srázek?

Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

Jepík píše:Tak jak to chceš vyřešit?Mentalitu lidí nepředěláš.Já byl taky tak naivní a myslel jsem že se sejdeme ale opak je pravdou.Budu rád když se to někomu povede a rád ho v tom podpořím.
Tak si to mám vzít na starost? nějak bych se to pokusil zorganizovat...
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

Mimon jsem byl jednou a už tam nemusim ,je to moc daleko a moc hekticky.

Pojdme se domluvit až otevřou okruh v Brně že se pojedem vyřadit tam.
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

JEHLIK píše:Mimon jsem byl jednou a už tam nemusim ,je to moc daleko a moc hekticky.

Pojdme se domluvit až otevřou okruh v Brně že se pojedem vyřadit tam.
o tom jsem taky přemýšlel, to bych se docela i domluvil... :wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

JEHLIK píše:Mimon jsem byl jednou a už tam nemusim ,je to moc daleko a moc hekticky.

Pojdme se domluvit až otevřou okruh v Brně že se pojedem vyřadit tam.
Pokud se chceš sejít v Brně v době konání tunung srazu tak to tam musíš být pěkně brzo ráno abys mohl zajistit místo.Mě to tam ale připadá takoví moc komerční a dost neosobní pro nějakej sraz.Navíc je to brzo na jaře což bývá dost mizerné počasí. Co takhle Přerov,já tam byl v loni s Mardou a dost jsme si to tam užili.Marda by i zajistil místo a dokonce i levnější vstupné,zná někoho z pořadatelů.Vloni tam bylo spoustu klubů které měly vyhrazená a označená zvláštní místa a tudiž i nepřehlédnutelná.
Jedině Peugeot 205
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

takze mimon pavov prerov brno....jeste nake napady? pro me neni problem brzo rano stavat a nekam dojet takze na podrzeni mist popripade na rezervaci sem ochotnej to udelat. V tom pavove pro me neni problem to zajistit, v mimoni sem bohuzel jeste nebyl, brno to mam hodinu po dalnici takze to sem ochotnej a prerov .... to by jste sefly asi vy protoze to tam neznam
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
JEHLIK
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 93
Registrován: 11 led 2006 21:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JEHLIK »

nemyslel jsem to v ramci tuning srazu (na ty mě nikdo nedostane ,kromě Přerova)


V RAMCI VONYCH JIZD PRO VEŘEJNOST
Uživatelský avatar
hugo boss
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 2702
Registrován: 19 zář 2006 22:35
Rok narození: 1985
Skutečné jméno: Tom
Bydliště: Kocbeře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo boss »

JEHLIK píše:nemyslel jsem to v ramci tuning srazu (na ty mě nikdo nedostane ,kromě Přerova)


V RAMCI VONYCH JIZD PRO VEŘEJNOST
¨dobrý nápad, jsem pro... taky bych jel protáhnout péžu... :wink:
www.peugeotdilykocbere.cz
Peugeot 205GTi furgonette Dimma ; Peugeot 205 GTi 2.0Turbo ; Peugeot 205 CTi ; Peugeot 106 1.3 rallye S1 ; Peugeot 405 Mi16 S2 ; Peugeot 205 1.6CTi ; Peugeot 205 1.9 Rallye ; Peugeot 205 1.9D XAD
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

no doufam ze toho svyho do leta opravim...byl bych taky pro (: mate vybranou nakou peknou trasu? neco osvedcenyho?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Crack
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 472
Registrován: 12 led 2006 19:18
Bydliště: Miletin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Crack »

Různý značky v brně pořádaj takový akce zadarmo pro veřejnost,nebo aspon pro motorkáře to tam tak je,např.suzuki den....jinak okruhy pro veřejnost otevíraj i v Mostě a Český Lípě
Citroen Saxo VTS 16V 2001
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

ja jsem pro kazdou srandu...staci rict co mam udelat a pokusim se o to, ale fakt by to chtelo planovat uz ted neco dopredu protoze pak budou zmatky
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
ajsikcz

Příspěvek od ajsikcz »

organizoval jsem 4 srazy saxoclubu ... touto dobou jsem uz mimo deni, obcas jsem s nekym v kontaktu ... ale kdyz jsem klub zakladal tak i ty srazy byly proste takove slabsi ... jenze casem ze saxoclubu vznikla fungujici konunita (citajici snad uz 300clenu) ktera funguje a zije vlastnim zivotem.

kazdopadne doporucuji udelat 1. sraz jednodenni, a opravdu peclive naplanovat program aby nevznikaly vyse zminene hkloucky a skupinky ... je to celkem problem zvlaste kdyz je clovek vlastne takovym prostrednikem mezi vsemi a nemuze se vsem venovat naraz ... proto je nutny program souteze apod... grilovacka ... pripadne spanile jizdy je potreba zajistit a projet dopredu trasu a zjistit se kde se da dobre zaparkovat tolik aut... aby se pak na miste neresilo kam se pojede a bloudilo se v 15ti autech ... je toho kupa pokud by do toho nekdo chtel jit rad poradim .-) ale diky praci uz bohuzel nemam cas na pripadnou realizaci ... jinak ja nasel optimalni bod ... Pavov ... je to opravdu napul a hlavne u dalnice ... :-)
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

jop ja sem pro jsem z jihlavy a pavov je ani ne 5 km odtud...rad zajistim mista, s cestou poradim a osefuju vsechno vcetne bydleni cesty + prase a sud pro ty co by se zdrzeli na vic nez 1 den.
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

tak co chlapi jaro se blizi mohli bysme zacit uz neco planovat ne?
jinak kdo pojede na mimone? rad bych vas vsechny poznal osobne terminy jsou:1) 4.-6.5.2007 a 2) 24.-26.8.2007 tak co?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Vertex
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 128
Registrován: 13 led 2006 10:17
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vertex »

Uvidím, jak bude čas, na Mimoni jsem ještě nebyl, ale na některý kousky bych se rád podíval. Sprinty a nějaký předhánění mě ale moc neláká
Peugeot 205 - jízda mého života
Uživatelský avatar
Jepík
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 376
Registrován: 16 led 2006 13:22
Skutečné jméno: Petr
Bydliště: PILNÍKOV u TRUTNOVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jepík »

Pánové není úplně jedno kde se sejdeme.Copak přemýšlíte že ten sraz bude jen jednou a vice krát né.Každý to máme někam dál a někam blíž.Tak jednou to uděláme třeba na moravě a po druhé v čecháh.Kdo to myslí s clubem vážně tak pojede i dál.Navrhuji se sejít na tuning sraze v Přerově,je to tan pohodové, organizátoři pro cluby vyhrazují zvláštní místa a není nikde napsáno že se musíme řídit jejich programem,mužeme si udělat vlastní.Navíc Marda zná organizátory tak to může zařídit.
Jedině Peugeot 205
Zamčeno