Tommys - Trutnov

Pro všechny, kteří chtějí volně diskutovat o svém autě
Zamčeno
Tommys

Tommys - Trutnov

Příspěvek od Tommys »

Ahoj chlapi další Trutnovák mezi vámi:-)P205 1,4 XR bez tuningu snad jen přední GTi nárazník, má rád spíš originalitu a stopro stav, moje autí je z roku 88, dovoz Švýcarsko s elektronickým karburátorem, momentálně normál karbec ze škody 100 MB origo šel do kytek, barva ta grafitová metla, do budoucna bych chtěl udržet auto v dobrým technickým stavu, snad koupit kola, ale protože sem koupil byt a renovuju času je málo a peněz ještě míň, snažim se vychytat moucha se kterýma jsme auto koupil a který jsou celkem důležitý pro běžnej provoz, auto jsem koupil na bojišti v Trutnově bylo chuďátko totálně zanedbaný a při nastartování hulilo jak z komínu ale dle čuku jsem poznal že olej žrát nebude tak jsem i přesto vzal, prostě se mi ho zželelo a 205 se mi vždycky hrozně líbila čekám rodinku takže jsem celkem nerad zjistil že se mi do třídvéřka neochotně vejde kočárek, ale i přes to je to můj mazel a rád se v něm vozím, fotky sem dám jen co na to přijdu jak:-)
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

nazdar Tome, vítej mezi námi :wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

Zdravim... Dalsi trutnovák :D to nas bude.... :D :D Nekdy se vsichni domluvime a hodime rec :wink: :D
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Zdravím dalšího příznivce těchto krásných autíček.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Koukám ře si uděláme srázek a ani nemusíme nikam daleko jezdit.
Jedině Peugeot 205
Tommys

Příspěvek od Tommys »

zatím jsem měl tu čet poznat naplno Hugo Bosse, Tomík je dobrej týpek, ačkoliv mě kdysy solidně naštval on ví sám.-))) děkuji za spojku všechno sem namontil a dneska skládal motor s převodovkou sedlo to parádně, ale ještě nemám nahozenou levou polosu takže jsem to nezkoušel na točit, potřebuju koupit manžety. Jo a setrvák jsem si nechal původní měl jsem ho bez těch druhejch zubů na měření otáček motoru, chtěl jsem ho tam dát, ale na svým motoru mám ze přední strany takove plíšek s riskama a číslama, podle mě je to na nastavení předstihu a abych tam mohl dát ten tvlůj setrvák musel bych ho dát pryč, asi je to tim že když je vstřik předstih se nenastavuje že?
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Jepík píše:Koukám ře si uděláme srázek a ani nemusíme nikam daleko jezdit.
již brzy :wink: :lol:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Tommys

Příspěvek od Tommys »

Jak sem dám obrázky?
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcell »

100% ho udelame... :wink: Ale pomuzete mi zmlatit par mestskejch strazniku jo? :D :D Dneska me zmerili....zmrdi....
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Tommys píše:Jak sem dám obrázky?
zkus přez sweb nebo podobně...
jinak moje minulá práce na nejmenovaném vrakovišti nebyla moc štastná volba, ale jsem rád za ty zkušenosti, člověka to něco naučí...

Nynější práce už je lepší, a snad jsou i lidi spokojeni s mojí snahou prodávat dobré díly a za slušné ceny :D (hlavně ode mě , soukromé, ne v náplni práce)
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Tommys

Příspěvek od Tommys »

Tak tady je moje autí a moje paní, a jeden budoucí pežoťák je v břichu zatim:-)
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

hugo boss píše:
Jepík píše:Koukám ře si uděláme srázek a ani nemusíme nikam daleko jezdit.
již brzy :wink: :lol:
No ale dej vědět ať o neco nepřijdu,to by mě docela mrzelo.
Jedině Peugeot 205
Zamčeno