srázek?

Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Jepík píše:No vidíš už to začíná,v pátek nemáš čas pak se někde zdržíš a vůbec nedorazíš. ostatní sice dorazí ale zase se nesejdem páč někdo pojede s kámošema a nechce se trhnout viz Krack,nedo někdo bude domluvenej s někým na jiném foru viz Hogo,nebo někdo nás v tom davu nenajde a ani nemá snahu i když jsme nepřehlédnutelný a jel okolo viz Dušan a ostatní nedorazí páč je to daleko nebo se jim nechce atakdále.Takže ve finále tan budu sám protože jsem to někomu slíbil,ale ten bohužel nedorazil.

nevím kde si zahlédl mě že se domlouvám že z někým pojedu na mimon, ale co vím já že jsem se domluvil s Mardou, Hanzem a Orphanem že tam pojedeme a budeme spolu tak co to tu pindáš? jako s tím co tu pořád píšeš se nedivím že se s tebou nikdo nechce sejít,
když Hanz nemůže v pátek tak přijede v sobotu a když mu to prostě nevyjde tak co se do něj hned navážíš
Já sám nevím co budu dělat zítra natož za 2 měsíce na mimoni,
nebudu tu říkat v kolik přesně přijedu na mimon jelikož to nevim, ale když mi to výjde dojedu co nejdříve, chtěl bych už v pátek kolem 5tý abych zabral pěknej flek na camping a grilovačku, ale pro jepíka, fakt nevim jak mi to výjde protože chodím do práce a mám na krku nějaké povinosti takže doopravdy nevím jak mi to výjde
Hold chtěl bych v tom mít jasno jako Jepík, takhle rozvženou budoucnost...
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

To co jsem napsal byly zkušenosti z minulejch pokusů o setkání,domlouval jsem to i na Peugeot - Clubu a vzpomeň si nebo si to tam vyhledej, jsi psal že si domluvenej s někým z tuning fora.O letošním setkání jsen nic nepsal.Je mi jasný že každýmu do to může něco vlízt.Ale nechápu že se domlouváte mezi sebou a tady o tom nenapíšete ani řádek.Jestli je to kvůli mě Tak už se Vám do ničeho plíst nebudu.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

zas si to neber tak osobne, ale bud trochu vetsi optimista
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

No heledte hosi aby nedochalezo k rozporum ja chci poznat vsechny a ty co znam chci znovu videt takze chci aby tam byl i Jepik a aby tam byl treba i franta od vedle jsem rad ze se sejde parta kamaradu se stejnyma zajmama a ja se nedomlouvam nikde vedle protoze sam nevim co bude zitra jestli nebudu mit praci tak urcite si nebudu moct dovolit jezdit na sraz kterej mam nekolik stovek kilometru.... Ale pokud bude prace a budu moct tak dam do toho vsechny sily abych dojel a jinak kdyby uz nic na hradecky matador tuning se obevim urcite jako loni :)
<p style="text-align:center"><a href="http://cz.iq-test.eu/#206553" target="_blank">IQ Test českého národa 2009</a></p>
http://cz.iq-test.eu/#206553
Peugeot 206 1,1i - social edition na ježdění do prace
Peugeot 205 GTI Griffe - teď už není
Opel Vectra B 1,6 16V - fialova bestie idealni na zimu
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

bylo by to dobry!
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: srázek?

Příspěvek od Milhaus »

:fran:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Zamčeno