Pug309 1.9 - 72kw (102PS) XU9J1

Představte své 309ky nabo projekty na kterých právě děláte

Moderátor: rada

Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Pug309 1.9 - 72kw (102PS) XU9J1

Příspěvek od vztekloun »

tak..... dneska posledni hokus pokus s lankem. zjistil jsem ze bude problem asi pouze na tom konci bowdenu kde je uchyceni do kastle. na strane pedalu..... proto jsem se dneska vysral na kelly a bezel jsem do elitu kde mi hned na po prve prinesl lanko se spravnym uchycenim. pri montazi ktera mi uz mimochodem trva maximalne 15 minut :D:D bylo slyset pri nandavani toho bowdenu do kastle jen takova krasne slastne "cvak" a drzelo to tam jak svina :D:D
u kelly me ale sere jedna vec. ono jich je vlastne vic ale to je jedno. hlavni vec je ta ze kdyz jsem sel do elitu tak za pul hodinky jsem mel koupeny lanko a dokonce jsem ho mel i vymeneny. to vse za pul hodiny! a v Kelly? do pul hodiny tam nenajdete ani cloveka kterej by Vas obslouzil a toto radsi ani nerikam jak to tam funguje s reklamacema. :D ono prece jenom jak kde. tadyhle ve Vysocanech je to vazne hrozny ale zase na jednu stranu kupoval jsem altik nekde u Novych Butovic v Kelly a svete div se - pohoda, klidek. jeste jsem si pokecal :D
teda ale dela se mi soufl kdyz vim ze do toho Kelly ve Vysocanech budu muset jeste jednou :(

ale auto je uz konecne pojizdny a mam dokonce i pocit ze tentokrat skutecne lanko prezije samotne auto :) doufam ze to tak bud a ze ho nebudu menit za pul roku znova :roul:


abych doplnil - znacka noveho lanka je Pimax. S touhle znackou jako jedinou jsem skutecne pochodil :)
Uživatelský avatar
vztekloun
309kář
309kář
Příspěvky: 381
Registrován: 14 kvě 2009 19:20
Rok narození: 1989
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Pug309 1.9 - 72kw (102PS) XU9J1

Příspěvek od vztekloun »

tak jsem dneska tu spojku trochu procvicil :) sice po ujeti cca 5-ti km jsem ji musel trochu dotahnout ale potom? potom jela krasne a ujel jsem s ni za neuprosneho razeni pres 40km a v pohode :) safra konecne. doufam ze to vydrzi dele jak mesic :D

ted uz jenom spekuluju nad tim tachacem a mozna se asi vrhnu na striknuti vsech plastu a casti palubky. ale to uz pristi tejden :) zejtra a pres vikend do prace :(
Odpovědět