Zavody

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

hugo boss píše:
Crack píše:Nebo sprinty :lol: jezděj se i slalomy což taky není špatný!btw.:kdy že se to mejto za rok jede??
sprinty Mimon a tak dál mám za sebou, ale to je tak nějak k ničemu...
slalom jsem si taky loni v mimoni dal.... ale ted bych rád zkusil něco ostřejšího :-)
tak mě to letos bavilo když sem viděl s každou upravou jak se zlepšujou moje časy,když sem se od první do druhý mimoně zlepšil 0,700s ale už mě to taky moc nebaví a rád bych skusil něco lepšího :wink: Nurburgring je jasná volba :twisted:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Crack píše:
hugo boss píše:
Crack píše:Nebo sprinty :lol: jezděj se i slalomy což taky není špatný!btw.:kdy že se to mejto za rok jede??
sprinty Mimon a tak dál mám za sebou, ale to je tak nějak k ničemu...
slalom jsem si taky loni v mimoni dal.... ale ted bych rád zkusil něco ostřejšího :-)
tak mě to letos bavilo když sem viděl s každou upravou jak se zlepšujou moje časy,když sem se od první do druhý mimoně zlepšil 0,700s ale už mě to taky moc nebaví a rád bych skusil něco lepšího :wink: Nurburgring je jasná volba :twisted:
http://www.slovackykopec.cz
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

sprinty Mimon a tak dál mám za sebou, ale to je tak nějak k ničemu...
slalom jsem si taky loni v mimoni dal.... ale ted bych rád zkusil něco ostřejšího :-)[/quote]tak mě to letos bavilo když sem viděl s každou upravou jak se zlepšujou moje časy,když sem se od první do druhý mimoně zlepšil 0,700s ale už mě to taky moc nebaví a rád bych skusil něco lepšího :wink: Nurburgring je jasná volba :twisted:[/quote]

Já bych spíš navrhoval 24hod. v Le Mans to je ta správná volba. :lol: :lol: pro Peugotky 205GTi. A nebo obnovit po letech skupinu B aby ty závody měly opět štávu :wink: :wink: Od doby kralování 205 T16 už to není takové to pravé ořechové :D :D
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Tomas cerveny píše:Já bych spíš navrhoval 24hod. v Le Mans to je ta správná volba. :lol: :lol: pro Peugotky 205GTi. A nebo obnovit po letech skupinu B aby ty závody měly opět štávu :wink: :wink: Od doby kralování 205 T16 už to není takové to pravé ořechové :D :D
jo ale od doby zrušení béček je více živých závodníků i přihlížejících což je myslím správné... A nevím jestli by gti vydrželo 24 hodinovku :lol:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

renm píše:
Tomas cerveny píše:Já bych spíš navrhoval 24hod. v Le Mans to je ta správná volba. :lol: :lol: pro Peugotky 205GTi. A nebo obnovit po letech skupinu B aby ty závody měly opět štávu :wink: :wink: Od doby kralování 205 T16 už to není takové to pravé ořechové :D :D
jo ale od doby zrušení béček je více živých závodníků i přihlížejících což je myslím správné... A nevím jestli by gti vydrželo 24 hodinovku :lol:
V tom máš pravdu ale v té době to bylo o něčem :wink: :wink: A stále se dá na to koukat a chtěl bych zažít tehdější atmosféru na těch závodech skupiny B. A já si myslím že by zvládla a když ne GTI tak T16 určitě :twisted: :D :twisted:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

atmosféra byla určitě v poho, ale víš jak, pokud automobilky kráčí cestou stálého vylepšování bezpečnosti tak tyhle závody poztrácejí smysl...někdy ta hranice nastolena být musela - závody nejsou jen o autě které má o 100 koní víc než ostatní, to už jsou jen závody o přežití...rychlejší projetí tratě můžeš dosáhnout jinými vymoženostmi než jen navýšením výkonu... Ale je pravda že závody to byly nádherné - rozlítané auto které má problém se udržet na cestě...jojo to byli časy :roll:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ale prd vzdycky kdyz se neco stalo tak se to stat vubec nemuselo ale kdyz blby lidi lezou do zatacek ktery je tezky vybrat tak se pak nesmi divit ze cumi na svoje nohy ktery sou o 5m dal.... :roll:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Hanz píše:ale prd vzdycky kdyz se neco stalo tak se to stat vubec nemuselo ale kdyz blby lidi lezou do zatacek ktery je tezky vybrat tak se pak nesmi divit ze cumi na svoje nohy ktery sou o 5m dal.... :roll:
no ono se to právě dělalo záměrně, pokud vím tak se i hrálo na to kdy později před autem uskočí a nebo kdo se k němu nejvíc přiblíží - na několika fotkách nebo záběrech vidíte lidi jak k autu natahují ruku a snaží se ho dotknout - taková korida...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

spis takovy idioti
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Hanz píše:spis takovy idioti
A někdy pak mrtví idioti :roll: :roll: Ale kdo chce kam pomozme mu tam :lol: :lol:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

sry za OT, ale nemate pls nekdo cislo na Michala odtut s fora. Potrebuju mu zavolat kvuli pojistky co sem si u nej vyrizoval. Je to nutne. (napsal me ji na byvalou SPZ :mrgreen: :roll: )
VTS powa
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milhaus »

Hasis píše:sry za OT, ale nemate pls nekdo cislo na Michala odtut s fora. Potrebuju mu zavolat kvuli pojistky co sem si u nej vyrizoval. Je to nutne. (napsal me ji na byvalou SPZ :mrgreen: :roll: )
neni problém zavolat na pojišťovnu ať ti tu SPZ na papíře změní..
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hasis »

sakris to je dojeb. Ted sem asi tyden jezdil bez pojistky s nervama a ted jak me konecne prijde, tak tam mam blbou SPZ :roll:
VTS powa
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Tomas cerveny píše:
Hanz píše:spis takovy idioti
A někdy pak mrtví idioti :roll: :roll: Ale kdo chce kam pomozme mu tam :lol: :lol:
něco na ten způsob fetáků, furt to zkoušej až dozkoušej.... :wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

jen blbni! kola na sracku a jeste bez pojistky :?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Odpovědět