Pažout XS

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Odpovědět
Uživatelský avatar
vesničan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 kvě 2008 17:35
Bydliště: Klíčnov, Rychnov u Jbc
Kontaktovat uživatele:

Pažout XS

Příspěvek od vesničan »

Zdravim....
Konečně jsem se dokopal se Vám taky představit, teda představit mýho pažouta....Koupil jsem ho na jaře z jednoho autobazaru z Lomnice nad Popelkou za cenu 9tis kč. Je dotaženej z Německa, takže sem musel na technickou a přihlásit.... :roul:

Trošku jsem si naběhl, jelikož se vyskytl problém na úřadě,že mi chybí ve výpise z technický - údaj o spotřebě vozidla.....Takže jsem musel shánět příručku. Bohužel se nedařilo, když už sem sehnal,tak stejnak tam ty udáje byly na jiný typy motorů a podobně.....Nakonec jsem zašel do Peugeota a ty mě poslali žádost do Prahy a asi za 14dní jsem to měl doma. Jenže to zase zvrtali v Praze a vyplnili to na jiný auto, sněkym to prohodili, kdo si žádal ale na jiný auto.....Nakonec to dopadlo tak,že jsem nic potřeboval,protože se na úřadě slitoval nademnou a vyplnil to sám...najednou to šlo!!! Ale půl roku v p... :down:

Jinak je to 1,4 XSi, rok 1989, najeto dle tachometru cca 112tis. V ceně auta bylo rádio na CD Pioneer a 14tky hlíny na nových letních pneu.Když jsem stříkal brzdiče,tak jsem zjistil,že byly měněny i přední kotouče a destičky. Sice má trošku pochroumanej levej bok,ale to mě moc nepálí..:-D

Moje úpravy doposud: výměna pravé poloosy, demontáž zadního plast.krytu na 3.dveřích, vyměna oleje, pásy Shroth, folie na oknech (zatim zadek), brzdiče do barvy, audio, na který zatim pracuju. :roll:

Původně jsem chtěl nějaký novější auto a s co nejmenším obsahem, pže jsem student a moje předchozí auto byl favorit, ketrej jen žral a žral....Ale jak jsem se projel v tomhle, tak mě dostal a bylo rozhodnuto...jsem velice spokojen.....díky ti pažoute:-)
Zkusim jsem vložit fotky,jestli se mi to podaří.... :bla:
Přílohy
foto_podzim 021.jpg
foto_podzim 021.jpg (41.8 KiB) Zobrazeno 6056 x
foto_podzim 007.jpg
foto_podzim 007.jpg (53.03 KiB) Zobrazeno 6050 x
foto_podzim 013.jpg
foto_podzim 013.jpg (71.68 KiB) Zobrazeno 6051 x
foto_podzim 014.jpg
foto_podzim 014.jpg (67.17 KiB) Zobrazeno 6052 x
foto_podzim 012.jpg
foto_podzim 012.jpg (56.66 KiB) Zobrazeno 6051 x
Pacient no...
Pacient no...
foto_podzim 017.jpg (51.85 KiB) Zobrazeno 6053 x
Naposledy upravil(a) vesničan dne 31 kvě 2009 16:37, celkem upraveno 1 x.
Peugeot 205 XS 1,4 55Kw
Uživatelský avatar
vesničan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 kvě 2008 17:35
Bydliště: Klíčnov, Rychnov u Jbc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pažout XS

Příspěvek od vesničan »

Nahodim nějaký nový foto, sice jsem na autě skoro nic neudělal,ale neva.
Pažout mi začal žrát olej, tak jsem vyměnil rovnou komplet olej a filtr a teď to jen důkladně sleduju :myslim:
Sundal jsem ochrané lišty a slípnul krásné samolepky, stejně jsem je měl jen na třičtvrtině auta :smich:

Namontoval jsem jističe kapoty a nalepil červené šipky na tažné oko......takže 5KW navíc :roll:
Nakonec jsem začal s instalací komponentních repro 160mm do předních dveří, nicmoc práce. Nejdříve jsem zadělával ty obrovské díry ve dveřích,jaksi mi tam chyběla izolace...a já že mi v zimě pořád od někud táhlo :bas:
Výškače umístěné na palubovce.....výsledek nadočekávání:)

Dále jsem dopasoval přední spoiler a nastříkal tažné oko, bylo nějaké chycené rezí.
Přílohy
Ty jističe....si mi vždycky líbily...možná časem na zedek, uvidíme podle financ.
Ty jističe....si mi vždycky líbily...možná časem na zedek, uvidíme podle financ.
15_4_09 005.jpg (105.05 KiB) Zobrazeno 5448 x
Středák....hertz DSK 165 NEW
Středák....hertz DSK 165 NEW
15_4_09 001.jpg (106.37 KiB) Zobrazeno 5454 x
Těch pomačkanejch plechů si nevšímejte:-D
Těch pomačkanejch plechů si nevšímejte:-D
15_4_09 004.jpg (103.48 KiB) Zobrazeno 5456 x
Tak takovýhle mrdy jsem tam měl...
Tak takovýhle mrdy jsem tam měl...
pneu 007.jpg (75.63 KiB) Zobrazeno 5453 x
Jedna taky z konce zimy na bílejch plecháčích:)
Jedna taky z konce zimy na bílejch plecháčích:)
pneu 005.jpg (102.49 KiB) Zobrazeno 5462 x
šipka..10Kč, nekup to:-D
šipka..10Kč, nekup to:-D
fotka 039.jpg (98.32 KiB) Zobrazeno 5355 x
Peugeot 205 XS 1,4 55Kw
Uživatelský avatar
vesničan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 kvě 2008 17:35
Bydliště: Klíčnov, Rychnov u Jbc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pažout XS

Příspěvek od vesničan »

Tak včera jsem vzal paní srnku....cca v 70km/Hod. Vyskočila z pangejtu a já jen stačil strhnout volant ,ale ona běžela stejným směrem....Šlupa jako blázen,ale auto v poho...jen rozfláklej blinkr a utržený držáky na předním světle, trošku ohlej a vypouklej blatník, toď vše. Srnku jsem nenašel,sice byla tma,ale nesjpíš to přežila (doufám) :myslim:
Blinkry jsem chtěl stejnak měnit za čiré, tak je alespoň důvod si je už koupit:) Ještě zkouším poslepit to světlo..ale nevim jak to bude držet:(

Foto na ukázku jakej je pažout tank...nic ho nezastaví :fran: :smich: :roul:
Přílohy
detail...
detail...
DSCF3440.JPG (37.91 KiB) Zobrazeno 5231 x
DSCF3441.JPG
DSCF3441.JPG (73.58 KiB) Zobrazeno 5236 x
odstrojeno......:(
odstrojeno......:(
DSCF3447.JPG (109.54 KiB) Zobrazeno 5249 x
Peugeot 205 XS 1,4 55Kw
Uživatelský avatar
vesničan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 kvě 2008 17:35
Bydliště: Klíčnov, Rychnov u Jbc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pažout XS

Příspěvek od vesničan »

Tak trošku aktuálnější fota sem taky jednou hodim:)
Skoro žádné změny, jen přední čiré blinkry, kola opískované a stříknuté do bíla a výměna zadních lamp za neruplé :-D
Přílohy
DSCF7084.JPG
DSCF7088.JPG
DSCF7093.JPG
Peugeot 205 XS 1,4 55Kw
Odpovědět