Co byste udelali za todle....????

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Co byste udelali za todle....????

Příspěvek od Hanz »

Takze zacalo to pred 2 mesicema. Koupil jsem si 205 1,9 Gti. 1. vec byla, ze jsem ji preplatil, ale to se stava a o tolik to zas nebylo takze to jeste neni tak zly. Jezdil jsem s ni tyden. Pak jsem ji pucil bratrovi....po 1. co v ni jel tak prdlo plynovy lanko. Rikal jsem si budiz to se proste stava unava materialu ani jsem na nej nerval a bez kecu to vymenil. Po 2. kdyz jsem to bratrovi pucil tak se vykloktala takova ta tyc mezi saltr pakou a motorem...vzhledem k tomu jakym stylem ridi bracha (je strasne zbrklej, nedava pozor, jezdi jak prase a to ne jako ze jezdi rychle, ale jezdi nebezpecne...no proste takovej bohem, ktery je sam sebou) tak sem si rikal ...dobreee todle se muze stat opomenu to jakym zpusobem radi a to ze si musi na kazdy rozjezd zahrabat a hned tam hodit 2, kde byla spatna prevodovka. To sem uz na nej byl troschu nastvanej, serval sem ho ze na co hrabne to zku*vi, ale pozdeji sem se mu za to omluvil a dal to neresil. No a kdyz jsem mu ji pucil po 3., tak zadrel motor? jel 16 km bez oleje, kdyz mu svitila cela palubovka cervene...Reknete mi co muzete takovymu cloveku udelat? A dovrsil to tim, ze sem se to nakonec nedozvedel od nej, ale od jeho holky, ktery mi rekla: No ale jestli chces nekam jet, tak nepojedes protoze mas zadrenej motor. ....No chytl me hystericky smich a musel sem se jit vyboxovat, protoze jsem mel strasnou chut zabijet. Samozrejme protoze bratr je student(coz ja taky, ale ja si od svych 12 let vydelavam), tak mi to nema jak splatit, protoze samozrejme musi vsechny penize provalit za cigara, chlast, travu atd atd. Takze me nezbylo nic nez jet 180km az za hugem bosem pro novy motor, za coz mu dekuju a ted se s tim jak d***l seru protoze mam dementniho bratra, kterej na co sahne tak zkurvi.
Omlouvam se za sprosty slova, co jsem v tomto topicu pouzil, ale myslim, ze vy bzste to udelali uplne stejne.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Tak já auto nepučuju nikomu,jen mladý a občas kámošoj když si někde loknu.Jinak auto už bych mu nepůjčil,přikázal mu aby ti to pomohl spravit a samozdřejmě to i zaplatit,třeba časem po splátkách,ale prostě aby si to nějak odčinil,nejvíc by mě naštvalo když by mě to ani neřek
Citroen Saxo VTS 16V 2001
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

GTi se nepujčuje bez dohledu ze sedadla spolujezdce!
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

JEHLIK píše:GTi se nepujčuje bez dohledu ze sedadla spolujezdce!
Přesně tak,já to nepůjčil ani vlastnímu otci :wink: Nakonec teda jo,ale musel jsem sedět vedle něho.Když někomu půjčíš GTI tak tomu většinou každej šlape,protože chce vědět,jak to jede...a v lepším případě ti to vrátí s holýma předníma pneumatikama.
Tak navrhni bratrovi nějakej systém splátek a přístě mu to nepujčuj,když nebudeš sedět vedle něho.
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

