Kúpa 205ky

Takový pokec na „úrovni" týkající se 205tek
Odpovědět
maros173

Kúpa 205ky

Příspěvek od maros173 »

Zdravim, som mlady chalan (19) a ked vidim ako krasne pisete o svojich milacikoch, tak tiez som sa preorientoval na 205ky :)..ale potrebujem pomoc pri kupe..neviem aky rok vyroby si mam kupit, od kedy sa vyrabaju s pozinkovanym plechom, chcel by som tak 1,4 alebo 1,5 (ked 1,5 vobec existuje) kvoli poistke by bolo naj 1,4. treba mi najst nejake schopne auto a postupne do neho budem vrazat (spojler, elektrony at..) zaklad je auto..tak kto mi poradi ako ho kupit, co je drahe..co je lacne..atd..;) dakujem
maros173

Příspěvek od maros173 »

a neodpisu a neodpisu a mozem ja cakat a cakat :(
Uživatelský avatar
Marda106
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1097
Registrován: 10 led 2006 00:43
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Marek
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marda106 »

Jsou to ale lumpove vid?..... No pokud se nepletu tak 205 se delala 1,4 a 1,5 nebyla byla 1,4 a pak 1,6 ted nedavno jsem mel moznost sehnat za dobrej peniz 1,4 Cabrio Rolland Garosh nebo jak se to jmenovalo jinak staci hledat po bazarech moc ti neporadim ceho se vyvarovat ale asi jako u kazde 205 bych rekl zadni naprava by nemala byt do A a pri vice lidech by to nemelo skrtat pac to by mohla byt v haju a cekala by te repase a pak takovy ty vseobecny veci aby to nehnilo olej at netece atd... pozink nevim jiste ale tusim od 88 vic ti reknou odbornici na 205tky... Doufam ze jsem ti aspon nejak pomohl... chce to projet inzeraty a vybrat par co se ti liby a pak zavolat a projet se v tom uvidis sam jaky z toho budes mit pocit hlavne se nenech natahnout...
maros173

Příspěvek od maros173 »

dikes, o tom pozinkovanom si nieco este pozistujem, snad bude ta 1,4 uz mam par pred mojim domom vyhliadnutych :)
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

maros173 píše:dikes, o tom pozinkovanom si nieco este pozistujem, snad bude ta 1,4 uz mam par pred mojim domom vyhliadnutych :)
pozink byl od 88,ale kup něco od roku 91 ty byli nejhezčí a už takový nejvychytanější :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
maros173

Příspěvek od maros173 »

hm ta tvoja sa mi paci neviem ci si na nej nezgustnem :))...nasiel som nieco na thc..stresne okno..ale radsej este pohladam nejakeho starceka co chce predat za par korun :) :) som naivny vsak :P
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

:wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

no pokud se nepletu tak z benzinu byla 1,2 a 1,4 o 1,5 sem neslysel a z ropaku se vyrabela 1,8 (ty uz jsou skoro vsechny oddelany) anebo 1,9, ktery se blbe shani no a pak uz rovnou 1,6 a 1,9 Gti coz jsou pojizdne rakve (: jinak nekde tady na webu mas presny navod jak nakoupit a nenechat se natahnou
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Červený Tom »

Hanz píše:no pokud se nepletu tak z benzinu byla 1,2 a 1,4 o 1,5 sem neslysel a z ropaku se vyrabela 1,8 (ty uz jsou skoro vsechny oddelany) anebo 1,9, ktery se blbe shani no a pak uz rovnou 1,6 a 1,9 Gti coz jsou pojizdne rakve (: jinak nekde tady na webu mas presny navod jak nakoupit a nenechat se natahnou
Já ti dám ,že jsou všechny 1.8D oddělaný jen se pořádně koukni do kolonky členové :wink: :wink: Ty nějakých 200tisíc najetých kilometrů nerozhází jako ty vaše travní benzínové sekačky :lol: :lol: Ty jsou stavěné na výdrž a ne jako ty vaše nádherné zapalovače na efekt,pro radost a na okrasu :lol: :lol: Víš :wink: :wink: Ps.To víš my zahulíme a uvidíme. Ať žijou saze :wink: :wink:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tomas cerveny píše:
Já ti dám ,že jsou všechny 1.8D oddělaný jen se pořádně koukni do kolonky členové :wink: :wink: Ty nějakých 200tisíc najetých kilometrů nerozhází jako ty vaše travní benzínové sekačky :lol: :lol: Ty jsou stavěné na výdrž a ne jako ty vaše nádherné zapalovače na efekt,pro radost a na okrasu :lol: :lol: Víš :wink: :wink: Ps.To víš my zahulíme a uvidíme. Ať žijou saze :wink: :wink: [/quote]
Ještě si zapoměl říct že ty benzínový sekačky sou narozdíl od traktorů stavěný na výkon
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
losjarynos
ostuda
ostuda
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2012 13:58
tel.:: 604665857
Bydliště: pustějov/studénka okr.NJ

Re: Kúpa 205ky

Příspěvek od losjarynos »

kup si 1.9 gti a pal to do motoru a do brzd
Uživatelský avatar
JANE
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 54
Registrován: 08 bře 2012 21:06
Bydliště: Ostrava - Heřmanice

Re: Kúpa 205ky

Příspěvek od JANE »

;-)
No, mám 1,8D a taky ještě jezdím...
Největší počáteční výdaje na brzdy, pak zimní kola a tak dál..

STARÉ AUTO je fakt trochu taková POKLADNIČKA, hm.
Ale PEUGEOT je supr!
JEŠTĚ POŘÁD jezdííííííííím!
Uživatelský avatar
vinorak
odborník
odborník
Příspěvky: 11375
Registrován: 10 kvě 2007 13:02
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Praha

Re: Kúpa 205ky

Příspěvek od vinorak »

proč někdo proboha obnovuje 6 let starý téma :roul: a ještě k tomu se nedovíme nic novýho :roll: tohle forum neni o honění přízpěvků, tak prosím piště jenom tam kde něčím přispějete. Na pokec tu je taky sekce..... díky za pochopení
Peugeot 205 1.9 Gti Griffe Obrázek

Citroen c2 1.4 hdi
Odpovědět