Rozpěra mezi tlumiče

Pokud máte rady a nápady na úpravu vaší 205ky, tak je napište sem
Odpovědět
Rix
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 22 říj 2008 07:24

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Rix »

No zadní jsou tak akorád na hraně je to vzádu právě sedlý hodně ....ale prostě předek je mrtě vysoko kdyby se to snížilo bylo by to okay..a já právě neim když sešíznu pružiny co to udělá?..jestli se pak někde nezabiju ..!... a taky dotaz má-li s tím někdo zkušenosti ?..dá-li se to udělat přimo na autě nebo jestli musim oba tlumiče sundat ..dikes...:)
Uživatelský avatar
Linkisek
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1062
Registrován: 15 čer 2007 18:33
tel.:: 0
Bydliště: 3nec

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Linkisek »

Rozpěra mezi tlumiči je nezbytností každého správného tuzingáře :fran: ...
09.jpg
Peugeot 205 1.4 55 kw 1998 Sport na prodej
Peugeot 205 1.8 44 kw 1998 Black Magic Pearl
Uživatelský avatar
Hanz
V.I.P
V.I.P
Příspěvky: 3541
Registrován: 06 lis 2006 19:58
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Hanz »

ikdyby to melo tomu autu nepatrne pomoct, tak se to furt vyplati (:
22. 11. 2006 zemřel ve své 205 MI16 Petr Mareš aka Jay, jeden z největších fandů 205Gti a nejlepší kámoš.
Uživatelský avatar
Mitja
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4659
Registrován: 27 lis 2007 19:05
Rok narození: 1986
Skutečné jméno: Ondra
tel.:: 0
Bydliště: Studénka-Butovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Mitja »

Tohle jsem nasel na tipcars.. ma tohle vubec nejaky vyznam? Vypada to hrozne.
Přílohy
a_cfoto.jpg
a_cfoto.jpg (31.22 KiB) Zobrazeno 7182 x
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 - na vikendy
Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 - hlavni auto
Peugeot 306 sedan, 1.6i (65kw), '95 - na dojezdeni
CPI Popcorn, 50 ccm, '03 - ceka na opravu
Škoda Fabia II 1.4 TDI (59kw), '06 - prace/Misa
Uživatelský avatar
Bartik333
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 3836
Registrován: 03 úno 2008 17:20
Skutečné jméno: Lubos
tel.:: 607684334
Bydliště: Telč
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Bartik333 »

Mitja píše:Tohle jsem nasel na tipcars.. ma tohle vubec nejaky vyznam? Vypada to hrozne.
Jasně, že to má význam.

Je to tuningový přeci!!! :smich: :smich: :smich:
Peugeot 205 1.9D 47kw r.v. 1991 -zatím nic moc,ale az se do nej dám,bude to voňavka. :205:
Peugeot 205 cabrio
Dacia Sandero 1.4 55kw r.v. 2009
Škoda Felicie 1.3 MPI r.v. 1998 40Kw - Odesla do vecnych lovišť,když se nepohodla se silným dubem.
13.11 2008 - Prvni pokuta za nezaple pasy 500kč.
Dne 1.7 2011 - tuning by srnka (prava predni část v háji)
Uživatelský avatar
Klobe
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2474
Registrován: 18 srp 2008 16:30
Rok narození: 1991
Skutečné jméno: Tomas
tel.:: 0
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Klobe »

mozna kdyz nabouras tak se ti ta trubka zohne a neposkodis tim druhy podbeh.....
uz se tu nekdo bavil ze byvajou deformacni tyce tak mozna to je ona ale spis to vypada jako MADE IN DOMA.
Peugeot 405 SRDT r.v. 94 . EX
Mazda 323f 1.5 16v rok 98
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od TomGTI »

BoB:tak kde jsou ty fotky tvého auta všichi netrpělivě čekáme?
BoB
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 12 říj 2008 18:42
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od BoB »

TomGTI píše:BoB:tak kde jsou ty fotky tvého auta všichi netrpělivě čekáme?
To víš no, někdo nemá čas poslat zboží poštou, jinej zase nemá čas na fotky :-D - neuděláš nic.

