosím o radu. Na P 205 1,9 D mi po krátkej jazde zhasne motor, naštartujem a zase chvíľu ide. Pripadá mi to ako vzduch v palivovej sústave. Vymenil som gumené hadičky od nádrže po vstrekovacie čerpadlo, obal palivového filtra aj filter, ale stále to blbne. Nemal niekto podobný problém. Dík za prípadnú radu.
felix
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 240
Registrován: 19 lis 2011 22:58
Rok narození: 1975
Skutečné jméno: Martin
tel.:: 732630000
Bydliště: Nové Losiny-šumpersko

Re: zavzdušňovanie

Příspěvek od felix »

Udělej si z kanystříku nebo pet lahve falešnou nádržku, nalej do ní naftu, napoj hadičky z čerpadla, projed a uvidíš co to udělá, jestli pojede normálně, tak čerpadlo, vstřiky a přepady budou ok a musíš hledat problém někde v palivové soustavě, většinou je problém v tělese palivového filtru- netěsní a přisává vzduch.
milan_
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29 kvě 2017 14:30

Re: zavzdušňovanie

Příspěvek od milan_ »

Díky za radu Felix, 205 fachčí ako nová. Ale ... zavzdušňovalo sa mi to v nejakej súčiastke (za kovovou palivovou trubkou na podvozku), pravdepodobne slúžiacej k ohrevu nafty od chladiacej kvapaliny. Jednoducho som to obišiel, ale neviem, čo to bude robiť v zime. Mám síce ohrev palivového filtra, možno to prekvapí. Nemá s tým niekto skúsenosť? Vopred ďakujem za odpoveď.
Odpovědět