Další zmařený život v 205tce

Chtěli byste si jen popovídat? Tak právě tahle sekce je tady pro vás
Uživatelský avatar
Červený Tom
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1032
Registrován: 24 led 2006 22:35
Rok narození: 1980
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Další zmařený život v 205tce

Příspěvek od Červený Tom »

Kamarádův nezvládnutý předjížděcí manévr se stal osudným osmnáctiletému mladíkovi, který ve středu večer zahynul v Peugeotu 205 na dálničním přivaděči u Jihlavy. Stejně starý řidič dalšího peugeotu se ho pokusil předjet, při tom do něj ale narazil. Předjížděné auto dostalo smyk a narazilo do dopravního značení.

23.11. 2006 08:20
JIHLAVA - Podle policejní mluvčí Jaroslavy Slavíkové řidič předjížděného vozu na místě zemřel. Druhý šofér, který předjížděl a narazil do druhého auta, byl zraněn lehce. Po ošetření byl propuštěn z nemocnice. Před jízdou nepožil alkohol. Způsobená škoda je 120 000 korun.

Příčiny nehody upřesní až další vyšetřování. Oba muži byli z Jihlavy a znali se. Není vyloučeno, že na přivaděči zkoušeli své řidičské umění. Doprava v místě nehody byla omezena na zhruba dvě hodiny. :cry: :cry:


Škoda ho.Čest jeho památce.Jen si přeji aby to nebyl nikdo z nás. Ach jo. :cry: :cry: :roll: :roll:
TOM ala "205, un sacré numéro". "Drive Of Your Life"
My car:
Peugeot 205 1.8 XRD (1986) 44kw "Bedřich" - 200tisíc s ním mám najeto a stále,stále věrně slouží
My Work car:
RM 122 GRAD "Drakouš" s BZ
OT 64 SCOT ("Bobík 207,ZRZEK 208,KILLER 205,BOMBER 206") by KFOR
BRDM 2 "Zlobr "
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

http://www.tuning-forum.org/viewtopic.p ... sc&start=0


Budiž mu země lehká.

Lidi chce to přemejšlet hlavou!

Proto když se jedu projet jedu sam ,jak je vic lidí pohromadě smrdí to kurevskym pruserem ,nedej bože když se dva hecujou a něco si dokazujou.

Myslim že to byl kolega a sem tam se tu objevil.

Upřimnou soustrast.


:(
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

http://www.forum205club.ic.cz/forum/vie ... 3&start=15



hugo boss



Založen: 20.9.2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Trutnov, občas Liberec
Zaslal: čt listopad 09, 2006 9:25 pm Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

jay napsal:
jojo...angel eyes na 205ku jsem hledal uz dlouho pred tim nez jsem ji vubec mel... a nasel jsem jich i vic....


http://www.piecesauto-tuning.com/boutiq ... ent=kelkoo

http://www.piecesauto-tuning.com/boutiq ... ent=kelkoo

http://www.power-tuning.fr/fr/eclairage ... 38582.html

me osobne se nejviic libi ty posledni...

a k ty cene...kazda sranda neco stoji a u tuningu to plati ctyrnasobne...a rozhodne si radsi koupim angel eyes nez abych si kupoval ty kulaty hnusy, ktery se u nas daji sehnat...( http://www.autodoplnky.cz/picture/shop/ ... e_0053.jpg ) ktery, verte neverte stoji dvkrat tolik....ano spravne stoji 15000,-


mě osobně se tedy líbějí ty první, s černým chromem, a na to moje bývalý Mičko (ted tvoje) se budou nejvíc hodit, doufám jen že to nesprzníš těma hnusnýma stříbrnýma...
_________________
náhradní díly P205GTi
veškeré úpravy a opravy vozů 205GTi
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

To je smutný :(

R.I.P

Dávám návrh dát si na roh kapoty černej proužek
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

Smutný to je, ale jak jsem si to přečetl, hned mi bylo jasný, o co šlo. 2 maníci ve 205tkách si to prostě dávali a zkoušeli, komu to víc jede a kdo z toho dokáže víc vyštípat
Peugeot 205 - jízda mého života
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tady je presne videt jak se na to lidi divaji .. to co je v novinach, tak je automaticky pravda ackoliv vsichni vime ze novinari si to udelaji pro sebe tak aby to pro ostatni bylo zajimavy. to sou sami slataniny. Byl jsem ten druhy co to prezil. V novinach to bylo napsany uplne naopak. A nezkouseli sme kdo to vic vytahne. Bylo tam proste moc nahod najednou. Vic k tomu psat nebudu protoze at napisu cokoliv tak je jen na vas jak si to preberete. Ale rikam vam na rovinu to co napsali na internetu do novin tak tam je pravda jen to, ze 1 clovek umrel.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Hanz píše:tady je presne videt jak se na to lidi divaji .. to co je v novinach, tak je automaticky pravda ackoliv vsichni vime ze novinari si to udelaji pro sebe tak aby to pro ostatni bylo zajimavy. to sou sami slataniny. Byl jsem ten druhy co to prezil. V novinach to bylo napsany uplne naopak. A nezkouseli sme kdo to vic vytahne. Bylo tam proste moc nahod najednou. Vic k tomu psat nebudu protoze at napisu cokoliv tak je jen na vas jak si to preberete. Ale rikam vam na rovinu to co napsali na internetu do novin tak tam je pravda jen to, ze 1 clovek umrel.
Život je jedna velká náhoda a osud to tak asi chtěl, je škoda že to dopadlo tak jak to dopadlo, ale nadruhou stránku je dobře že to nedopadlo hůř... Dokážu si představit jak Ti asi musí být... Jsi pro mě kámoš a to se nezmnění, patříš mezi nás 205kaře a jsem rád že tu si, škoda jen že Petr tu už není...

