Stránka 1 z 2
Tak jsem gutmanny na auto nasadil....
Napsal: 11 říj 2007 17:59
od Hasis
Tady posilam nejake fotky pripravy a celkovy vysledek...
Tady mam zvedak ve predku a celkem se me vysoko zvedl i zadek :mrgreen:
No a tady uz je ta krasa....
No takovou radost sem z toho mel, nez sem zacal sundavat gutmanny. Kdyz jsem je sundal tak sem zjistil, ze sem strhl zavity ve dvou dirach v kotoucich(vubec nechapu, jak se me to mohlo stat

), ktere jsem nastesti opravil projeti zavitnikem, ale strhle srouby uz jsem neprobudil k zivotu. A tak jsem se chtel zeptat, jeslti by tady nebyl nekdo, kdo by me daroval jednu kotoucovku(zadni), pokud mozno se srouby.Nemusi to byt nic extra jen aby to drzelo kolo.A chtel jsem to darovat, ptz sem totalne svorc.
Jo a jeste sem se chtel zeptat, jestli mam ty GUtmanny prezout na nizsi profil,prestrikat nebo vylestit a dat je tam nebo si koupit nejake paprskove patnacky?
Edit: Ted jsem si vsiml, ze ten zadek je celkem vysoky a je to tim, ze sem nechal zabrzdenou rucni brzdu, takze jak sem to zvedal a pokladal a auto pri tom popojizdelo, tak to zustalo v tak vysoke poloze.Ted me celkem stve,ze jsem si toho nevsiml pri foceni a nepovolil ji :x
Napsal: 11 říj 2007 20:50
od Hanz
na zimu urcite vyssi profil aby se ti kola zarizly
Napsal: 11 říj 2007 20:55
od Marcell
V zime si nema cenu hrat na nakyho "nizkoprofilace" :lol: :lol: Ja budu jezdit na plechach 185/65/14 :lol: :lol:
Napsal: 11 říj 2007 21:08
od Hanz
ja sem teda o neco horsi ja mam 185/60/R15 (:
Napsal: 11 říj 2007 21:14
od frost
hosi kam sa na mna hrabete? zimne mam 165/70 R13 :D
Napsal: 12 říj 2007 06:11
od Návštěvník
Nevypadaji zle, to jsou nejspis 14 ze jo? Jak jsou siroke 5,5 nebo 6"? kolik jsi za ne dal? Srouby ti sedi na tech discich v pohode?
Re: Tak jsem gutmanny na auto nasadil....
Napsal: 12 říj 2007 06:16
od Milhaus
Hasis píše:
Jo a jeste sem se chtel zeptat, jestli mam ty GUtmanny prezout na nizsi profil,prestrikat nebo vylestit a dat je tam nebo si koupit nejake paprskove patnacky?
kup si paprskové patnáctky, a já tyhle od tebe koupím

Napsal: 12 říj 2007 07:17
od Hasis
No tak ja je zatim skousel a na zimu je davat urcite nebudu.
Anonym:Nedal jsem za ne nic, jsou po dedovi, ktere mel na 405, ale ted s ni jezdi mamka a te vydrzi zimaky i na 2-3 roky => jezdi na plechacich :D .Palce ted presne nevim a jsou to 14"
no a k tem sroubum: ty sem tam daval z tech speedlinu co mam.Pro ty Gutmanny jsou o neco kratsi, ale na zkousku stacily.No ikdyz mozna ne, kdyz me prcly zavity :mrgreen:
renm: tyhle na prodej urite nebudou. Jak jsem rikal jsou po dedovi(ktery min. prazdniny umrel) a pochybuju, ze by babca je dovolila prodat.
Napsal: 12 říj 2007 07:25
od Milhaus
Hasis píše:
renm: tyhle na prodej urite nebudou. Jak jsem rikal jsou po dedovi(ktery min. prazdniny umrel) a pochybuju, ze by babca je dovolila prodat.
Tak to chápu, já jsem se taky s těžkým srdcem zbavoval origo alu na škodárnu po taťkovi...doteď toho lituju že jsem si je nenechal, byli v perfektním stavu...
Napsal: 12 říj 2007 07:34
od Hasis
Njn skusit to muzu, ale celkem pochybuju, ze to projde. Ikdyz me se dost libi. Ja bych spis potreboval vyzkouset nejake ty paprskove a pak se podivat na toto a uvidel bych co se me bude libit vic(ikdyz ja jsem spis na paprsky no).
Napsal: 12 říj 2007 20:30
od Vertex
Jsou na tom hrozný balóny, chtělo by to nějakej nižší profil. Ale jak říkaj kluci, na zimu to chce zas spíš ty balóny, a to bez litin
Napsal: 13 říj 2007 12:02
od Hasis
jj vim vysoky profil a taky uz sem to tu nekolikrat psal.. TY KOLA JSEM JEN ZKOUSEL, JSOU Z DEDOVE 405, KDE TY GUMY UZ BYLY A PRES ZIMU BUDU JEZDIT NA TECH CO MAM, GUTMANNY NECHAM OPRAVIT, PREZOUT Na NIZZSI PROFIL A PO ZIMNE JE NASADIM... :mrgreen:
Napsal: 15 říj 2007 12:58
od zoby
v zimě ani tak na profilu nezáleží. záleží na šířce gumy. čím užší guma, tím je větší tlak na povrch po kterém jedete, takže to lépe drží. ale zase se to více boří do sněhu.
na xs mám 145 R13, na Td 195/50 R15
jinak ty 185/65 R14 je na 205 už celkem vysoká guma, mě to vzadu už drhlo. na 205 patří 185/60 R14
Napsal: 15 říj 2007 13:48
od Milhaus
sníh a vlhko - co nejužší gumy
sucho - co nejširší
Napsal: 15 říj 2007 14:08
od nofate
4 Zoby: Mám v TP napsaný 185/65/R14 nebo 175/65/R14. Ale z vlastní zkušenosti vím že v pěti lidech to občas drhne.Takže jsem stejnýho nazoru jako Ty - tuhle výšku pneu uplně nedoporučuju.