Koupě 205tky

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Jepík píše:Proč bych tam nedal starší chladič když je plně funkční,na novej zatím nemám,Se spasováním nemám problém,moc se tam toho nehnulo a těch pár ran paličkou snad zvládnu :D
Plně funkční :lol: ale jak dlouho,nevíš že když se s těmahle věcma šachuje,tak se to se*e a se*e a nejlíp v tu nejnevhodnější dobu.Pár ran paličkou zváldne každej,ale ne jako šikovnej klempíř,stříkat sprejem taky umíš že?chudák auto....
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Dusan píše:O sponzory viem :D ak budes chodit na zrazy a budes nosit reklamu XX Tuning,tak sa vieme dohodnut :D
Dusan jo?? tak ja bych vedel o jednom aute co kdyby melo sponzora tak by se dalo upravit a navic bych klidne vozil reklamu pres cely auto....
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Marda106 píše:
Dusan píše:O sponzory viem :D ak budes chodit na zrazy a budes nosit reklamu XX Tuning,tak sa vieme dohodnut :D
Dusan jo?? tak ja bych vedel o jednom aute co kdyby melo sponzora tak by se dalo upravit a navic bych klidne vozil reklamu pres cely auto....
Ak bude nosit reklamu,tak tak isto ako u Jepika,dohodneme sa,a je to GTi cko
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Dusan píše:
Marda106 píše:
Dusan píše:O sponzory viem :D ak budes chodit na zrazy a budes nosit reklamu XX Tuning,tak sa vieme dohodnut :D
Dusan jo?? tak ja bych vedel o jednom aute co kdyby melo sponzora tak by se dalo upravit a navic bych klidne vozil reklamu pres cely auto....
Ak bude nosit reklamu,tak tak isto ako u Jepika,dohodneme sa,a je to GTi cko
Toz to by se videl kdyz se podari zbavit se 106tky tak by to mohlo byt i GTI... No a reklamu si klidne necham vytetovat i na zadek kdyz budu mit sponzora na tuning :D
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Crack píše:
Jepík píše:Proč bych tam nedal starší chladič když je plně funkční,na novej zatím nemám,Se spasováním nemám problém,moc se tam toho nehnulo a těch pár ran paličkou snad zvládnu :D
Plně funkční :lol: ale jak dlouho,nevíš že když se s těmahle věcma šachuje,tak se to se*e a se*e a nejlíp v tu nejnevhodnější dobu.Pár ran paličkou zváldne každej,ale ne jako šikovnej klempíř,stříkat sprejem taky umíš že?chudák auto....
Už jsem něco vyklepal,kytovat taky umím-to bych se ve firmě neuživil a stříkne mí to kámoš lakýra.Když chceš dělat tuning musíš bejt šikovnej ,jinak se nedoplatíš.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Jepík píše:
Crack píše:
Jepík píše:Proč bych tam nedal starší chladič když je plně funkční,na novej zatím nemám,Se spasováním nemám problém,moc se tam toho nehnulo a těch pár ran paličkou snad zvládnu :D
Plně funkční :lol: ale jak dlouho,nevíš že když se s těmahle věcma šachuje,tak se to se*e a se*e a nejlíp v tu nejnevhodnější dobu.Pár ran paličkou zváldne každej,ale ne jako šikovnej klempíř,stříkat sprejem taky umíš že?chudák auto....
Už jsem něco vyklepal,kytovat taky umím-to bych se ve firmě neuživil a stříkne mí to kámoš lakýra.Když chceš dělat tuning musíš bejt šikovnej ,jinak se nedoplatíš.
Ale tuning a bastění auta je něco jinýho :lol: i když si to dost tunerů spojuje dohromady,bohužel :roll: !ale radši než bastílku s toho udělej normální GTi a bude to nejlepší.A když na to nemáš,tak se na to vykašli a chod pěšky :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Bohouš 205 GTI
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 243
Registrován: 11 led 2006 13:20
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohouš 205 GTI »