Na net se dostanu pořádně jen v práci a tam zase nemám ty fotky viď, tak si hold budeš muset počkat až si udělám čas doma no. Možná to stihnu ještě tenhle rok ;-)
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od TomGTI »

BoB píše:
TomGTI píše:BoB:tak kde jsou ty fotky tvého auta všichi netrpělivě čekáme?
To víš no, někdo nemá čas poslat zboží poštou, jinej zase nemá čas na fotky :-D - neuděláš nic.

Na net se dostanu pořádně jen v práci a tam zase nemám ty fotky viď, tak si hold budeš muset počkat až si udělám čas doma no. Možná to stihnu ještě tenhle rok ;-)
Tak tohle bylo hodně ubohé,opravdu miluju lidi kteří jen mluví,píší do fóra,tohle umí každý.Ale jakmile přijde na věc tak skutek utek,když jsi teda tak sprintoval tak nahoď nějáký čas ať máme nějáké porovnání,taky jsem jel sprinty z 8V tak alespoň pro zajímavost jak to komu jelo.Další věc je že jsi nenašel žádný shop kde by prodávali rozpěry,to je hodně úsměvné,myslím že s trochou snahy najdeš několik rozpěr a ještě si můžeš vybrat jestli ocelovou,hliníkovou,duralovou nebo stavitelnou,jen se to chce trochu snažit a né jen pochtívat od ostatních informace ale taky projevit trochu své snahy.
BoB
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 12 říj 2008 18:42
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od BoB »

TomGTI píše:
BoB píše:
TomGTI píše:BoB:tak kde jsou ty fotky tvého auta všichi netrpělivě čekáme?
To víš no, někdo nemá čas poslat zboží poštou, jinej zase nemá čas na fotky :-D - neuděláš nic.

Na net se dostanu pořádně jen v práci a tam zase nemám ty fotky viď, tak si hold budeš muset počkat až si udělám čas doma no. Možná to stihnu ještě tenhle rok ;-)
Tak tohle bylo hodně ubohé,opravdu miluju lidi kteří jen mluví,píší do fóra,tohle umí každý.Ale jakmile přijde na věc tak skutek utek,když jsi teda tak sprintoval tak nahoď nějáký čas ať máme nějáké porovnání,taky jsem jel sprinty z 8V tak alespoň pro zajímavost jak to komu jelo.Další věc je že jsi nenašel žádný shop kde by prodávali rozpěry,to je hodně úsměvné,myslím že s trochou snahy najdeš několik rozpěr a ještě si můžeš vybrat jestli ocelovou,hliníkovou,duralovou nebo stavitelnou,jen se to chce trochu snažit a né jen pochtívat od ostatních informace ale taky projevit trochu své snahy.
Mě zase přijde ubohý neposlat zboží ani po měsíci když se dva dohodnou - to by se mi třeba nestalo (a že sem už pár věcí prodával). Nikde jsem nepsal, že jsem profi sprintoval - já jezdím ze zábavy. Koukal jsem na fotky tvýho auta a je to paráda jak ho máš udělaný :up: , ale takhe to já zase neprožívám. Není pro mě důležitý čas, ale koho na tom sprintu porazím... A k těm tyčím prosím tě - samozřejmě, že jsem našel stránky kde se prodávají, ale zeptal jsem se jestli vy nevíte o nějakých stránkách, abych se podíval - proto je tu taky ta diskuze si myslím.
Uživatelský avatar
manko
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 4313
Registrován: 22 úno 2008 22:57
Rok narození: 1990
Skutečné jméno: Martin
Bydliště: Senné (Okres VK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od manko »

No aj je tu druhý kandidát nahádanie pre toma :smich: Nič v zlom obaja
Peugeot 406 2,0 HDi 80kw 380 000 km 21.03.2001 4,9L / 100km :)
Peugeot 406 2,0 HDi 66kw 195 000 km 8.11.1999 5,3L / 100km

