Koupě 205tky

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Bohouš 205 GTI píše:Následující info nemám z vlastní hlavy -

řídící jednotka v 1.9 GTI Motronic prý skousne zbroušení vačky na 185 stupňů aniž by se do ní muselo zasahovat....... :roll:
Tak kazda vacka,ked sa upravuje tak sa musi nastavit,kto hovori ze nie,tak tomu nerozumie :D
Ide predsa o zmenu casovania,otvarania a zatvarania ventilov ci uz vyfukovyc alebo sacich
A bez upravy software je to uprava len 50%
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Jo ještě jsem zapomněl dodat, že se ještě něco muselo dělat s ventilama - snižovat ????

Klasická otázka na závěr - kolik by vyšla ta vačka + ty serepetičky kolem ?? Stačí jen obecná cena, neboť právě s přítelkyní zařizujeme nové bydlení, takže investice do auta mě byly značně oholeny :wink:
Holly

Příspěvek od Holly »

Na kentcams mají několikero vaček, tahleta PT36 je se zdvihátky a vačkovým kolem, šlape mezi 2000-6500 ot/min, zisk je 14 koní. Samozřejmě tam mají i jiné, třeba sportovní a závodní, tam ale rovnou píšou, že je potřeba závodní ECU a dvojité pružiny na ventily, jiné ventily atd. Na té stránce jsou i podrobné údeje o těch vačkách, jako kolik otvírají ventily, časování, max. otevření, a jiné.

BTW, kdybych se moc nehlásil a nezapojoval, tak je to jenom tím, že mám teď strašně moc práce a málo času. Budu se ale snažit tyhle naše pěkný stránky alespoň sledovat. :wink:
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Bohouš 205 GTI píše:Jo ještě jsem zapomněl dodat, že se ještě něco muselo dělat s ventilama - snižovat ????

Klasická otázka na závěr - kolik by vyšla ta vačka + ty serepetičky kolem ?? Stačí jen obecná cena, neboť právě s přítelkyní zařizujeme nové bydlení, takže investice do auta mě byly značně oholeny :wink:
Ked sa dava takato vacka,tak sa s ventilami nerobi nic,ziadne znizovanie,takuto upravu tu bude mat .... takze ked sa spravi,tak sa auto odbrzdi a da sa sem vypis s brzdy.
Cenu si uz nepamatam,mam hu niekde v notese poznamenanu ale cca cez 10CZk,ale pozor opakujem sa,pokial nie je nastavena vacka+soft tak vykon nie je urcite +14PS ako pisu anglani
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

děkuji za info........ :idea:
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

O ty Strangersovi 205ce sem taky přemejšlel,opravdu je moc hezká,až na ty tuningový věci z benzínky :D !Ale to se dá oddělat.Taky bych tam dal origo zrdcátka a zadní světla z novýho mode¨lu a bude to super kára,oprava teda takly nebude zadarmo,přez 20ku se to přehoupne jako prd :cry:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Crack píše:O ty Strangersovi 205ce sem taky přemejšlel,opravdu je moc hezká,až na ty tuningový věci z benzínky :D !Ale to se dá oddělat.Taky bych tam dal origo zrdcátka a zadní světla z novýho mode¨lu a bude to super kára,oprava teda takly nebude zadarmo,přez 20ku se to přehoupne jako prd :cry:
Akorát pár korun za lak,ostatní věci mám doma.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Jepík píše:
Crack píše:O ty Strangersovi 205ce sem taky přemejšlel,opravdu je moc hezká,až na ty tuningový věci z benzínky :D !Ale to se dá oddělat.Taky bych tam dal origo zrdcátka a zadní světla z novýho mode¨lu a bude to super kára,oprava teda takly nebude zadarmo,přez 20ku se to přehoupne jako prd :cry:
Akorát pár korun za lak,ostatní věci mám doma.
když myslíš že pár korun...a starý věci bych na to nedával(chladič,světla) a co spasovaní atd to si budeš dělat sám?
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Proč bych tam nedal starší chladič když je plně funkční,na novej zatím nemám,Se spasováním nemám problém,moc se tam toho nehnulo a těch pár ran paličkou snad zvládnu :D
Jedině Peugeot 205
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Tak co noveho,uz je kupena 205 ka
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Ještě ne ale možná zítra pro ní pojedu.
Jedině Peugeot 205
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Jepík píše:Ještě ne ale možná zítra pro ní pojedu.
Tak daj potom foto,a o upravy na motore sa uz postarame :D
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Tak koupě se zatím odkládá,zdůvodu nějakého otipování vozidla.Prej mu to policajti musej zkontrolovat jestli souhlasí auto s papírama.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Dusan píše:
Jepík píše:Ještě ne ale možná zítra pro ní pojedu.
Tak daj potom foto,a o upravy na motore sa uz postarame :D
A kde na ty ůpravy vemu,jsem rád že jsem na nej schrastil prachy,další budou za přepis,poviný ručení, technickou,nějaká ta oprava-a to už teď nemám ani floka,nevíš o nějakým sponzorovy? :D
Jedině Peugeot 205
Dusan

Příspěvek od Dusan »

O sponzory viem :D ak budes chodit na zrazy a budes nosit reklamu XX Tuning,tak sa vieme dohodnut :D
Odpovědět