Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Vše co se týká "plechařiny", hlavního skeletu, nárazníků a ostatních vnějších plastů a laku
zarikavackoni
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 66
Registrován: 06 bře 2008 13:58

Re: Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Příspěvek od zarikavackoni »

vincent píše:no tak mi sme spolu uz domluveny takte ze dohodnem i na cene.a kamos je dost dobrej klempir takze se bat nemusi,ze to sfusuje :fran:
jo jasne , zatim se ho optej za kolik by to tak udelal , asi podle toho jak budou vypadat,,,, co? a pak privezu prahy, klidne bych taky vypomohl a nejak to zmaknem , ale zeptej se ho na jak dlouho a za kolik priblizne , a prahy mam? dik PAvel
Uživatelský avatar
vincent
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 1602
Registrován: 18 lis 2007 01:03
Bydliště: nekde v......

Re: Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Příspěvek od vincent »

to nevim jak dlouho to bude trvat,ale taky chodi do prace a tam to ma neurcity takze nevim do kolika tam treba bude,ale trvat dlouho to nebude
PEUGEOT 1,6 GTI MALA FRANCOUZKA PILA-minulost
Obrázek
Uživatelský avatar
franus
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1143
Registrován: 11 říj 2006 08:24
Bydliště: Kromeriz, Zlin

Re: Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Příspěvek od franus »

Nevite jak je to s cenama vyvarovani u karosaru? Napiste treba co jste si nechavali delat a kolik to stalo.
Obrázek
Uživatelský avatar
shorty_20
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 232
Registrován: 05 srp 2008 11:07
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Michal
tel.:: 0
Bydliště: Leskovice-Pelhřimovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Příspěvek od shorty_20 »

no dej to na kolibku sundas dve kola na jedny strane a celyho pežota převratis no a muzes pokracovat v dilu odsekas svary(je to pribodovany)bod gumama u dveri.Pekne si je srovnej ty novy a přibouj je ja jseem to delal céočkem spiš tatka mi varil já už to mam davno za sebou oba dva a neboj se toho vubec ale lepsi kdyz se poptas opravdu na tu kolibku z heveru to neudelas musis mit hodne dobrej pristup a ne se u toho ohýbat hodne stesti.
Uživatelský avatar
franus
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1143
Registrován: 11 říj 2006 08:24
Bydliště: Kromeriz, Zlin

Re: Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Příspěvek od franus »

Nevite jak je to s cenama vyvarovani u karosaru? Napiste treba co jste si nechavali delat a kolik to stalo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna práhů , jak nato? pomoc!!!

Příspěvek od Bartik333 »

franus píše:Nevite jak je to s cenama vyvarovani u karosaru? Napiste treba co jste si nechavali delat a kolik to stalo.
500kc pulka celeho prahu u Ducata. Takze pocitam, ze cely prah u puga tak 700kc max. To beru cenu u nas v dilne.
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Odpovědět