...za blbost a chyby se platí, škoda jen že Petr zaplatil takhle krutou daní za to jakou udělal chybu, to že jezdil tak jak mu to jeho řidičské zkušenosti nedovolili...
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

nj je pravda ze si Petr koupil silnejsi auto nez na ktery mel, ale nechci aby me nebo Petra soudili podle novin...nebyli u toho ani novinari ani nikdo jinej jen ja a Petr proto nesnasim kecy ve stylu 2 mlady frajer v silnych autechi se honili. s temadle kecama dete VY kteri si to myslite do hajzlu jiny slova pro to nemam. Ja mel ze svyho auta respekt a nedelal sem s nim zadny picoviny ktery by mohly ohrozit me nebo kohokoliv jinyho. A Petr tam mel moc nahod a priznavam ze i svoji blbost, ale NEBYLO to zadny honeni a zkouseni sily 2 mladych frajeru. Vy ste u toho nebyly, ja jo. Takze az vam umre nejelpsi kamos pred ocima tak zkuste poslouchat takovy reci. Nejdriv si neco zjistete nez zacnete vypoustet hovna!
Ja ani Petr sme si nepotrebovali nic dokazovat. Oba sme vedeli ze Petrova mi16 je silnejsi nez moje 1,9gti. Nehlede na to ze kdyz sme chteli ozkouset svoji silu, tak 5km od mesta mame vyrazeny letiste.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
.:OMAR:.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 16 říj 2006 20:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .:OMAR:. »

Hanz píše:tady je presne videt jak se na to lidi divaji .. to co je v novinach, tak je automaticky pravda ackoliv vsichni vime ze novinari si to udelaji pro sebe tak aby to pro ostatni bylo zajimavy. to sou sami slataniny. Byl jsem ten druhy co to prezil. V novinach to bylo napsany uplne naopak. A nezkouseli sme kdo to vic vytahne. Bylo tam proste moc nahod najednou. Vic k tomu psat nebudu protoze at napisu cokoliv tak je jen na vas jak si to preberete. Ale rikam vam na rovinu to co napsali na internetu do novin tak tam je pravda jen to, ze 1 clovek umrel.
To jak to informacni prostredky zkreslujou znam z vlastnich zkusenosti... humus... Jestli mas chut, byl bych rad kyby jsi napsal jak se to stalo. Zajima me to.
R.I.P
Kunda proti vodě, utáhne tři lodě!
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

no jeli sme po privadeci...ja jel celou dobu prvni a Peta za mnou...zacal jsem predjizdet auto, to sem predjel a zacal jsem zajizdet do pravyho pruhu no a jeste nez sem tam celej zajel tak me Petr zacal predjizdet, jenze to poradne neodhadl a urval mi zrcatko...asi jak se lekl tak strhl rizeni a narval to do me z boku...je klidne mozny ze mu uklouzly kola protoze mel vzorek, ze F1 je proti tomu traktor, mozna se mu propalila zadni guma protoze mu drela o plech nebo se mu mohlo neco seknout v motoru protoze mu cukal fakt nevim pak uz sem se jen tocil a videl litajici kusy plechu
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

no a pak o me v novvinach napsali, ze jsem to do nej narval
1. sracka
pri nezvladnutem predjizdecim manevru
2. sracka
ze me rano pustili s lehkym zranenim
3. sracka
me se nestalo vubec nic ... ironie je ze tam Peta umrel
pri honeni a dokazovani kdo ma silnejsi auto
4. sracka

Byl bych Vam vsem vdecny, kdyby jste si zitra pichli na auto cernou pasku za Petra. Ma zitra...vlastne uz dneska pohreb. Diky vsem.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Hanz píše:no a pak o me v novvinach napsali, ze jsem to do nej narval
1. sracka
pri nezvladnutem predjizdecim manevru
2. sracka
ze me rano pustili s lehkym zranenim
3. sracka
me se nestalo vubec nic ... ironie je ze tam Peta umrel
pri honeni a dokazovani kdo ma silnejsi auto
4. sracka
stejně nechápu a do ted to nemůžu pochopit jak to vyboural že se zabil... kolik jste vůbec jeli?po pravdě...
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ja sem jel 90 protoze to bylo v noci a jeste namoklo takze sem nechtel jet rychle.. a petr ten musel jet asi dost protoze sem ani nezpozoroval ze me predjizdi az jak mi urval to zrcatko a jeho auto zkoncilo dobrych 100m od toho miho
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Hanz píše:ja sem jel 90 protoze to bylo v noci a jeste namoklo takze sem nechtel jet rychle.. a petr ten musel jet asi dost protoze sem ani nezpozoroval ze me predjizdi az jak mi urval to zrcatko a jeho auto zkoncilo dobrych 100m od toho miho
ptám se jen pro to že píšeš že jste najeli "na dálnici a předjeli auto" , tak nevím no... kdyby jel 90 tak si myslím že to tak nerozseká, ale auto jsem neviděl tak nevím no...
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

na dalnici ne ... na privadec...no to ne rikam ze musel jet rychleji...ale to uz je ted stejne jedno spekulace mi nejlepsiho kamose nevrati :cry:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Odpovědět