Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Motor, spojka, převodovka - identifikace, opravy, seřízení, výměna
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Příspěvek od WoMec »

ted kdyz to tak pročítam ... sice starej topic ... ale prece mi to nedá ... nech si zkontrolovat rozvody ... ;) .. je mozny ze ti přeskočil rozvodák o zub nebo dva ... ;) .. pokud ano .. okamzite zpravit ...
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
aaischa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 27 lis 2007 18:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Příspěvek od aaischa »

WoMec píše:ted kdyz to tak pročítam ... sice starej topic ... ale prece mi to nedá ... nech si zkontrolovat rozvody ... ;) .. je mozny ze ti přeskočil rozvodák o zub nebo dva ... ;) .. pokud ano .. okamzite zpravit ...
taky kolega nerek jestli to neni jen zastudena a nema k.o. termostat, prostě ten sytič, co meni predsvstrik ale neznam proto spravny pojmenovani..
bejvávala 205ka
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Příspěvek od WoMec »

aaischa píše:
WoMec píše:ted kdyz to tak pročítam ... sice starej topic ... ale prece mi to nedá ... nech si zkontrolovat rozvody ... ;) .. je mozny ze ti přeskočil rozvodák o zub nebo dva ... ;) .. pokud ano .. okamzite zpravit ...
taky kolega nerek jestli to neni jen zastudena a nema k.o. termostat, prostě ten sytič, co meni predsvstrik ale neznam proto spravny pojmenovani..
pokud vim tak diesel nic takového nemá :myslim:
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
aaischa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 27 lis 2007 18:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Příspěvek od aaischa »

WoMec píše:
aaischa píše:
WoMec píše:ted kdyz to tak pročítam ... sice starej topic ... ale prece mi to nedá ... nech si zkontrolovat rozvody ... ;) .. je mozny ze ti přeskočil rozvodák o zub nebo dva ... ;) .. pokud ano .. okamzite zpravit ...
taky kolega nerek jestli to neni jen zastudena a nema k.o. termostat, prostě ten sytič, co meni predsvstrik ale neznam proto spravny pojmenovani..
pokud vim tak diesel nic takového nemá :myslim:

jak nemá , to víš že má... sytič kerej funguje, tak že za studena mění předvstřík aby nešel zastudena tak "tvrdě"
bejvávala 205ka
Uživatelský avatar
aaischa
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 27 lis 2007 18:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Příspěvek od aaischa »

ss
Přílohy
ss
ss
sytic.jpg (68.58 KiB) Zobrazeno 4031 x
bejvávala 205ka
zarikavackoni
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 06 bře 2008 13:58

Re: Zvuk dieslaka jako traktor nebo vetrask , co stim

Příspěvek od zarikavackoni »

To s tim tlumicem je fakt , delal jsem nedavno generalku celeho vyfukoveho systemu , trochu rezi na trubkach a jend adirka , ale tlumic byl na maderu strasny , tak jsem ho nasadil do trubky od komina obvaril a je to zmena kterou jsem uvital pri rozjezdu prede jako kotatko a zadnej zvuk traktora nebo jako kdyz to je ududseny. este se chci kouknout na ventyly ale nevim co s tim je tam vackova hridel a nevim jak se to serizuje , prej pomoci nejakejch podlozek? nevite jestli se kvuli tomu musi vyndat vacka?
Odpovědět