srázek?

Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

Bohouš 205 GTI píše:a co když už někdo nemá 205ku :?: :?: :wink:
Myslím,že nevadí :wink:
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

No to vadí, co bys tam chtěl dělat s míčkem? :roll: :D :D :D

Budeš muset jet s někým, kdo má 205tku :D :D :D :D
Peugeot 205 - jízda mého života
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Nejvíc ve Středu mě teda příjde Havlíčkuv Brod,jinak co se dělaj takhle srazy,co koukám na netu,tak je to většinou v Jihlavě v kempu Pávov


Jepík:tak sou třeba lidi co maj odlišný názory a místo aby se hádali,tak se nebavěj vůbec a tak různě
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

To je mi úplně jasný,jen mě šve že když se více lidí domluví na nějakým foru že se na sraze sejdou a potom přijedou,soukrommičí každej sám a nemá ani snahu ostatní vyhledat a pokecat viď Cracku.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Zrovná já osobně nemám zapotřebí někde někoho na srazu vyhledávat,většinou jezdím s holkou která není zvědavá na to abych někde u někoho hodinu byl a kecal tam.Jinak sem se snad nikdy s nikým nedomlouval,jen sem odpovídal na dotaz kdo jedete na ten či onen sraz :wink:
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

A co to bylo letos v H.K. na tuningu s Mardou ses domlouval a dokonce Ti i volal.Na Mimoni jsme se taky domlouvali a neříkej že ne.Dokonce jsi říkal že jsi mě potkal-ale jelikož ja jsem tě ještě nikdy neviděl tak jsem Tě nemohl ani poznat.To s Mardou je to jiný když se domluvíme tak se taky sejdeme.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

To je právě to co říkám,já se s ním nedomlouval,jen mě psal že tam jede a já mu psal taky že tam jedu,ale o srážení řeč nepadla,pak mě volal kde přesně jsem,to jsem mu taky zdělil,on věděl kde jsem,já sem ho nenašel,tak v tom nevidím problém.V Mimoni to bylo tak že sem tam jel a potkal sem tě u ronalu u Jičína a jen sem na tebe mával,nebo sem to měl otočit a jet za tebou domů?
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

hele navrh na pavov... je to tam v klidu uz tam par srazu bylo...pro me neni problem tam dojet a domluvit to tam
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Michal
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 320
Registrován: 20 zář 2006 20:22
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal »

kde to je?
Michal 205 1.9 GTI
-------------------------------------------------------------------
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Crack píše:To je právě to co říkám,já se s ním nedomlouval,jen mě psal že tam jede a já mu psal taky že tam jedu,ale o srážení řeč nepadla,pak mě volal kde přesně jsem,to jsem mu taky zdělil,on věděl kde jsem,já sem ho nenašel,tak v tom nevidím problém.V Mimoni to bylo tak že sem tam jel a potkal sem tě u ronalu u Jičína a jen sem na tebe mával,nebo sem to měl otočit a jet za tebou domů?
no hele kluci, co takhle na Mimoni udělat doupě dvěstěpětkařů?
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

hugo boss píše:
Crack píše:To je právě to co říkám,já se s ním nedomlouval,jen mě psal že tam jede a já mu psal taky že tam jedu,ale o srážení řeč nepadla,pak mě volal kde přesně jsem,to jsem mu taky zdělil,on věděl kde jsem,já sem ho nenašel,tak v tom nevidím problém.V Mimoni to bylo tak že sem tam jel a potkal sem tě u ronalu u Jičína a jen sem na tebe mával,nebo sem to měl otočit a jet za tebou domů?
no hele kluci, co takhle na Mimoni udělat doupě dvěstěpětkařů?
No pokud mi do toho nevleze sraz Peugeot clubu a budu mít čas, tak nějak nejsem proti. Tunning párty sice moc nemusím, ale tak bych tu Mimoň jednou skousnul
Peugeot 205 - jízda mého života
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Vertex píše:
hugo boss píše:
Crack píše:To je právě to co říkám,já se s ním nedomlouval,jen mě psal že tam jede a já mu psal taky že tam jedu,ale o srážení řeč nepadla,pak mě volal kde přesně jsem,to jsem mu taky zdělil,on věděl kde jsem,já sem ho nenašel,tak v tom nevidím problém.V Mimoni to bylo tak že sem tam jel a potkal sem tě u ronalu u Jičína a jen sem na tebe mával,nebo sem to měl otočit a jet za tebou domů?
no hele kluci, co takhle na Mimoni udělat doupě dvěstěpětkařů?
No pokud mi do toho nevleze sraz Peugeot clubu a budu mít čas, tak nějak nejsem proti. Tunning párty sice moc nemusím, ale tak bych tu Mimoň jednou skousnul
postavíme stan, okolo naše auta , popijem, pokecáme... no není to dobrý nápad?
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

S tou Minoní jsen to zkoušel a dvakrát,samozřejmě bezvýsledně.Už nic organizovat nebudu,je to jen pro zlost hlídat 20 míst když stejně i ti co slibovali a na srazu byly-bohužel úplně někde jinde se nedokázali sejít.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

Jepík píše:S tou Minoní jsen to zkoušel a dvakrát,samozřejmě bezvýsledně.Už nic organizovat nebudu,je to jen pro zlost hlídat 20 míst když stejně i ti co slibovali a na srazu byly-bohužel úplně někde jinde se nedokázali sejít.
nj jenze kdyz to budem resit takhle tak je 100% sance ze se nesejdem...
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Tak jak to chceš vyřešit?Mentalitu lidí nepředěláš.Já byl taky tak naivní a myslel jsem že se sejdeme ale opak je pravdou.Budu rád když se to někomu povede a rád ho v tom podpořím.
Jedině Peugeot 205
Zamčeno