Elektrika v háji

Vše co se týka problémů a zapojení elektriky, el. obvodů, vnitřní el. výbavy apod.
Odpovědět
nykla

Elektrika v háji

Příspěvek od nykla »

Dobrý den, odvolávám se na Vás jako na poslední možnost, která mě zbyla. Vlastním 205 1,9 GTi r.v. 89 a už 3 měsíce jsem nepojízdný. Rve mi to srdce ale už jsem ho dal 4 autoelektrikářům a ti si prostě neví rady. Můj problém spočívá v tom, že se mi komplet zbláznila elektrika, ale nejhorší věci jsou tyto: nastartuju, přidám plyn motor chcípne, nastartuju znova šlápnu na brzdu, motor chcípne, nastartuju do třetice, rozsvítím světla!!! motor chcípne... Jsem zoufalý, takže za jakoukoliv radu nebo elektrické schéma v češtině budu nesmírně šťastný protože se mi nechce loučit se svým miláčkem, se kterým jsem zažil slasti i strasti. Děkuji Vám všem. Nyklíček Michal
Uživatelský avatar
Maty205
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 52
Registrován: 28 lis 2006 10:35
Bydliště: okr. Hradec Králové

Re: Elektrika v háji

Příspěvek od Maty205 »

nykla píše:Dobrý den, odvolávám se na Vás jako na poslední možnost, která mě zbyla. Vlastním 205 1,9 GTi r.v. 89 a už 3 měsíce jsem nepojízdný. Rve mi to srdce ale už jsem ho dal 4 autoelektrikářům a ti si prostě neví rady. Můj problém spočívá v tom, že se mi komplet zbláznila elektrika, ale nejhorší věci jsou tyto: nastartuju, přidám plyn motor chcípne, nastartuju znova šlápnu na brzdu, motor chcípne, nastartuju do třetice, rozsvítím světla!!! motor chcípne... Jsem zoufalý, takže za jakoukoliv radu nebo elektrické schéma v češtině budu nesmírně šťastný protože se mi nechce loučit se svým miláčkem, se kterým jsem zažil slasti i strasti. Děkuji Vám všem. Nyklíček Michal
napíchly to na počítač? já mám 1,1čku a ta mi začla chcípat při nízkejch otáčkách a po motoru cestoval proud tak jsem vyměnil všechno možný-kabely,víčko rozděl.,palec,svíčky i zapal.cívku a asi to dělal snímč teploty nasávaného vzduchu a možná i potenciometr,tan snímač zjistily na počítači v závadách!Chce to někoho kdo se hrabe jen v peugeotech,takx jsem to tak řešil!bohužel ti víc neporadím,hodně štěstí :!:
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanz »

vim ze to je asi trapna otazka a napad, ale divali se ti na pojistky?
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Maxx

Re: Elektrika v háji

Příspěvek od Maxx »

ahoj,
nevím jestli to pro tebe není daleko, ale nedaleko Olomouce je jeden Peugeot servis, kde mi zatím pomohli úplně se vším...
Tady ti posílám link, zkus jim zavolat a popsat závadu, uvidíš co ti řeknou.

http://www.autoclim.cz/kontakty_detail.asp?id=134

Chtěj mluvit s p. Martinem Nečasem, třeba se nějak domluvíte.
Je jasný, že po telefonu ti asi moc neporadí ale zkus to...
Maxx
luxus32

Re: Elektrika v háji

Příspěvek od luxus32 »

podivej se na ukostreni motoru,to dela presne to co pises....
Odpovědět