Přestavba motoru MI 16 do 205, nejde nastartovat

Motor, spojka, převodovka - identifikace, opravy, seřízení, výměna
Odpovědět
Petr

Přestavba motoru MI 16 do 205, nejde nastartovat

Příspěvek od Petr »

Může mi někdo prosím poradit? Už mam motor MI 16 i s komplet elektrikou ve 205ce a nemůzu to natočit. Prostě to nehází jiskru, ale proud do indučky jde ale do sekundáru už ne. Můze to být snímac otáček? Ja tam mam převodovku 1,6 Gti a tam je snímač jinej a jinde, udělal jsem si držák na snímač a stejně nic. Potřebuju dobrého elektrikáře kterej se opravdu vyzná, neznáte někoho?
:( Děkuji
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

možná by tomu mohl rozumět jehlix,nebo hugo boss
Citroen Saxo VTS 16V 2001
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Crack píše:možná by tomu mohl rozumět jehlix,nebo hugo boss
ee ja ne, elekrika je m uj největší nepřítel!

vždy pokoupim nove čidla a jine čurapanty a ve finale se ukaže že pruser byl jen v nějakem kontaktu :roll:
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

JEHLIK píše:
Crack píše:možná by tomu mohl rozumět jehlix,nebo hugo boss
ee ja ne, elekrika je m uj největší nepřítel!

vždy pokoupim nove čidla a jine čurapanty a ve finale se ukaže že pruser byl jen v nějakem kontaktu :roll:
aha :(
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba motoru MI 16 do 205, nejde nastartovat

Příspěvek od hugo boss »

Petr píše:Může mi někdo prosím poradit? Už mam motor MI 16 i s komplet elektrikou ve 205ce a nemůzu to natočit. Prostě to nehází jiskru, ale proud do indučky jde ale do sekundáru už ne. Můze to být snímac otáček? Ja tam mam převodovku 1,6 Gti a tam je snímač jinej a jinde, udělal jsem si držák na snímač a stejně nic. Potřebuju dobrého elektrikáře kterej se opravdu vyzná, neznáte někoho?
:( Děkuji
¨
¨tak přesně takový problém jsem měl i já :D dej tam originál snímač otáček z Mi16 , měl by pasovat do té díry místo toho co tam byl původně... a pak tam je ještě jeden fígl.... ale to neumím vysvětlit, jen ukázat :-D nebo ti to nafotim... musí se to nabudit, je to jen jedním kabelem a na tom jsem shořel taky a dal mi to do kupy jeden dobrej elektrikář...
Petr

uz to bezi

Příspěvek od Petr »

ten snimac z MI 16 jsem tam mel,ale byl spatnej. Pujcil jsem si od kamose a uz to slape, jeste jsem musel vybrousit novou diru na prevodovce a udelat na snimac drzak protoze ja tam mam prevodovku z 1.6 Gti ktera je kratka a nema ten nalitek na snimac jako MI. Dekuji za rady a nekdy zase napisu.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Re: uz to bezi

Příspěvek od hugo boss »

Petr píše:ten snimac z MI 16 jsem tam mel,ale byl spatnej. Pujcil jsem si od kamose a uz to slape, jeste jsem musel vybrousit novou diru na prevodovce a udelat na snimac drzak protoze ja tam mam prevodovku z 1.6 Gti ktera je kratka a nema ten nalitek na snimac jako MI. Dekuji za rady a nekdy zase napisu.
jsem zvědavý jak dlouho ti ta převodovka z 1.6ky vydrží... :shock:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Dusan

Re: uz to bezi

Příspěvek od Dusan »

hugo boss píše:
Petr píše:ten snimac z MI 16 jsem tam mel,ale byl spatnej. Pujcil jsem si od kamose a uz to slape, jeste jsem musel vybrousit novou diru na prevodovce a udelat na snimac drzak protoze ja tam mam prevodovku z 1.6 Gti ktera je kratka a nema ten nalitek na snimac jako MI. Dekuji za rady a nekdy zase napisu.
jsem zvědavý jak dlouho ti ta převodovka z 1.6ky vydrží... :shock:
No vydrzi :D pokial bude chodit ako dochodca :D ja osobne by som tam vyskladal prevodovku z 1.9GTi a s MI16,a potom sa pozna co je to za auto
xixao
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 01 srp 2009 10:50
tel.:: 605151309

Re: Přestavba motoru MI 16 do 205, nejde nastartovat

Příspěvek od xixao »

ja ten problem mam taky taky mam 1.6 kovou převodovku a 1.9 motor ale je to spatny nejde jiskra ani palivo mislím že to bude asi ten zesilovac na cívku
dypid
205 its my life
205 its my life
Příspěvky: 568
Registrován: 12 kvě 2008 20:30
Bydliště: Brumov-Bylnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba motoru MI 16 do 205, nejde nastartovat

Příspěvek od dypid »

:m: privezte mi to domu na dvur a za nejaky ten uplatek to dame do kupy :car:
Marcell
Prudič
Prudič
Příspěvky: 1453
Registrován: 01 bře 2007 16:31
tel.:: 0
Bydliště: Lomnice nad Popelkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestavba motoru MI 16 do 205, nejde nastartovat

Příspěvek od Marcell »

Mel sem stejnej problem a bylo to ridici jednotkou... Skus ji vymenit (ale predtim si zkontroluj zapojeni vsech konektoru, u me se totiz dva prohodily a odnesla to prave RJ) ;-)
_____________________________________
každý velký býk byl jednou tele
Odpovědět