nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Vše co se týká "plechařiny", hlavního skeletu, nárazníků a ostatních vnějších plastů a laku
Odpovědět
django
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 05 led 2008 12:20

nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od django »

zdravíčko, můžete mi nekdo poradit? nehorazne do rana mrzlo, otevřel jsem ty dveře kdyz sem si tam dával věci, zabouchl a kdyz sem si u práce chtel veci vyndat tak sem zaboha ty dveře nemohl ani zevnitř ani z venčí otevřít. zdá se mi že nereagují na žádné táhlo. nestalo se vám necopodobného? nevíte co s tím?
Django
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od WoMec »

django píše:zdravíčko, můžete mi nekdo poradit? nehorazne do rana mrzlo, otevřel jsem ty dveře kdyz sem si tam dával věci, zabouchl a kdyz sem si u práce chtel veci vyndat tak sem zaboha ty dveře nemohl ani zevnitř ani z venčí otevřít. zdá se mi že nereagují na žádné táhlo. nestalo se vám necopodobného? nevíte co s tím?
ja jsem mel opačný problém, mě nešly zabochnout (chybou byla vyskočená pružinka v zámku)
jinak je docela málo pravděpodobné že by vyskočili obě táhla zaráz ... spiš bych řekl ze se neco posralo v zámku. zkusit nejak rozebrat .. :myslim:
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od Hasis »

a odemkl si je? :m:
VTS powa
django
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 05 led 2008 12:20

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od django »

samozřejmně ze jsem je odemkl :-D to bylo první co me napadlo. a neco se fakt muselo posrat v zamku. pac to proste nejde. a zamek takle ven nedostanu tak chci zkusit vyklepnout závlačky co jsou v pantu a skusim skubnout jestli se to povede. a kdyz ne tak je asi vykopnu, nebo ja uz fakt nevim. dnes sem se s tim delal 4 hodiny jak magor a nic.
Django
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od Bartik333 »

django píše:samozřejmně ze jsem je odemkl :-D to bylo první co me napadlo. a neco se fakt muselo posrat v zamku. pac to proste nejde. a zamek takle ven nedostanu tak chci zkusit vyklepnout závlačky co jsou v pantu a skusim skubnout jestli se to povede. a kdyz ne tak je asi vykopnu, nebo ja uz fakt nevim. dnes sem se s tim delal 4 hodiny jak magor a nic.
Normalne sundej tapec a zkus to tak, taky jsem to delal, je to hodne blba prace, ale jde to.
Jo a myslim si, ze to bude klickou ve dverich. Ja ji mel zatuhlou a neslo mi to otevirat ani z venku ani zevnitr, dokud jsem to nerozdelal a nepromazal.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Uživatelský avatar
Mirda KV
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: 21 dub 2008 18:14
Rok narození: 1978
Skutečné jméno: Mirek
Bydliště: Karlovy Vary

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od Mirda KV »

Normalne sundej tapec a zkus to tak, taky jsem to delal, je to hodne blba prace, ale jde to.
Jo a myslim si, ze to bude klickou ve dverich. Ja ji mel zatuhlou a neslo mi to otevirat ani z venku ani zevnitr, dokud jsem to nerozdelal a nepromazal.
Jo tak tuhle závadu jsem měl taky a než jsem na to přišel že je to blbou klikou vyměnil jsem zámek a centrál :zin:
Teď si vozim zadek v Octavii 1,9 TDi a jezdím za Obrázek
django
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 05 led 2008 12:20

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od django »

Bartik333 píše:
django píše:samozřejmně ze jsem je odemkl :-D to bylo první co me napadlo. a neco se fakt muselo posrat v zamku. pac to proste nejde. a zamek takle ven nedostanu tak chci zkusit vyklepnout závlačky co jsou v pantu a skusim skubnout jestli se to povede. a kdyz ne tak je asi vykopnu, nebo ja uz fakt nevim. dnes sem se s tim delal 4 hodiny jak magor a nic.
Normalne sundej tapec a zkus to tak, taky jsem to delal, je to hodne blba prace, ale jde to.
Jo a myslim si, ze to bude klickou ve dverich. Ja ji mel zatuhlou a neslo mi to otevirat ani z venku ani zevnitr, dokud jsem to nerozdelal a nepromazal.
a jak si je tedy otevřel? muzes mi poradit?
Django
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od Bartik333 »

django píše:
Bartik333 píše:
django píše:samozřejmně ze jsem je odemkl :-D to bylo první co me napadlo. a neco se fakt muselo posrat v zamku. pac to proste nejde. a zamek takle ven nedostanu tak chci zkusit vyklepnout závlačky co jsou v pantu a skusim skubnout jestli se to povede. a kdyz ne tak je asi vykopnu, nebo ja uz fakt nevim. dnes sem se s tim delal 4 hodiny jak magor a nic.
Normalne sundej tapec a zkus to tak, taky jsem to delal, je to hodne blba prace, ale jde to.
Jo a myslim si, ze to bude klickou ve dverich. Ja ji mel zatuhlou a neslo mi to otevirat ani z venku ani zevnitr, dokud jsem to nerozdelal a nepromazal.
a jak si je tedy otevřel? muzes mi poradit?
Kdyz jsem oddelal tapec, tak jsem se v tom tak dlouho stoural sroubovakem, az se povedlo. Stacilo tam zatahnout za takove tahylko co je na zamku a slo to.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Semir
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 802
Registrován: 21 bře 2008 22:31
Skutečné jméno: Pavel
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: nejdou mi otevřít dveře za řidičem

Příspěvek od Semir »

Mám teď ten samý problém u dveří spolujezdce. Jednou jdou pak zase problém a už je neotevřu. tahám za klišku venku nevo uvnitř a bez tlaku jako kdyby bylo vypadlý táhlo ale není. Dělá to kliška a hlavně zámek samotný. Odddělal jsem v autě madlo, kličku okna odcvakl polstrování a lovil rukou u zámku táhla, prsty a ruku sedřený ale podařilo se mi tam nahmatat táhýlko od dveřní kliky venkovní a otevřel, prostřikl z venčí WD a na čas dobrý, ale chce to vyndat celý zámek a kličku a zkontrolovat a promazat.
PEUGEOT 205 5.dv Open v TP 2.0 jinak 1.9 75kW r.v.89
Všechny ostatní Pugy vyvrakovány..zbylo pár dílů
Rodinný Ford Galaxy 1,9TDI, na výlety Kawasaki VN800 Classic
Odpovědět