rozlouceni

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

rozlouceni

Příspěvek od HoRSiK »

Tak panove a nektere damy je to tu s Vami vsemi super, ale ted se musim na 2 mesice odloucit :cry: jedu na brigadu do zahranici vydelavat korunky na myho mazlika :gti: takzee vam tu nakou dobu nenapisu kdybych zmizel a nehlasil se tak po me vyhlaste patrani :Rally: auto v tomto pripade muze propadnout klubu nez aby ho rodina prodala do nespravnych rukou :m: :205:
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od hugo boss »

HoRSiK píše:Tak panove a nektere damy je to tu s Vami vsemi super, ale ted se musim na 2 mesice odloucit :cry: jedu na brigadu do zahranici vydelavat korunky na myho mazlika :gti: takzee vam tu nakou dobu nenapisu kdybych zmizel a nehlasil se tak po me vyhlaste patrani :Rally: auto v tomto pripade muze propadnout klubu nez aby ho rodina prodala do nespravnych rukou :m: :205:
tak to přepiš na mě, já se o to postarám :fran:

tak se měj fajnově ;-)
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od HoRSiK »

toz to ja se nebojim ze byste se nepostarali :up: :vul: btw hugo co to vidi oci me za zmeny v podpisu GTi 1.6 a 1.9 to je to gentry? nebo neco jine? :?: :vul:
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od Hanz »

davej tam na sebe pozor chlape! a jestli tam nekde umres tak se ani nevracej :bas: :fran:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Hasis
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4834
Registrován: 03 zář 2007 18:50
Bydliště: Sedlnice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od Hasis »

tak hodne stesti, ale pred odjezdem nahod fotky auta. moc jich tu nemas :)
VTS powa
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od HoRSiK »

Hanz píše:davej tam na sebe pozor chlape! a jestli tam nekde umres tak se ani nevracej :bas: :fran:

neboj budu davat sakra pozor :up:

to nee to bych neprezil uz ted nevim jak to spolknu kdyz budu muset bejt 2 mesice bez :gti: bych to nazval nocni murou :cry:
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od HoRSiK »

Hasis píše:tak hodne stesti, ale pred odjezdem nahod fotky auta. moc jich tu nemas :)

Haso fotky auta zatim jich moc neeeniii ani se na aute nestihlo nic udelat vypada stale stejne jak na fotce co mam ve clenech melo se zacit tedka tenhle tyden ale jelikoz jedu do pryc tak nic odklada se to :( kazdopadne az dojedu tak to roztocime :) probehne vymena chladice rozvody asi pretesnim radeji hlavu pak takove ty veci jako svicky palec a krytku rozdelovace atd atd... jo a na technicke mi pred 3 mesicama rikal ze mam nacnuty rameno ve predu tak se kouknem aj na to mno... a exterier auta zatim mam jen koupenej ksiltik (bo jak tomu tady sici rikate) + vymena prahu a bud vymena nebo vyklepani levyho zadniho blatniku pac je trosku tuklej... thats all mama..sry sem se nak rozkecal :m: to vite se na to moc tesim az se to bude secko delat :fran:
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Re: rozlouceni

Příspěvek od vincent »

to jo mej se tam hodobozove a davej na sebe bacha
PEUGEOT 1,6 GTI MALA FRANCOUZKA PILA-minulost
Obrázek
Uživatelský avatar
HoRSiK
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 994
Registrován: 20 bře 2008 09:58
Rok narození: 1988
Skutečné jméno: Jakub
Bydliště: Brno, Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od HoRSiK »

vincent píše:to jo mej se tam hodobozove a davej na sebe bacha

budu budu budu uz kvuli vam vsem tady a auticku (pritulka bude se mnou tak tu nejmenuji :m: )
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od Červený Tom »

Tak pánové a dámy,slečny,milá dítka školou povinná ,ale vážení členové tohoto clubu. Přišla doba abych se i já na nějaký čas tak cca 6 měsíců rozloučil s vámi,touto krajinou a vlastí mou rodnou a podíval se jako hloupý Honzík v pohádce do světa. Tedy abych více upřesnil to místo mého putování.Je to do země jménem Kosovo kde si budu hrát na zahránce chudých a bezbranných a utlačovatele zlých a bohatých :fran: :fran: Možná se mě tam poštěstí se dostat i na chvilku na net a sem na club i když není to vubec jisté zda a na jak dlouho a či se tak podaří tak se loučím s vámi všemi. Odlétám v pátek 18.7. v 11hod.z letiště ve Kbelích v Praze:givup: :givup: Mějte se tu krásně všichni a někdy si na mě vzpomeňte. A snad za 6měsíců naschledanou třeba na nějakém tom srazu;-) ;-) :Merci: :Merci:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Tkelisovka
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 162
Registrován: 08 bře 2008 19:03
Rok narození: 1979
Skutečné jméno: Tomas
Bydliště: Mukařov, Nové Strašecí

Re: rozlouceni

Příspěvek od Tkelisovka »

Tomas cerveny píše:Tak pánové a dámy,slečny,milá dítka školou povinná ,ale vážení členové tohoto clubu. Přišla doba abych se i já na nějaký čas tak cca 6 měsíců rozloučil s vámi,touto krajinou a vlastí mou rodnou a podíval se jako hloupý Honzík v pohádce do světa. Tedy abych více upřesnil to místo mého putování.Je to do země jménem Kosovo kde si budu hrát na zahránce chudých a bezbranných a utlačovatele zlých a bohatých :fran: :fran: Možná se mě tam poštěstí se dostat i na chvilku na net a sem na club i když není to vubec jisté zda a na jak dlouho a či se tak podaří tak se loučím s vámi všemi. Odlétám v pátek 18.7. v 11hod.z letiště ve Kbelích v Praze:givup: :givup: Mějte se tu krásně všichni a někdy si na mě vzpomeňte. A snad za 6měsíců naschledanou třeba na nějakém tom srazu;-) ;-) :Merci: :Merci:
Tak Tome tak ať Ti to rychle uteče a vrátíš se celý
205 1,1 5dv. na ND
205 1,1 3dv.
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od Červený Tom »

Tkelisovka píše:
Tak Tome tak ať Ti to rychle uteče a vrátíš se celý
Díky moc. :Merci:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: rozlouceni

Příspěvek od WoMec »

Tome, hlavně ať se vrátíš vpohodě a ať tam nepotkají žádné nepříjemnosti ... pokud budeš mít možnost a prostředky tak třeba pošli mail s nejakýma fotečkama :) Přeju přijemnou cestu, pohodový pobyt (v rámci možností) a šťastný návrat. Budeme tu na tebe myslet a až se vrátiš tak to nejak oslavíme :car: :205: ;-)
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: rozlouceni

Příspěvek od Hanz »

toho Honzika si vyprosuju :D, davej tam na sebe pozor a vrat se nam celej! kdybys treba nahodou chtel vyjet driv a stavil se v Jihu, tak si na tebe klidne vezmu i volno ;-)
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: rozlouceni

Příspěvek od WoMec »

Hanz píše:toho Honzika si vyprosuju :D
neboj je nás tu víc :D

:vul: :vul: :vul:
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Odpovědět