čidlo mazání, váha vzduchu

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
LukynaDvorak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 23 říj 2013 17:57

čidlo mazání, váha vzduchu

Příspěvek od LukynaDvorak »

čau lidi.. chtěl bych se zeptat.. Koupil jsem gti, které přibližně šest let stálo v garáži.. tak jsme ho dali tak nějak do pucu a dnes, když jsem ho projížděl, tak mi ukazovalo že normálně maže v normě.. když jsme ho chvíli podržel, tak začalo pak vynechávat a po čase chcíplo. Možná to je svíčkama. Ty teda nemaj s mazáním nic co společnýho, ale jen mě napadlo jestli to čidlo nemůže nějak blbnou a jestli někdo nevíte, kde bych ho mohl najít..
Další problém mám ten, že když je auto studený tak drží volnoběh na tisíc otáček a jak se začne postupně ohřejvat tak vyleze až na dvaapůl tisíce otáček a v tom to drží.. myslíte, že je to váha vzduchu? Díky za tipy a rady ;)
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: čidlo mazání, váha vzduchu

Příspěvek od vinorak »

čidlo je pod sáním vedle alternátoru. váhou to nebude, spíš bude blbě seštelovaneá klapka a nefunguje šoupátko přídavnýho vzduchu.....
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
LukynaDvorak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 23 říj 2013 17:57

Re: čidlo mazání, váha vzduchu

Příspěvek od LukynaDvorak »

díky moc.. :up: snad to bude tím.. nevím proč když jsem ho podržel kolem 4-4,5 tisíce tak se to pak začalo dusit když jsem přidal a za chvíli to chcíplo.. je to možný, že jak to dlouho stálo, že je to asi i tím, ale neni mi to moc jasný.. no zkusíme tohle.. a kdyby tě ještě něco napadlo nebo by to nebylo ono tak se ozvu.. díky ;)
Odpovědět