Stránka 1 z 1

p205: Drobek

Napsal: 03 říj 2009 08:01
od matt89
Tak konečně jsem se dostal i na toto téma. Pohovořit o svém kousku.

Předtím bych ale chtěl jen zdůranit, že než jsem se dostal k tomuto autu, trvalo to. A navíc. Toto auto se mi vůbec nelíbilo - ale čas to zahnal.

Takže už mám Drobka od ledna 2009 a je fakt, že jsem ještě s ním neboural - předešlé zkušenosti mi říkali, že déle jak měsíc mít auto nebudu.
A jak to bývá, když má majitel auta trochu inspirace a šikovné ruce, začal jsem na vylepšování.
Je pravda, že jsem neměl moc peněz, když jsem chodil ještě do školy ale teď o prázdninách jsem se do toho vrhl.
Samozřejmě první co se musí udělat v autě - pokud teda je v pojízdném stavu, je audio. ze staré škodovky co jsem ml jsem tam vrazil 140 W repro dozadu na plato. Hrůza ale hrálo to. U mého strýce jsem si vymontoval ND jako byli zadní světla a zadní spoiler z GTi.

Re: p205: Drobek

Napsal: 04 říj 2009 08:32
od matt89
tak konečně jsem dneska udělal pár fotek. Je blbá kvalita obrazu protože zrovinka vycházelo sluníčko ale jako dá se to - né že né. je vlastně vyfoceno auto snad ze všech stran a ještě trocha interiéru. je pravda, že už jsem stačil vyměnit klasickýšvihadla za el. stahovačky, zadní světla z Gti a koupit si konečně lepší koberečky pod nohy a potahy.

jak už jsem psal. zatím malé ale pokročilé změny.