tonovaná skla

Pro ty, co upravují karoserii, interiér a hlavně po vzhledové stránce svůj vůz
Odpovědět
slipknot.88

tonovaná skla

Příspěvek od slipknot.88 »

čago ma nekdo nejakej dobrej tip u koho v okoli olomouce?asi spis pokovenim nez folie....diky :wink:
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Se zkus podívat po bazarech 205ky se dělaly s tónovanými skly...já jednu takovou mám..tónovaný do hněda...jinak to dělají na každém rohu,jsem taky z okolí olomouce.
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

do hneda? :shock: to sem hod obrazek sem zvedavej jak to vypada...to musi byt hnusny jak cyp (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Hanz píše:do hneda? :shock: to sem hod obrazek sem zvedavej jak to vypada...to musi byt hnusny jak cyp (:
no nevím jestli by si na té fotce něco viděl... u starších typů byli čirý skla, u tech potom dělali hnědě tónovaný a pak už zeleně

mimochodem ty Hanzi máš taky ty okna hnusně otónovaný, akorád sis toho asi nevšiml :lol:
není to jako klasická fólie ale jen decentní zbarvení skla, stačí se zkrz něj podívat do slunce :wink:

jinak já jsem měl otónovaný okna 3kou a už bych to nikdy neudělal , je z toho hovno vidět... ale je pravda že jsem si na to zvykl 8)
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ja je mam otonovany do modra a nemyslim tim ze bych na tom mel folie
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Já mám od výroby do hněda. Vypadá to dobře, lepší než bez, všimnul jsem si toho, protože jsem měl jedno zadní boční okno obyčejny a potom to jde docela poznat.
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Hanz píše:ja je mam otonovany do modra a nemyslim tim ze bych na tom mel folie
však jo, je to od výroby obarvené sklo.... ale myslím že to máš spíš do zelena , modře jsem to snad ještě neviděl :D
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
slipknot.88

Příspěvek od slipknot.88 »

hugo boss píše:
Hanz píše:ja je mam otonovany do modra a nemyslim tim ze bych na tom mel folie
však jo, je to od výroby obarvené sklo.... ale myslím že to máš spíš do zelena , modře jsem to snad ještě neviděl :D
nevis kolik je to procent zatmaveni to original???
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

no rozhodne to musi byt tusim do 15 nebo 25 % ted to presne nevim ale vic neni povoleno
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Do hněda to vypadá dobře, mám bílé auto takže to aj vcelku ladí, je to stejně jen mírně, ale když dám dovnitř do auta něco bílého tak to zrovna moc bíle nevypadá... Fotku sem klidně dám, příští týden, pokud něco o víkendu nafotím...
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

slipknot.88 píše:
hugo boss píše:
Hanz píše:ja je mam otonovany do modra a nemyslim tim ze bych na tom mel folie
však jo, je to od výroby obarvené sklo.... ale myslím že to máš spíš do zelena , modře jsem to snad ještě neviděl :D
nevis kolik je to procent zatmaveni to original???
Nejedná se zas tak o zatmavení jako spíš tónově laděné do barvy... Ale pokud si chceš nalepit fólie tak se s tím musí počítat aby to mělo tu propustnost, čili když nalepíš 30% fólii na čiré sklo tak ti to může projít ale na tónovaných už ne... Policajty stejně zajímá jen to jestli ti vidí do obličeje, jak nevidí tak ti atesty moc nepomůžou :roll:
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tak jim ujedes :D
reknes ze to ridil rodiny prislusnik a je vymalovano
no dobre nebudem si hrat na sa :wink:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Ujedeš...to mě nenapadlo tak jo, sice mám auto v poho ale člověk nikdy neví, ode dneška to tak teda budu řešit :lol: :lol:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tak pak napis ja pridu na pankrac na navstevu :D
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
t0mmy5

tonovana skla

Příspěvek od t0mmy5 »

jj taky bych silene chtel:( mam modraska a takovy docerna nebo do tmave modra okinka by se mi libili:( jenze jsou to sileny palky za to:( jsem z Prahy a co mi rikal bracha tak fakt strasliva cena za to:( no jo no..student to ma holt tezky kdyz hlavne se bojim o to aby mi neodesla spojka a tak..:(
Odpovědět