Peugeot 405 1.8 248 00 km 74kw 1995 Sorento Green + krémový interiér :) Obrázek

čo bolo :
Peugeot 605 3.0 v6 208 000 Km 125 Kw 1992 Modrá
Peugeot 205 1.6 GTi 156 000 km 83kw 2.4.1993 Sorento Green Najkrajšie jazdy môjho života
Volkswagen Golf 3 1.4 CL Rozobraté na ND
Peugeot 205 1.9 GTi 88Kw Predané . Rozobraté na ND
Peugeot 205 1.1 44kw 143 000 Km Rv 1990 Takmer Rallye ....Predané...
Peugeot 205 1.9 GTi94Kw 1990 170 865 KM Teraz ho trápi Dypid
Peugeot 205 1.6 GTi 1986 163 000 Km :: R.I.P ::
Peugeot 405 MI16 Le Mans 210 000 Km 1989 Biela
Peugeot 405 1.6 (XU52C) 1992 101 000 Km Bez TP švajčiar... Jediný karburátor čo som mal :m:
Uživatelský avatar
Gordy
Stálý inventář 205clubu
Stálý inventář 205clubu
Příspěvky: 2641
Registrován: 10 dub 2007 19:43
Skutečné jméno: Jirka
Bydliště: Hradec Králové

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od Gordy »

BoB píše:
TomGTI píše:
Tak tohle bylo hodně ubohé,opravdu miluju lidi kteří jen mluví,píší do fóra,tohle umí každý.Ale jakmile přijde na věc tak skutek utek,když jsi teda tak sprintoval tak nahoď nějáký čas ať máme nějáké porovnání,taky jsem jel sprinty z 8V tak alespoň pro zajímavost jak to komu jelo.Další věc je že jsi nenašel žádný shop kde by prodávali rozpěry,to je hodně úsměvné,myslím že s trochou snahy najdeš několik rozpěr a ještě si můžeš vybrat jestli ocelovou,hliníkovou,duralovou nebo stavitelnou,jen se to chce trochu snažit a né jen pochtívat od ostatních informace ale taky projevit trochu své snahy.
Mě zase přijde ubohý neposlat zboží ani po měsíci když se dva dohodnou - to by se mi třeba nestalo (a že sem už pár věcí prodával). Nikde jsem nepsal, že jsem profi sprintoval - já jezdím ze zábavy. Koukal jsem na fotky tvýho auta a je to paráda jak ho máš udělaný :up: , ale takhe to já zase neprožívám. Není pro mě důležitý čas, ale koho na tom sprintu porazím... A k těm tyčím prosím tě - samozřejmě, že jsem našel stránky kde se prodávají, ale zeptal jsem se jestli vy nevíte o nějakých stránkách, abych se podíval - proto je tu taky ta diskuze si myslím.
BoBe radši ho ignoruj, je to zbytečný, je jako ženská a musí mít vždycky poslední slovy a do krve trvdit svoje i kdyby to pravda nebyla. :blbl:
Měj na něj svůj názor a zbytečně to tu neřeš. :cool:
205 GTi (Mi 16) Gekon
205 Roland Garros
205 Winner
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od TomGTI »

mankovic píše:No aj je tu druhý kandidát nahádanie pre toma :smich: Nič v zlom obaja
My se nehádáme,jenom si vyjasňujem situaci.Takže Mankovic: :ck: :smich:

:vul: BoB:taky už jsem něco prodal,jak už jsi napsal jsi na tom stejně sliboval jsi fotky auta a nic,doufám že nějáké máš. :m: :vul:
Jinak já taky jezdím pro zábavu,zvlášť sprinty ale určitě je tedy pro mě zajímavější zajet dobrý čas,než se tady chlubit že jsem z 205tkou 1.9 8V pojel Audi A6 3.0 TDI Quattro které stojí dvě mega,když váží taky dvě tuny.Nebo že jsem pojel Ford Mustang z Turbo kitem který se mě ptal jestli bych mu nepůjčil šroubovák aby si mohl přidat tlak na turbu a že mě potom předjede. :smich:

Gordy,rozhodně budu svoje tvrdit až do konce pokud vím že je to pravda,pokud ne umím uznat svojí chybu.Ale konkrétně u tebe je to ta první varianta,po tom co jsi mi napsal do ICQ a začal ses tady prezentovat,radit,hodnotit tak pořád nevím co si mám myslet,škoda že už nemám tu historii z ICQ aby všichni ti co jsi zkritizoval viděli jaké zase ty meleš bláboly.Dále si taky myslím že názor má každý člověk na každého dalšího člověka od toho máme přeci mozek.
BoB
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 12 říj 2008 18:42
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od BoB »