nj jasny, ale jak sem uz napsal bratr je vecne bez penez takze to zase vsechno zbyde na me... njn poucil sem se a uz tu chybu neudelam
a nakonec ono vsechno zly je k necemu dobry poucil sem se a motor uz byl spatny...odhoneny ventily oddelana prevodovka atd atd...ale stejne mohl jeste aspon 10 000 jezdit...no zbytecny brecet nad rozbitym motorem...nastesti sem sehnal novy, doufam ze v poradku a do patku uz by mel byt pripraveny na radeni (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Hanz píše:nj jasny, ale jak sem uz napsal bratr je vecne bez penez takze to zase vsechno zbyde na me... njn poucil sem se a uz tu chybu neudelam
a nakonec ono vsechno zly je k necemu dobry poucil sem se a motor uz byl spatny...odhoneny ventily oddelana prevodovka atd atd...ale stejne mohl jeste aspon 10 000 jezdit...no zbytecny brecet nad rozbitym motorem...nastesti sem sehnal novy, doufam ze v poradku a do patku uz by mel byt pripraveny na radeni (:
jen ho pěkně vymazli než ho tam šoupneš :wink: já bych s tím tak nespěchal,udál bych rovnou rozvody,pumpu,přetěsnit ho atd... :roll:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

sak jo pude tam novy remen tesneni ventily olej svicky proste co de vymenit v ramci moznosti, tak vymenim (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Jasný,taky bych to udál tak.Ještě bych ho vyčistil pokud možno co nejvíc a možná bych dal nákej ten držáček do barvy :twisted: na takový bejkoviny mě vždycky užije
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

to budu delat az po zime ... bohuzel potrebuju jezdit i pres zimu jinak bych to hodil do depozitu a pres zimu si s tim vyhral.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Hanz píše:to budu delat az po zime ... bohuzel potrebuju jezdit i pres zimu jinak bych to hodil do depozitu a pres zimu si s tim vyhral.
No jo to je pak na prd,to je přesně můj případ,mít teplou garáž a druhý auto,tak si s tím vyhraju uplně maximálně,sice jen v detailech,protože se mě seriový gti s malejma detailama líbí asi nejvíc :!:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Vytápěnou garáž :oops:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

teplou :D
nj to ja vsechno mam garaz pro 3 auta vytapenou s elektrikou co vic si prat jenze bych potreboval jeste nakej strep na zimu a to si po investici do motoru dovolit nemuzu takze musim jezdit s gti
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Hanz píše:teplou :D
nj to ja vsechno mam garaz pro 3 auta vytapenou s elektrikou co vic si prat jenze bych potreboval jeste nakej strep na zimu a to si po investici do motoru dovolit nemuzu takze musim jezdit s gti
osobně bych koupil nákou 205 1,1 sám o tom přemejšlím že až seženu garáž že koupím nákou takovou na zimu :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

jasny taky bych neco takovyho koupil, jenze ackoliv muj mesicni prijem je docela dobry dejme tomu 15 tak bych potreboval aspon 2x tolik protoze:
5 davam na sporeni na horsi/lepsi casy bydleni atd
2 za benzin protoze jezdim kazdy den do skoly 10km + do prace
5 za zenu, parby s kamaradama, sem tam neco k jidlu, pozves kamarada na 2-3 piva a nakonec to je 10 (: atd atd
a 3 do auta pres zimu na upravu motoru, vzhledu atd
no a to mas 15 v haji ani nevis jak
a kdyz sme u toho tak se du mrknout na nakou tu 1,1 a vymyslet jak na ni usetrit (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Dusan

Příspěvek od Dusan »

Hanz píše:jasny taky bych neco takovyho koupil, jenze ackoliv muj mesicni prijem je docela dobry dejme tomu 15 tak bych potreboval aspon 2x tolik protoze:
5 davam na sporeni na horsi/lepsi casy bydleni atd
2 za benzin protoze jezdim kazdy den do skoly 10km + do prace
5 za zenu, parby s kamaradama, sem tam neco k jidlu, pozves kamarada na 2-3 piva a nakonec to je 10 (: atd atd
a 3 do auta pres zimu na upravu motoru, vzhledu atd
no a to mas 15 v haji ani nevis jak
a kdyz sme u toho tak se du mrknout na nakou tu 1,1 a vymyslet jak na ni usetrit (:
Tak kup na zimu sade,nie,mas to za par supov,a po zime hu mozes podpalit :D :D :D
Odpovědět