Nejde benzin do motoru - GTI

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde benzin do motoru - GTI

Příspěvek od TomGTI »

Jednotka ti neshoří když přepoluješ baterku to se neboj.Ta kontrolka diagnostiky ti taky nemusí svítil pokud tam je špatná žárovička nebo tam není vůbec.Kostry tam jsou tři jak jde vidět s toho schématu.

čidlo na kliku proměř,máš tam tři konektory a na dvou z nich by jsi měl naměřit odpor 0,5Kohmů.
Ježour
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 06 lis 2012 06:41
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Praha, Domažlice

Re: Nejde benzin do motoru - GTI

Příspěvek od Ježour »

Díly Drakene.

Dneska se mi podařilo motor nahodit. Nevím čím přesně to bylo, tak jsem alespoň napíšu, co jsem udělal.

Nejdřív jsem odpojil obě relé u HBV, očistil je a prostříknul. Pak jsem šel měřit napětí na ŘJ. Na pinu 18 bylo při vypnutém klíčku napětí. Po otočení klíčku jsem ale nic nenaměřil na pinech 27 a 37 jak mi psal Tom a nesvítila mi diagnostika. Odpojil jsem relé u ŘJ a měřil jedntolivé piny s odpojenou ŘJ. Na jednom pinu bylo plus, na dvou minus a na dvou nic. Po připojení ŘJ jsem na naměřil 4x minus a jednou plus a všiml jsem si, že se rozsvítila kontrolka diagnostiky na palubní desce. Připojil jsem rele u ŘJ, zkusil nastartovat a auto chytlo.

Jinak mi svítí diagnostika i při nastartovaným motoru. Zkoušel jsem vyblikání ale dělal jsem to blbě, tak to zkusím znovu.

Díky všem za rady a schémátka a trpělivost :Merci:
Peugeot 205 GTI 88kw
Renault Laguna V6 140kw
Mazda 323 4x4 turbo 103kw
Odpovědět