Sedačky...

Pro ty, co upravují karoserii, interiér a hlavně po vzhledové stránce svůj vůz
Odpovědět
Marek205
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 07 lis 2008 09:28

Sedačky...

Příspěvek od Marek205 »

Čau lidi.. mám hoodně moc zas*aný sedačky.. předchozí várka majitelů v tom jezdila v monterkach a dost to tky smrdí.. nemám vodní vysavač ani nic podobnýho.. neexistuje nějakej sprej kterej se nastříká a vcucne do sebe špínu? nebo neco nevim.. poraďte pls..
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Sedačky...

Příspěvek od WoMec »

Marek205 píše:Čau lidi.. mám hoodně moc zas*aný sedačky.. předchozí várka majitelů v tom jezdila v monterkach a dost to tky smrdí.. nemám vodní vysavač ani nic podobnýho.. neexistuje nějakej sprej kterej se nastříká a vcucne do sebe špínu? nebo neco nevim.. poraďte pls..
cau, určitě by se neco našlo, koukl bych se na nejakou autokosmetiku ... na internetu je toho plno .. otázka je jestli to ještě pomůže ... jak moc sou zapraseny? nahod fotky ... kdybys chtěl mám komplet sedačky v luxusním stavu ... látkové, modré, z posledniho modelu ... kdybys měl zájem tak se určitě ozvy ;)
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Marek205
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 07 lis 2008 09:28

Re: Sedačky...

Příspěvek od Marek205 »

Dík za nabídku..ale tedkonc nemam prasule... spis to chci jen tak povrchove uklidit abych na to mohl dat autopotahy.. mrknu po ty kosmetice.. dikes;-)
Uživatelský avatar
WoMec
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 6592
Registrován: 05 led 2008 14:30
Rok narození: 1987
Skutečné jméno: Honza
tel.:: 775037752
Bydliště: Vyškov

Re: Sedačky...

Příspěvek od WoMec »

Marek205 píše:Dík za nabídku..ale tedkonc nemam prasule... spis to chci jen tak povrchove uklidit abych na to mohl dat autopotahy.. mrknu po ty kosmetice.. dikes;-)

nahod fotky ... at vim co jsou u tebe za*rane sedačky :)
Peugeot 205 Forever 1.9D 47kW '94 - Forever DIESEL :)

Jezdím za >>> Obrázek
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Sedačky...

Příspěvek od Gordy »

Marek205 píše:Čau lidi.. mám hoodně moc zas*aný sedačky.. předchozí várka majitelů v tom jezdila v monterkach a dost to tky smrdí.. nemám vodní vysavač ani nic podobnýho.. neexistuje nějakej sprej kterej se nastříká a vcucne do sebe špínu? nebo neco nevim.. poraďte pls..
No pokud nemáš vodní vysavač,tak si je nech v nějakém čistícím centru vyčistit,nebo sundej obšití a dej to vyprat,tedy pokud jsou látkový.
To bych si ale raši zaplatil to čištění.
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky...

Příspěvek od Hanz »

vanish na vsechno
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
matt89
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
Příspěvky: 313
Registrován: 13 srp 2009 16:09
tel.:: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky...

Příspěvek od matt89 »

ja mam problem se sedackama taky. ale jak sou stary tak uz se mi docela kyvaji...a nedrzi. jestli nahodou pro to neni nejaky vylepseni nebo jestli treba z 206 by tam nepasovali..koukal sem a nejsou moc spatny..jestli se do 205ky nejaky sedacky z jinyho typu hodi..nebo jestli sedi srouby..dik
Prý jezdím na mině :-P
Odpovědět