přídavné světla...?

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
_ajsik

přídavné světla...?

Příspěvek od _ajsik »

řeším malý problémek:

1. když zapnu parkovačka (svítí mi zelená kontrolka parkovaček na palubce)
-> můžu dát dalkové tím že páčku přitáhnu k sobě takže mi hlavní světla svítí dálkovýma (modrá kontrolka na palubce) ale funguje to jen jako světelná houkačka takže když páčku pustím dálkové se vypnou (relé cvaká)

2. když dám potkávací světla (svítí mi zelená kontrolka parkovaček na palubce a taky zelená potkávaček) tak přitáhnutím páčky se nestane nic nerozsvítí se ani dálkové v hlavních světlech ani ty přídavné...

může mi někdo komu to funguje osvětlit jak to má pracovat :lol: :)? já jsem z toho jelen :D

díky
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Hele mě se dálkové rozsvicí stejným způsobem..tzn. při parkovačkách tahem k sobě, ale páčka se sama vrací, při potkávačkách opět tahem k sobě, ale páčka se automaticky nevrátí......toť celé :wink:
_ajsik

Příspěvek od _ajsik »

Aha :)

a kdy se rosvecuji ty pridavne dole v narazniku :)? nebo jak se rozsvecuji :)?
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

ty přídavné dálky dole mám udělané tak, že se mě rozsvicí zároveň s horníma dálkama.......záleží jestli máš přídavné dálkové, nebo mlhovky..... :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

Chodí mi to stejně.

A přídavný dálky mám taky napojený na normální, takže se rozsvěcí současně. Pokud bys tam měl natáhnutý mlhovky, měl by bejt v kabině nějakej extra spínač
Peugeot 205 - jízda mého života
Odpovědět