GTI 1,6 moja Vločka :)

Představte své 205ky nebo projekty na čem zrovna pracujete

Moderátor: rada

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vlk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 27 lis 2011 00:41
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Alex
tel.:: 944437699
Bydliště: Bratislava

GTI 1,6 moja Vločka :)

Příspěvek od Vlk »

Stala sa mi taká nepríjemná vecz piatka 26.10 na sobotu o polnoci som z svojim ,,jaguárom" 1,4 color line zotrel diviačika asi 100 metrov od pumpy s ktorej som vyšiel
Obrázek

Obrázek



:cry: no a tak som teda odkulhal pomaly domov ...od výmeny ramien som mal podkosené kolesá ako tatra a po tejto stretávke s diviačikom už aj pravé vzadšie ako tatra ....stabilizačná tyč krivá a ešte aj pohnutá ....v sobotu som stretol kamaráta čo sa zaoberá vrakmi a že v Pezinku mu ponúkal niekto 205ku za 50€ !!!! tak v nedelu volám tam hned ho vraj môžeme zobrať. Nalodíme sa s kamarátom pripravený na totálny vrak flinstonesmobil ...ideme stretneme sa z majtelom a vedie nás cestou kde sme nedávno videli GTIčko :slint: ...a on pri ňom zastavil ...myslel som že si robí srandu ...myslel to vážne :shock: ...z odjazdenými 101´000 km :D pre porovnanie color line mám rok ...a keď som ho prijal za svojho mal 171´975....teraz má 195´300 cca to jest 23´000 asi za rok čo jazdím už oficiálne z VP

a tak mi povedal že rok aj niečo stojí, ale že keď chceme môžeme skúsiť ...nuž obuli sme mu moju rezervu ....dali sme mu moju baterku ...skúšame prvý pokus pár sekúnd točenia nič ...hm ...pomôžem mu ...nasávanie z karbesu som dal dole pár kvapiek benzínu doň ...bzm! a išiel ....chvíľku kulhal ale zrazu sa ustálil a išiel ...a tak pekne som prišiel k autíčku :)

jak slepý k husliam

Obrázek
(prvá fotka mojej ,,Vločky" aj s kolegom )



Ale priatelia teraz by som Vás rád požiadal o pomoc ...prvé čo potrebujem je presne vedieť typu motora mala by to byť 1,6 osem ventil ale nejaké označenie my viete povedať ? pretože musím prvé vymeniť pre dobrý pocit na duši rozvody

Potom pls jaký a koľko tam ide oleja do motora aj do prevodovky ?

toto je pod kapotkou vločky
Obrázek

nejaký štítok ....
Obrázek

nápis z boku
Obrázek
Peugeot 205 color line 55KW viac ako 210´000km s mnou cez 30´000 za rok ...geniálne auto nemizne olej voda štartuje vždy ...môj Jagulár
Peugeot 205 ...ešte neviem čo to je za hybrid :D ...ale volá sa Vločka :D
Uživatelský avatar
Vlk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 27 lis 2011 00:41
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Alex
tel.:: 944437699
Bydliště: Bratislava

Re: GTI 1,6 moja Vločka :)

Příspěvek od Vlk »

Prosím priatelia poraďte mi označenie toho motora a tie oleje :) vopred ďakujem
Peugeot 205 color line 55KW viac ako 210´000km s mnou cez 30´000 za rok ...geniálne auto nemizne olej voda štartuje vždy ...môj Jagulár
Peugeot 205 ...ešte neviem čo to je za hybrid :D ...ale volá sa Vločka :D
Uživatelský avatar
draken
Club admin
Club admin
Příspěvky: 7972
Registrován: 12 črc 2009 18:21
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 732440821
Bydliště: Hr. Králové, Nový Bydžov

Re: GTI 1,6 moja Vločka :)

Příspěvek od draken »

tak si založ topic ve členech, sem ostatní členové příspěvky nepíšou :up:
Uživatelský avatar
Vlk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 27 lis 2011 00:41
Rok narození: 1993
Skutečné jméno: Alex
tel.:: 944437699
Bydliště: Bratislava

Re: GTI 1,6 moja Vločka :)

Příspěvek od Vlk »

ok ď :Merci:
Peugeot 205 color line 55KW viac ako 210´000km s mnou cez 30´000 za rok ...geniálne auto nemizne olej voda štartuje vždy ...môj Jagulár
Peugeot 205 ...ešte neviem čo to je za hybrid :D ...ale volá sa Vločka :D
Odpovědět