Dusan píše:O sponzory viem :D ak budes chodit na zrazy a budes nosit reklamu XX Tuning,tak sa vieme dohodnut :D
Šlo by tohle téma trošku rozvinout ??? Jak často se musí poté s autem na srazy a o jaké sponzorované úpravy se jedná ??? Např. mě by se líbilo jen a pouze oživení motoru.......
Pěkně udělaná reklama na autě na XXX tuningovou firmu nevadí, ale nevím jestli by se nějaká firma hrnula do staré 205.... :?: :?:
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Crack píše:
Jepík píše:
Crack píše:Plně funkční :lol: ale jak dlouho,nevíš že když se s těmahle věcma šachuje,tak se to se*e a se*e a nejlíp v tu nejnevhodnější dobu.Pár ran paličkou zváldne každej,ale ne jako šikovnej klempíř,stříkat sprejem taky umíš že?chudák auto....
Už jsem něco vyklepal,kytovat taky umím-to bych se ve firmě neuživil a stříkne mí to kámoš lakýra.Když chceš dělat tuning musíš bejt šikovnej ,jinak se nedoplatíš.
Ale tuning a bastění auta je něco jinýho :lol: i když si to dost tunerů spojuje dohromady,bohužel :roll: !ale radši než bastílku s toho udělej normální GTi a bude to nejlepší.A když na to nemáš,tak se na to vykašli a chod pěšky :wink:
Ty si myslíš že amatér nemůže odvést kvalitní praci když tomu rozumí?Vyzkoušel jsem dost takzvanejch odborníků-lakýrů a potom jsem si to musel stejně předělat podle svého.Bastlit nic nechci, sériovku taky nechci a pokud se to někomu nelíbí to je jeho věc.Proč bych nekomu platil za to co si v pohodě udělám sám,to bych byl padlej na hlavu.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Jepík píše:
Crack píše:
Jepík píše: Už jsem něco vyklepal,kytovat taky umím-to bych se ve firmě neuživil a stříkne mí to kámoš lakýra.Když chceš dělat tuning musíš bejt šikovnej ,jinak se nedoplatíš.
Ale tuning a bastění auta je něco jinýho :lol: i když si to dost tunerů spojuje dohromady,bohužel :roll: !ale radši než bastílku s toho udělej normální GTi a bude to nejlepší.A když na to nemáš,tak se na to vykašli a chod pěšky :wink:
Ty si myslíš že amatér nemůže odvést kvalitní praci když tomu rozumí?Vyzkoušel jsem dost takzvanejch odborníků-lakýrů a potom jsem si to musel stejně předělat podle svého.Bastlit nic nechci, sériovku taky nechci a pokud se to někomu nelíbí to je jeho věc.Proč bych nekomu platil za to co si v pohodě udělám sám,to bych byl padlej na hlavu.
Pochybuju že bude amatér tak šikovnej a bude mít všechno potřebný náčiní,neprašnou garáž atd atd.Jo jo ty odborníci byli ty co to nabízeli nejlevnějc,že?No jo no,hol když to chceš mít tjůnynk tak musíš PLATIT!je mě to jedno,dělej jak umíš,ale pak se nediv až zas bude mít někdo náký narážky...já osobně sem za to aby jezdili pořádný 205ky a ne bastly!Aby to brzo nedopadlo s 205kama jako se ¨120cítkama,že je každej odsuzuje :evil:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Dnes jsem koukal jako blázen.Od tý doby co jsem auto přívezl byly na něm kapičky vody.Stále jsem čekal kdy uschnou-přičítal jsem to velké zymě,tak jsem si řekl že je utřu.Utírám a najednou zjistím že to nějak nejde a ona to není voda ale sůl.A teď přemyšlím jestli ta sůl neuškodí laku.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

A jak to s tím tvým autíčkem vypadá???Jak jsi s ním pokročil 8) TOM
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Tak Pegy už jezdí,teď už stačí jen sehnat světla,kapotu už mám-přivezl jsem si ji z Belgie,vše doladit a příjde na řadu lak.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Jepík píše:Tak Pegy už jezdí,teď už stačí jen sehnat světla,kapotu už mám-přivezl jsem si ji z Belgie,vše doladit a příjde na řadu lak.
a jak pak jezdí :) :?: pro ty světla si teda nepřijedeš?teda světlo...
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jen jsem s ním vyjel z garáže,protože jsem potřeboval vyjed z druhým autem.Chtěl jsem se stavit ve čtvrek ale to bylo ve dvě v noci a to bys asi neměl radost kdybych Tě vzbudil.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Anonymous píše:Jen jsem s ním vyjel z garáže,protože jsem potřeboval vyjed z druhým autem.Chtěl jsem se stavit ve čtvrek ale to bylo ve dvě v noci a to bys asi neměl radost kdybych Tě vzbudil.
ve dvě opravdu ne :))
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Odpovědět