Tak to má chlapec špatný, pač nejsem z těch co i když ví, že má pravdu, tak uzná názor někoho jiného :myslim: a navíc tohle není o pravdě, ale jen o dvou odlišných názorech (které mohou být oba pravdivé)...
TomGTI:
Tak vidíš, pro tebe je důležité, že si zajel sprint o 0,000nic rychleji než den před tím - tak jezdi jen na trojku a po nějakém čase potom zkus tam hodit i čtyřku abys byl o nějakou tu vteřinku rychlejší a takhle si to můžeš furt vylepšovat :up: Pro mě je zase důležitější když na sprintu spráskám Audi A6 3.0 TDI Quattro nebo Ford Mustang z Turbo kitem (což je trošku sci-fi) - sprinty se jezdí o prachy - když vyhraješ bereš vše - když zajedeš svůj osobní rekord, ale stejně budeš druhej, tak platíš - takhle to je...

A je to můj názor a jak tu sám píšeš, tak svoje názory můžeme mít (máme přeci svůj mozek) - akorát jak tak koukám, tak se každýmu snažíš nacpat do hlavy ten svůj názor :lol:

:vul: Jinak veselý Vánoce všem :vul:
Uživatelský avatar
TomGTI
205club je můj domov
205club je můj domov
Příspěvky: 1043
Registrován: 17 led 2006 15:58
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozpěra mezi tlumiče

Příspěvek od TomGTI »

Už nehodlám nic řešit,člověka nepředěláme,sebe taky ne,takže je to o ničem.Pořád dokolečka se tu diskutuje kdo má pravdu kdo je špatný a kdo ne ale pořád jsme tam kde jsme byly,takže žádná změna a to asi není dobře.Příspěvky tu stále mizí aniž by byly pořádně a řádně přečtené a potom se zhodnotily jestli jsou k ničemu a smažou se nebo zůstanou a jsou k věci.Pokud má člověk potom ještě snahu a snaží se dozvědět mimo diskuzi ce je tedy nevyhovující aby se poučil tak narazí na nechutné a neochotné jednání které ho teda už totálně znechutí k nějáké další činnosti na tomto clubu.

Tohle si ale neodpustím a myslím že by si z toho měli vzít příklad takový pouliční závodníci,jak jim říkáme tzv.semaforový závodníci,závodí mezi semafory ale na takový slalom kde se ukáže jak auto opravdu ovládáš už žádný z nich nepřijede protože ví že auto vůbec neovládá.Jednoho takového jsem osobně viděl a ten dokonce na tyto závody přijel ale to už je jiná historka nicméně velmi zábavná.
Jo BoBe už se prosím tě nedívej na Fast and Furious,že sprinty se jezdí o peníze a nejlépe ještě v plném provozu v protisměru ne?Radši se podívej dobře na http://www.nemyslíš-zaplatíš.cz tohle je "hochu" realita.Já zajedu na sprintu a myslím že o tom všechny sprinty jsou,neboli soutěže na 1/4míle jsou o čase o těch 0,000nic,o kterých vyhraješ dostaneš pohár který ti připomíná co jsi dokázal,co máš z peněz?Nic.Podívej se prosím tě o čem jsou soutěže ve sprintování a schválně mi potom napiš co jsi tam viděl.Jestli se tam udávali časy které byly 0,000nic,nebo kdo kolik komu zaplatil peněz a kdo kolik prohrál,na to jsem moc zvědavý.Pokud je pro tebe důležité že spráskáš Audi A6 tak jsi totálně mimo a vůbec nemáš o autech a o technické stránce věci vůbec páru a jsi u mě mimoň.A radši bych se tady nevyjadřoval a nevysmíval tomu na co Mi-16 když je to vlastně stejné jako originál motor protože ty by jsi to opravdu nepoznal.Jediné sci-fi jsi tady ty,jo jinak pro zajímavost já řadím na sprintu 5tku,takže na tu trojku bych daleko nedojel :smich:
Odpovědět