LAkování blatníku

Pro ty, co upravují karoserii, interiér a hlavně po vzhledové stránce svůj vůz
Odpovědět
seba
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 29 čer 2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LAkování blatníku

Příspěvek od seba »

Čau měnil sem blatník a je v základní černý.Já mam takovou šedočernou.Myslíte že to chytnou aby to nebylo poznat?A kolik to tak stojí nalakovat blatník případně vytmelit promáčklinu s kterou mi to uz prislo z http://www.e-cat.cz
Peugeot 205 Look 1,9D 1991
Rover 620Ti Vitesse 1997
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Milhaus »

obvyklá cena za lakovaný díl je 2.000,- i s vykytováním případných nerovností. Barvu trefí ale pokud máš ještě starej lak tak to půjde víceméně poznat...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Hanz »

jak kde a podle barvy, prace + jestli budes chtit dat jeste ochrany lak ale je to cca 2000-2500 za kus jak psal renm
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
seba
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 29 čer 2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od seba »

Jo díky mám starej lak a chci to prodat tak chci aby to nebylo na 1 pohled poznat že to je měněný..tak nevim jestli dat 2000kč nebo to prodat levnějc.A starej lak to se nějak dá rozleštit ne?Aby se to lejskalo jak novy :smich: :smich: :smich: :smich:
Peugeot 205 Look 1,9D 1991
Rover 620Ti Vitesse 1997
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Hanz »

jasny kup si tempo a poradne to rozlesti, je to takova tuba jak na zubni pastu a mas na tom navod. to zvladnes
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
seba
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 29 čer 2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od seba »

Hanz píše:jasny kup si tempo a poradne to rozlesti, je to takova tuba jak na zubni pastu a mas na tom navod. to zvladnes
Joo tak dik koupim to ja myslel jestli neni nakej nastavec na vrtacku..Nebo se to dela rucne jo?Sorry za ty blby otazky ja do tet delal motorky a to je moje 1 auto:-D
Peugeot 205 Look 1,9D 1991
Rover 620Ti Vitesse 1997
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Hanz »

jasny, myslim, ze ted to ma modrou barvu, jak uz sem psal neco jak tuba od pasty na zuby. Jmenuje se to tempo, ocistis si auto, nejlip kdyz ho umyjes, nechas vyschnout, vezmes si hadrik mrsknes na to tu pastu a krouzivyma pohyba rozlestujes. ale pozor pusobi to asi tak jako smirgl, jsou v tom maly krystalky, tak at neprolestis celou barvu, ale zatim neznam nikoho komu by se to podarilo. a natrenuj si ruce protoze z toho boli jako to prase :D
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Milhaus »

je to černá krabička s obrázkem porshe 911 tuším a vevnitř je tuba. Auto umyješ, zajedeš do stínu, naneseš tempo na část karoserie, necháš zaschnout - udělá ti bílej povlak - až je bílej povlak tak to rozleštíš :up:
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Hanz »

jo to sem zapomnel dodat...dekuji za doplneni :up:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
seba
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 29 čer 2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od seba »

Dik moc uz nemam zadny dalsi otazky :zin: :smich: :smich: :smich: napisu jak se to povedlo.
Peugeot 205 Look 1,9D 1991
Rover 620Ti Vitesse 1997
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Gordy »

seba píše:Čau měnil sem blatník a je v základní černý.Já mam takovou šedočernou.Myslíte že to chytnou aby to nebylo poznat?A kolik to tak stojí nalakovat blatník případně vytmelit promáčklinu s kterou mi to uz prislo z [url]http://www.e-cat.cz
Hele pozor na to co tu říkáš!!
To že to poškodil přepravce za to my nemůžeme!!!!!
Neměl jsi to přebírat!!!!
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
seba
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 29 čer 2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od seba »

Gordy píše: Hele pozor na to co tu říkáš!!
To že to poškodil přepravce za to my nemůžeme!!!!!
Neměl jsi to přebírat!!!!
Nejsem žadnej hele a ten blatník mi přišl prošláplej přebírala to moje babička který to dali než sem stih přijet(ani predem nezavolali)Tak to s jakejma prepravcema mate smlouvu je vas problem a mate si to zaridit platba byla pri prevzeti zbozi takze to nebyly my prepravci ae vasi a tim padem si stezuju na vas.Jestli to byly přepravci nebo to odešlo od vás já nemůžu nikdy zjistit.Za dopravu sem platil vám tak si i vám stěžuju.Jako blatník promačklej a poškrabanaej to promáčknutí bych chapal ale že by to poškrábali přes folii když ybla neporušená?
Peugeot 205 Look 1,9D 1991
Rover 620Ti Vitesse 1997
seba
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 70
Registrován: 29 čer 2008 21:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od seba »

Jinak pastu sem koupil a vazne to lesti jedna basen:-DA zante duvod proc se to nema delat na slunci?Jako me to dvere nalestilo hezky a pak sem zkousel kapotu a nak to neslo asi sem to nechal malo zaschnout kdyz sem to chtel rpzlestit tak se to jakoby nedřelo ale setřelo se to....Nebo naopak sem to nechal zaschnout moc...nevim nevim jo a stoji to jen 75kč :-D
Peugeot 205 Look 1,9D 1991
Rover 620Ti Vitesse 1997
Uživatelský avatar
Milhaus
Club admin
Club admin
Příspěvky: 10058
Registrován: 19 bře 2007 09:55
Rok narození: 1984
Skutečné jméno: Milan
Bydliště: Býškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: LAkování blatníku

Příspěvek od Milhaus »

na slunku se to nemá dělat jelikož to rychle schne... To že ti to na kapotě dělá špatně je úplně normální - vodorovné plochy na které praží nejvíc slunko jsou moc vyprahlé, většinou musím ještě přejet nějakým tvrdým voskem, a nebo to ještě jednou přejet tempem...
________
Peugeot 205 | GT | | v rytmu 90. let |
Fabia 1,9 | SDI |
Odpovědět